КокошинЭль• 03 сентября 2019

Чи варто тягати дитину по кастингах і конкурсах? Просили фото)

Попередня тема заглохла, створюю нову.
Цікавить думка. Потребую конкретних порад.
Чи є шанси в хлопчика, чи я просто любов’ю засліплена?
Прохання коректніше, пам’ятайте, що ніхто вам нічого погано не зробив, ні я, ні тим більше, моя дитина.
Дякую).
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Оуу, ну вы точно яжмать. Только ви ’милуетесь’ своим сыночком. Некоторым он кажется милым, большинству на него пофиг. Поймите же.
А некоторым не нравится его внешность, вообще.
Я знала це ще до створення цієї теми.
Скрин з попередньої, де просили фото малюка )
І що? Відкрили очі мені?
Дякую)

Ms. Скромность• 05 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Чому зовнішність моєї дитини повинна викликати негатив?)
на советчице любая внешность вызывает негатив. Даже Мерилин Монро как-то обгадили
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Ответ дляMs. Скромность
Я знаю, тому спокійно до цього ставлюсь)
Красота неземная• 05 сентября 2019
Родственница много лет назад начала ’тягать’ своего ребенка (девочку) по всяким кружкам-выступлениям-смотрам, ’кастинги’ появились позже. Данных не было вообще. Серенькая, глазик один слегка косит. А глядя на маму весом 120 кг, с необъятной грудью, серой внешностью и очками на крючковатом носе, вообще страшно было думать про наследственность. Но напористость стала приносить свои плоды, ребенок рос. Рост, ноги от ушей, личико не ах, но кожа хорошая и косметика все поправила. Как итог- ’ребенку’ сейчас 34, за плечами много конкурсов красоты, титулы различные, даже мировые. Модельные съёмки, не топовые, но на жизнь хватает, доп. работа связана с модельным бизнесом. Сейчас пытается пробиться в киноиндустрию. Не звезда, лицо не узнаваемое на улицах, но довольоо известна в своих кругах. Квартира, дорогая машина, поездки по миру, все есть (и сын есть ) .
Так что пытайтесь, а вдруг...но, главное, не сломаться от неудач.
бЭйбА• 05 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Кошти я перерахувала добровільно на благодійність людині, яка настільки потребувала, що принижувалсь та випрошувала протягом всього дня. Це був перформанс людської скупості, до чого можна скотитись за халявних 500 грн.
Щось накшталт того, що влаштував Павло Дуров, коли викидав гроші з вікна свого офісу. Дівчина отримала подачку, я задоволення. Всі залишились у виграші
какая же вы гнусная... мама 4 детей (((
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Ответ дляКрасота неземная
Дякую, ми незламні
бЭйбА• 05 сентября 2019
Ответ дляМайская киска
какой номер комментария где я просила?))
да не обращайте внимания. Она себя и так сгрызает за эти деньги. Все смеются над ней- вот и бесится

