13чудоСВЕТА• 03 сентября 2019

Плачу. Відчай. Підліток...

Не знаю, що робити. Опускаються руки. Може кинути все і нехай робить що хоче? Так боляче. Так хочеться щоб все в нього склалося. Молю Бога щодня. Душа просто розривається. Чоловік каже нехай робить що хоче. Відпусти. А я не можу.
Сину 15.
Секретница• 04 сентября 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Чесно. Не хочу і писати.
Постійні гулянки. Товариші, чоловік 10. Він завжди добре вчився ( зараз також, найкраще в класі). Навчатися ніхто не примушує, легко вдається. Був таким собі ботаном продвинутим. Особливих і проблем не було. Все як усіх. Та от знайшлися такі собі «друзі». Декілька з його класу і так з міста. І вже другий рік не спинити. Постійні гулянки. Сьогодні заявив, що не хоче такого життя як у нас. Йому подобаються люди, які сидять у «літніх» кафе. П‘яні, співають до ранку і тд. Чесно. Чоловік займає дуже високу посаду. В місті у всіх на виду. Та й родина. Сусіди не приховують радості від того, що відбувається. Батьки однокласників також не в захваті від цього усього. Хочемо якось вплинути. Нуль реакції. Цього року вступ. Вже проплатили курси по англійські, польській. Сказав не піде. От що робити.
П.с. Хлопці з якими дружить, одкласникі. Також хороші діти. Але так всіх щось несе не туди.
Попустит скоро. Учится и хорошо) у вас поступление после 9-го или после 11-го? Если не поступит, поступит позже. Не поступить в учебное заведение - это не конеч света.

НеВРотик• 04 сентября 2019
Ответ дляКондуктор троллейбуса

Не стоит показывать отсутвие серого вещества у себя в черепушке.
Прикиньте, есть дети, которых усыновили удочерили. Для это рожать не обязательно
не надо показывать отсутствие ЧЮ и агрессировать
автор 13чудоСВЕТА • 04 сентября 2019
Ответ дляОбращеница
А куди він буде вступати в 15 років?
В вищий навчальний заклад. Хотілося б. Він зараз в 11.
Нуждаюсь в общении• 04 сентября 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Чесно. Не хочу і писати.
Если не секрет, куда хотите сына поступать? Тоже дочь в 9 классе. Тоже просит в Польшу. Тоже пошли на усиленные Курсы англ и польского.
автор 13чудоСВЕТА • 04 сентября 2019
Щиро дякую усім за поради. Якось легше стало. Будемо намагатися слухати один одного.
Усім бажаю мудрості у вихованні.
автор 13чудоСВЕТА • 04 сентября 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
Я не знаю. Дали тиждень щоб обдумав і висловив свої бажання. Не хочу робити вибір за його. Побачимо, що буде за тиждень. Він зараз в 11 класі.
Обращеница• 04 сентября 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Це погана ідея. Почитайте мої коментарі. Я дуууже в темі. Якщо є питання - задавайте.

Обращеница• 04 сентября 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
Вы планируете дочку отправлять одну в Польшу?
автор 13чудоСВЕТА • 04 сентября 2019
Ответ дляОбращеница
Я б вам не радила відправляти його до Польщі. Я дуже багато знаю не дуже хороших прикладів. Якщо він дома гуляє, там взагалі буде без тормозів. Тим паче він дуже замолодий, тому його зараз і штирить. Так дуже часто буває з наймолодшими хлопцями в класі. Врахуйте те, що поляки закінчують школу у 18 років, а зараз, після реформи, будуть закінчувати у 19. І тут ваш 16-річний син. Це дуже погана ідея.
Дякую за поради... є над чим думати.
Соня-сонятко• 04 сентября 2019
Не знаю, дочитаете ли.
Что хочу сказать оглядываясь на себя назад:
1) то что легко достается не ценится. Перестаньие заносить ему попу. Даже если он пропустит год - это может пойти на пользу. Я не поступила на бюджет - ну по собственной глупости - плохо готовилась. Так привыкла, что где то догадаюсь, где то спишу , где то не спросят ( хотя серебр медаль). Мама меня устроила на контракт. Вот честно - лучше бы я год пропустмла, может поумнела и бы и другой вуз выбрала. А так и бросить не могла, бо столько денег вложено.
2) отстаньте вы с той польшей. Может вообще другую специальность захочет через год. До сих пор жалею о выборе вуза с подачи родителей. Возможно это какая то инфантильность, но мне все время рассказывали, какая классная профессия и я другого просто не знала. Мне просто внушили мечту.
3) не бойтесь его отпустить. У вас умный и сообразительеый пацан , дайте набить свои шишки.
Например ту же общагу я считаю отличной школой жизни. Она помогает взрослеть. Я жила дома и была тепличной. В рез взрослеть начала горааааздо позже. После 26 лет, когда с учебой покончила (да, такое длинное обучение в медицине) и пошла работать и замуж.
Соня-сонятко• 04 сентября 2019
Кстати автор, вы заметили, сколько девочек вам уже написали одно и тоже. Что парень у вас умный и отстать с польшей))))
Обращеница• 04 сентября 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Дякую за поради... є над чим думати.
Самий кращий варіант, якщо дійсно хочете щоб він отримав польський диплом - відправляти туди в магістратуру, після закінчення бакалаврату в України. Коли мізки стануть на місце і він буде знати, чого він хоче. Я дуже в темі. Не відправляйте. Буде тільки гірше.
Стрекозей• 04 сентября 2019
у нее концерты в Москве.
.
Я уже думала, что переехала.
У Сумской дочь вообще в Москве живет.