Цикавенная• 18 октября 2019

Сусіди хочуть зробити з горища квартиру

Будинок 3-х поверховий. На 12 квартир.
Сусіди з 3-го поверху хочуть з горища над своєю квартирою зробити кімнати вхід з їх квартири.
Збирають дозволи з сусідів що ті не проти будь-яких реконструкцій та змін на горищі, завіряючи підписи у нотаріуса. При цьому у папері, який дають підписати не вказано ні площі, ні проекту реконструкції, ні дозволів від БТІ та пожежників.
Не підписали, бо немає проекту ніякого, на що підисуємось?
Кажуть, що їм з архітектурного відділу дали таку заяву для сусідів і після цих дозволів будуть робити їм проект, щоб не вкладати кошти у документацію дарма.

Без нашого підпису можуть зробити все, решта 10 квартир підписали. Кажуть, що Земля кругла. Типу ми не правильно поступаємо, хочучи бачити що там має бути.
Що скажете?
ИграйМойГормон• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
Кажуть, що можуть зробити без нас.
Не подскажу точно какой процент жильцов должен выступить за, но точно, что не 100%

Стекловыжималка• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
Кажуть, що можуть зробити без нас.
Не можуть. Якщо ви відмовитеся, а потім ще дотелефонуєте до установи, в якій будуть проект робити (БТІ, чи ГАСК,) і заперечите свою відмову, то їм ніхто робити не буде, поки не буде згоди всіх. Хіба більше - якщо вони без вашого підпису починають, ви телефонуєте в ГАСК і повідомляєте про незаконну забудову. ГАСК виїде на місце і заборонить роботи допоки не буде проекту у них.
Ждун с Нибиру• 18 октября 2019
Если бы это было так просто, в дом 1980 года сделать себе расширение квартиры на последний этаж, то последние этажи были бы в очень хорошей цене!
Я смотрю, что все забыли как дома подъездами заваливаются от таких перестроек.
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляИванка Бур
Собака это не роскошь, а может быть очень небезопасно, судя по вашим словам, ответственности у вас ноль. И водопровод из подвала изолировать можно от мороза и холода, или дешевле сверху тянуть ?
Зверху вода самотьоком, знизу лише на насосі, а світла часто не буває. То як дешевше?
І звідки ви в курсі моєї відповідальності?
СОбака їй заважала не по причинам безпеки, пес був приязаний. І коли собаку забрали - вона все рівно знаходила до чого доколупатися до мене. Але ж кому то цікаво)
Бочка порохУ• 18 октября 2019
поражаюсь коментариям ’а вам шо жалко??’. ДА, мне жалко! Я заплатила при покупке за 100 квадратных метров, соседи заплатили за 50 квадратных метров и хотят заграбастать на шару еще 50. Ну нормально вообще?? С какой радости? Хотят больше квартиру - пусть идут и покупают 100 метров! По рыночной цене, а не забесплатно. В каждом доме есть МОПы. Когда уже искоренится эта совковая привычка делать себе кладовочку в общем коридоре, пристроить балкончик, вынести два окна, испортив фасад??
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляИграйМойГормон
супер, хай роблять, лиш чомусь звону звонять щоб підписали.
Завтра не пью• 18 октября 2019
Да, сначала собираются подписи соседей. Проектная организация делает чертежи с выходами, входами, с указанием какие должны быть окна и где установлены, какой высоты потолок и т. Д. Если это не законно, то никто не возьмется за это. У меня в старой квартире была мансарда из 2-х комнат, непосредственно над квартирой( 67 кв м+ 67 кв м мансарда, если бы довели дело до конца.) Сделали документы в проектной организации , Но к работам не приступили- затратно очень. 10 лет назад около 20000$. Продали квартиру. Вообще это хорошо для дома- крыша в порядке, тепло от квартиры вниз по всему дому идет, коммуникации новые и т. д. Вашего недовольства не понимаю.
Иванка Бур• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
Вы такой хороший человек, а семейная женщина при двух детях просто не знает чем заняться и все время докапывается до вас. А сколько у вас детей ?
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляЖдун с Нибиру
У нас прикордонне містечко, ні в кого немає мансардних приміщень на горищі.
Я не проти ні для кого, якщо це безпечно.

Стекловыжималка• 18 октября 2019
Я б теж не підписувала. Горище - це спільна сумісна власність, так само як підвальне приміщення. Де гарантія, що вони не зроблять собі добудову у вигляді пентхаусу на весь поверх? А потім як власники обуряться, то розумники-сусіди помахають перед носом папірцем із підписами і скажуть ’ви все погодили, тепер до побачення’.
Дама с заначкой• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
А если крыша будет течь, вы будете помогать в ремонте? Я бы не портила отношения, они за свой счёт отремонтируют крышу, это плюс.
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляИванка Бур
Я тоже семейная женщина, вы такая злая, что о своих детях не имею желания с вами разговаривать.
А у этой семейной женщины ОКР, и народ на работе шампанское пил, когда узнал что она в декрет уходит, настолько она всех задолбала. Но интернет - не весь мир же. Вы сделали обо мне выводы из одной ситуации, а люди ее и меня десятки лет знают. И репутация у нас очень разная)
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляФиона Шрековна
А, я вже пару раз написала. Будинок кооперативний, ТАК на дах скидаються ВСІ.
Да Щас же• 18 октября 2019
Ответ дляКуда ж без меня
тим краще... сусіди приведуть в порядок дах і не треба буде усім жильцям перейматися потече він чи ні. Бо якщо буде там житлове приміщення то ті люди що там живуть не допустять щоб дах потік.
Думаю усім жильцям від того буде вигода
Да щас. Знакомый на 1 этаже в 2 этажном доме, тоже у соседей сверху сделали 2 этаж из чердака. Тоже бла бла бла про крышу утеплю и все такое. А потом у соседа пожар был и он съехал с концами так все и бросив. Крышу повредил пожар, есть проблемы. Чинить за деньги осбб крышу нельзя - чердак приватизирован. Чинить за свои? На кой оно кому надо?

