Срочнокпсихологу• 30 сентября 2019

Посоветуйте фирму пасты для шугаринга в домашних условиях.спасибо

Маманя• 30 сентября 2019
Девочки знаю сами варят. А вообще не легко это. Я купила, попробовала и синяки на голенях капец..

автор Срочнокпсихологу • 30 сентября 2019
Ответ дляМаманя
Вы какую фирму покупали?я точно не приготовлю сама.Это не мой вариант
Кудряшка Сью• 30 сентября 2019
Янтарика Shakar. Мене обидва виробники влаштовують. Роблю лише пахви і бікіні
Ответ дляКудряшка Сью
Спасибо;)может порекомендовать сможете,как избежать проблем с этой процедурой?
Кудряшка Сью• 30 сентября 2019
Ответ дляСрочнокпсихологу
не знаю, що Ви маєте на увазі)) головне, щоб було не надто довге волосся, до 7мм, температура в приміщенні (щоб не жарко і паста не плавилась), ну і психологічно не нервувати, щоб знову ж від рук не плавилась. Невеликими ділянками обробляйте. Наносите проти росту, знімаєте - по :-)
Ответ дляКудряшка Сью
Спасибо за рекомендации