бЭйбА• 05 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Шановна, пробачте, ви втомили мене своїми потоками негативу.
Пошукайте когось іншого в інтернеті, аби виливати на нього своє життєве невдоволення.
Дякую
вы заметили, что умудряетесь отгавкаться от множества потоков))) Как в том анекдоте : такие люди в селе злые- еле одна от ВСЕХ отгавкалась))))
Лыжи со вспышкой• 05 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Я знала це ще до створення цієї теми.
І що? Відкрили очі мені?
Дякую)
Я так -то не собиралась глаза открывать
Просто поражаюсь степени вашей зацикленности У вас же не просят больше фото, зачем выставлять?
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Я так -то не собиралась глаза открывать
Тема моя, роблю що хочу)
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Ответ длябЭйбА
Сіра маса тисячоліттями не міняється
РокерША• 05 сентября 2019
Ответ дляMs. Скромность
А что, даже Мерелин Монро, обязана абсолютно всем нравиться? У людей разные вкусы, никто не обязан придерживаться спущеного выше директивой мнения.
бифидобактерияЖоржик• 05 сентября 2019
Автор, ребенок хороший, но я думаю, что детство лучше любых кастингов.
Таки в курсе• 05 сентября 2019
Я напишу як спеціаліст, що приймає майже фінальне рішення при затвердженні героїв на кастингу в зйомках реклами. Спочатаку пишеться сценарій, потім під нього продашн бріф - у якому детально описується потрібний типаж героя. У 90% герой не повинен бути самим гарним. Він може бути 90-річним, 50- 20-...3- річним, товстим, рудим, з кривими зубами - все залежить від сюжету. Тобто, по суті актором реклами можна стати у будь-якому віці і з будь-якими зовнішніми даними. Якщо ви звернули увагу, то мами в рекламі ліків завжди ’ніякі’ сіреньке волосся, обличчя, що не запам´ятовується...Такий собі ’усереднений’ образ.
Крім того, коли героїв декілька, вони повинні поєднуватися один з одним. Наприклад, недавно ми знімали тьотю 90 кг ростом 155 см, і її альтер-его, дівчину-тростиночку. Худих артистичних претенденток було багато, але ми мусили відсіяти усіх, вищих за 160 см, бо обличчя обох героїнь мають бути в кадрі на одному рівні.
Щодо акторів-дітей тут головне їхній артистизм і здатність зосереджуватися на робочому процесі у максимально короткі строки. Тому що кожна хвилина знімального дня коштує космічного бабла. Знімальники стараються вкластися у час, тому що якщо ні - усі додаткові години оплачуються з їхньої кишені. Дитина має сама кайфувати від процесу, бо кожен мікрорух її роздратування, втоми, невпевненості, чи почервонілі очі - все вилізе в дублях. І це майже неможливо ’зафотошопити’ - тому що це ще додаткові гроші і все одно вийде дуже помітно. Ми ж не Голівуд, щоб на постпродакшені за 3 мільйони Супермену вуса перемальовувати на побрите лице.
На вашому фото дуже маленьких хлопчик, особисто моя дитина в такому віці взагалі б тільки на ручках сиділа і плакала, побачивши чужих тьоть і дядь з прожекторами навколо неї. А ще й якщо якась тьотя полізла би робити макіяж чи причісувати...Тому тут залежить все лие від здатності дитини пахати на камеру.
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Ответ дляТаки в курсе
Дякую, дуже цікаво та пізнавально.
Наче стаття в журналі)
Таки в курсе• 05 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Дякую, дуже цікаво та пізнавально.
Наче стаття в журналі)
Це правда дуже емоційна робота. Коли переглядаєш короткі відео-сюжети від претендентів, прямо відчуваєш як вони хвилюються, як вони стараються сподобатися. Є реально дуже харизматичні і вродливі люди, прямо хочеться тим хто не пройшов кастинг, сказати: причина не у тобі, а у тому, що саме сьогодні нам потрібен зовсім інший типаж.
Уявіть: спочатку людей відбирає кастинг-директор, потім арт-директор, потім креативний директор, потім режисер (зазвичай у кожного є своїх 3-4 фаворити, і зазвичай обирають того актора, який сподобався більшості), а ще наприкінці треба це вислати на узгодження клієнту (тобто замовнику реклами - безпосередньому виробнику кетчупу, памперсів чи макаронів - тому, хто за все це платить))). І коли він дає добро - тоді запрошуємо вибраного актора+запасного на випадок якщо той по дорозі не доїде, захворіє чи ще щось. Тобто для актора пройти кастинг - це 99% лотерея і 1% талант\краса\харизма.
А для нас, тих хто проводить відбір - це дуже прагматичний процес, як шмотки на шопінгу вибирати. На огляд одного витрачаєш максимум хвилин 5. І якщо в процесі обговореня претендентів нас послухати, то звучить це жахливо (звичайно, ми не говоримо нічого в очі людині, ми відбираємо уже по фото або відео): ’отой вухатий’, ’отой лупатий’, ’ота стервочка’, ’отой пузатий\носатий\з темними колами під очима’ - це робиться щоб присвоїти категорію і щоб усі швидко згадали, про кого йде мова. Хоча ми справді дуже добре ставимося до акторів і якщо поставити поруч мене і акторку\актора, то в мне знайдеться набагато більше якихось зовнішніх недоліків.
автор КокошинЭль • 05 сентября 2019
Класно)
Ще було б цікаво послухати про категорії дорослих людей, які бігають на кастинги. Якщо це не актори, а пересічні громадяни інших професій, що ними рухає? Це диваки, фантазери?
Мій чоловік колись знімався в масовці в серіалі «його звали Беніто» з Антоніо Бандерасом в головній ролі. Але його запросили, сам ніколи б не пішов шукати собі таких пригод.
Таки в курсе• 05 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Класно)
Розкажу)))
По-перше увесь знімальний день можна пити чай\каву\печиво + отримати обід+невеличкий гонорар. У мене був колись знайомий, який не гребував і в переході на гітарі побринькати та підзаробити. Якось я втратила його з поля зору, а потім побачила у його профілі ФБ, що він актор. Порилась ще - зрозуміла, знімався як то кажуть, ’пятый лебедь в 36 ряду’, у масовці. Для таких 38-річних інфантильних і нездатних заробити на гідне життя Сірьож - це ідеальна професія.
А ще на зйомках дуже прикольна тусовка. Краще за весілля. Навколо камери, спеціальний дим, багато хто ходить просто ’приобщиться к искусству’. А от недавно один дядечко з масовки не виходив на перерву разом з іншими, а дуже уважно стежив за режисером - видимо, хотів чомусь підучитися, перейняти досвід таким чином.
Таки в курсе• 05 сентября 2019
Це щодо масовки. А щодо тих, хто пробується на головні ролі - не знаю, бо я серенє звено у цьому всьому. От недавно ми знімали в Україні для Казахстану. І на головну роль знайшли дівчину казашку. Вона працює бухгалтером. Як її знайшли кастинг директори, і як їй самій прийшло це у голову - спробуватись у зйомках - я і гадки не маю.