Считаю тут много подводных камней для подписания не глядя. Знаю случай когда так чердак стали сдавать в коммерцию, типа офис, теперь в парадном вечно толкутся люди и посторонние на парковке.
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляСтекловыжималка
ото хай вкажуть у папері від нотаріуса площу своєї рекнструкції і надбудови.
ДолькиКабана• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
та сусідка хоч в якомусь питанню йшла вам на зустріч?
та сусідка підписала б вам такий дозвіл?
Стекловыжималка• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
Як мінімум.
А взагалі я б себе запитала: якби полярна була та ж сама ситуація, сусідка підписала б вам дозвіл? Самі відповісте на своє ж питання))
Трынди-брынди• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
будинок кооперативний, каналізацію викачує машина - на яку усі скидаються згідно кількості проживаючих. Електроенергія по лічильнику, сміття - теж по кількості проживачих. Утримання будинку від самого початку на жителях. Фасад - теж, дах-теж, газ заводили - теж за свій рахунок.
а тепер дах буде проблемою мешканців горіща
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляБочка порохУ
я про це сказала брату, бо вона почала обурюватися що їй обідно, бо 400 грн за заяву платила.
В одній заяві по 3 квартири.
Плюс проект - 9000 +18000 на приватизацію.
Плюс затрати на стіни - і 40 кв м за 5 т уе.
Та розмова у нас не про те, і не через це поки не підписали. А через те, що не вказано площі як мінімум.

Трынди-брынди• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
я капец як нашкодила цій сусідці, що тримала собаку біля свого гаража, і яка нікому не заважала. Чи це надзвичайна розкіш?
Якщо шо, то коли ми проводили воду у квартиру - то з підвалу вода замерзала, і пробували бак полкасти на горищі, але забрали, бо ці ж сусід дуже сварилися що їм нагрузка на стелю. Переробляли, бак був на 750 л, тоді як у інших сусідів бак був на 2 т води і до них мовчали.
А до мене можна було, бо я була сама і заступитися не було кому.
Задоволені? справедлива ви наша.
ой, вы уже все решили - мести час настал для нас (С)
вперед, запускайте дальше эти добрыіе бумеранги
Разумная Губка• 18 октября 2019
Ответ дляк.Буланова
Скажу, что мы в 3х этажном доме из чердака квартиру сделали и она была шикарна. Правда это было давно, сейчас бы подписала, пусть живут люди, мне не жалко
из своего личного дома или из общего? читайте тему
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляСтекловыжималка
Як мінімум.
Ні, вона не підписала б. Бо колись була розмова про добудову в себе, кои я планувала відкупити у брата квартиру і залишитись там.
І коли ця сусідка зробила гараж собі на місці двух - то це дуже класно вийшло, що людина тепер немає місця для гаража.
Якщо що, то ми гараж побудували.
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляТрынди-брынди
Та не буде, бо гроші збирають.
Янка-угомонись• 18 октября 2019
Ответ дляИграйМойГормон
Проблема в том, сто проект- это очень дорого, а купить проект, а потом такие как вы упрутся и не дадут разрешение и получатся выброшенные деньги. А так они купят проект, когда будут уверены, что стройке не помешают соседи.
Понимаете, тут и автора можно понять. Ведь без проекта не понятно что и как/из чего строить будут

Автор, а по человечески поговорить? Спросить как и что будет?
Стекловыжималка• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
В одній заяві по 3 квартири.
Купляти другу квартиру все одно дорожче.
А площа реконструкції має бути вказана. Інакше може вийти, що самі відмовилися від свого ж спільного сумісного майна. Дурників нехай шукають деінде.
к.Буланова• 18 октября 2019
Ответ дляРазумная Губка
из общего, что мне читать?)))
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляТрынди-брынди
Ну-ну. То в кого бумеранг?
І підпис залежить наразі не від мене, я не власниця, а сестра власника.
ДолькиКабана• 18 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
Якщо що, то ми гараж побудували.
от і пішла в дупу
´земля кругла´
Янка-угомонись• 18 октября 2019
Ответ дляЗадолбулька
Во-первых, они трындят, что без вашей подписи им сделают проект. Во-вторых, если бы это было предусмотрено, то изначально квартира была бы с жилым чердаком.
И да, меня душит жаба по этому поводу. Значит, мне пристроить балкон хрен на постели масле, а им мансарду ура.
Не трындят. Надо какой-то процент, чтобы узаконить
А он у них есть, судя по всему
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляЯнка-угомонись

Так з ними говорили, що нічого не вказано, хай буде вказано. А вона на відказ, бо то їй дали з архітектурного відділу і вони знають як треба, бо вона перша у нас в містечку добудовується на горищі.
Цю тему я створила щоб мати аргументи для брата, бо не від мене це залежить.