{СоJIнТсЕ}• 07 октября 2019
Пульсація справа під ребрами.
Сьогодні з обіду почало пульсувати справа під самими ребрами.Коли рухаюсь так сильно не відчувається,а в сижу або лежи пульсує сильніше.Що це може бути,нічого не болить?У кого таке було що робили?
{СоJIнТсЕ}
• 07 октября 2019
Ответ дляБлины со смайликами
Невроз?
Зранку перенервувала,але пульсація почалась набагато пізніше.
Блины со смайликами• 07 октября 2019
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Нервы,это нервы.... Оно может и потом шарахнуть,а не сначала после нервотрепки...