автор КокошинЭль • 06 сентября 2019
Ответ дляТаки в курсе
Розкажу)))
Вже вляглась спати, і спеціально зпросоння прокинулась почитати Вашу відповідь. Напишіть колись книжку, або сценарій. Напевно маєте купу історій цікавих
автор КокошинЭль • 06 сентября 2019
Ответ дляТаки в курсе
Дуже вдячна, надобраніч
Миззери• 06 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Написали, що не видно його вже.
Я зрозуміла, як натяк, що кар’єра закінчилась з «класичними» наслідками.
Ніхто не мітить ні в які зірки, не потрібно мене відмовляти від цього).
Тисячі пхаються у цю сферу, вистрілює одиницям. Я це розумію прекрасно.
Вчора була на показі. З приблизно трьох десятків дітей, помітила лише двох дуже гарних дівчаток-підлітків. З гарними рисами, ідеальною шкірою, волоссям, з тілом з якого вже починає щось вимальовуватись.
Решта звичайні, або навіть некрасиві. Коли вже видно, що там, швидше за все, нічого не світить.
Але вони почуваються причетними до чогось важливого. Почуваються красивими, крутими, почуваються впевнено і подобаються собі. Це значно краще ніж не любити себе, не приймати і відповідно всього в житті боятись.
А как ваши дела? Вы малыша брали и показывали?
Миззери• 06 сентября 2019
Ответ дляПрикуси Язык
Не очень согласна с такими выводами.
Допустим, ребенка взяли, он почувствовал себя красивым, востребованным.
Потом пошел подростковый возраст, и изменился, и он уже не соответствует канонам красоты.
По моему, так быстрее можно комплексы заработать.
Я приводила пример с моим собственным ребенком, что именно красивой она была только совсем ребенком.
Потом все куда делось.
И, если бы была в модельном бизнесе, были бы комплексы на всю жизнь ( вопреки ожиданиям, она ещё и ростом 162, хотя я 164, а папа 187)
Ой да, у меня сын подросток и я замечаю как меняются его друзья , вот вообще неожиданные трансформации бывают как в лучшую так и в худшую сторону, один был такой красивый, я на него засматривалась всегда и так внешность испортилась в подростковом возрасте( хотя вроде как могут испортиться красивые яркие черты? И наоборот тоже один друг его изменился, из невзрачного в красавца.
Так вот мне так жалко всегда тех кто был в детстве очень красив а потом внешность испортилась. Все детство они слышали восхищения и комплименты а потом люди часто бывают не тактичны м могут начать даже причитать при встрече типа -Коля.. ты был такой красивый в детстве и так изменился.
Миззери• 06 сентября 2019
Ответ дляМайская киска
выслала деньги больному ребенку, успакойтесь уже, мне не нужно чужих денег
За чужой счет самоутвердились и сделали доброе дело? Хотя не верю что вы что-то кому-то перевели, было очень неприятно читать эти выклянчивания денег и манипуляции
Миззери• 06 сентября 2019
Ответ дляТаки в курсе
Отличный коммент, все по делу и все как есть
Миззери• 06 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Класно)
Обычные люди, кто-то подработать так хочет, кому-то именно по приколу сняться где-то и себя на экране потом увидеть.
ЗдесяЯ• 06 сентября 2019
бЭйбА• 06 сентября 2019
Ответ дляКокошинЭль
Сіра маса тисячоліттями не міняється
вот вы все о себе понимаете, но изменить ничего не можете. Или это вы так неуклюже пытаетесь из серой массы отличиться?
Майская киска• 06 сентября 2019
Ответ дляМиззери
Ну во-первых-не приятно , не читайте, насильно ни кто не заставляет ...Второе, вам скрин предоставить?
куркулиха• 06 сентября 2019
Ответ дляМайская киска
Скрин предоставьте. Да и фото своё тоже. Что же Вы даже слово свое не держите?
А там в переводе средств есть коммент, что деньги не от Вас, а от КокошинЭль (Вам то известны ее Ф.И.О.)?
Чужими деньгами творите добро от своего имени. Не стыдно? Или у таких как Вы нет совести?