Цикавенная• 18 октября 2019

Сусіди хочуть зробити з горища квартиру

Будинок 3-х поверховий. На 12 квартир.
Сусіди з 3-го поверху хочуть з горища над своєю квартирою зробити кімнати вхід з їх квартири.
Збирають дозволи з сусідів що ті не проти будь-яких реконструкцій та змін на горищі, завіряючи підписи у нотаріуса. При цьому у папері, який дають підписати не вказано ні площі, ні проекту реконструкції, ні дозволів від БТІ та пожежників.
Не підписали, бо немає проекту ніякого, на що підисуємось?
Кажуть, що їм з архітектурного відділу дали таку заяву для сусідів і після цих дозволів будуть робити їм проект, щоб не вкладати кошти у документацію дарма.

Без нашого підпису можуть зробити все, решта 10 квартир підписали. Кажуть, що Земля кругла. Типу ми не правильно поступаємо, хочучи бачити що там має бути.
Що скажете?
автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляЧелюскина
То тим більше підпишіть. Вам же це нічим це не загрожує!! В кожному будинку є такі сусіди, як ви. Міняйте свої амбіції. Українська жаба.... Фу...

не дай Боже вам таких сусідів, як ці, про яких я пишу)

автор Цикавенная • 18 октября 2019
Ответ дляЧелюскина
Яке щастя, що ви не мої сусіди
от взаємно) Я б теж не хотіла таких сусідів, які міряють по собі - я вже доросла дівчинка, і свої амбіції задовільнила на даний час.
xFullHDDx• 19 октября 2019
Люди.
Я є власником тієї квартири від якої потрібна остання згода на *будівнитство та реконструкцію з надбудовою мансардного поверху на горищі*. Що цікаво - при напруженних відносинах між усіма сусідами - ВСІ підписали, окрім мене ..
І я не підпишу цим сусідам їхній документ-згоду . Ні в тому варіанті як вона (заява) є зараз, ні в будь-якому іншому.

Як то кажуть - ’Як гукнеш - так і відгукнеться’. Оце саме той випадок. Мораль? А Мораль така, що як ти до людей, так і люди від тебе. Еффект бумерангу.
Я_на_кожухе• 19 октября 2019
Ответ дляСорока белобока
Всегда поражалась вот таким вот людям. Сама не живет, квартиру сдает. Но как не нагадить другому? Еще и выносить свою сущность (читайте правильно) на всеобщее обозрение. Тошнить начало прямо...
не обязательно! мама так подписала соседям снизу, что не против, чтоб они пристройку сделали. без проекта. а соседи построили 3 метра вперед. теперь у мамы под самыми окнами крыша, по которой в окно влезть пара пустяков. дождь барабанит об металл. из окна не видно половины двора.
xFullHDDx• 19 октября 2019
Дякую всім хто відповідав, радив, ділився своїми знаннями, порадами.
А щоб жити було легше з сусідами - спілкуватись з ними виключно в правовому полі. Щось їм в вас не подобається - нехай звертаються в відповідні органи і там нехай розбираються. А ще краще почитати закони і знаючи їх = культурно відправляти в пішохідну еротичну прогулянку таких сусідів.
xFullHDDx• 19 октября 2019
Ответ дляЯ_на_кожухе
Я Вас понимаю, а кто с таким не сталкивался - ну что ж, давайте вместе за них порадуемся) ’Не делай людям добра - не получишь зла’.
автор Цикавенная • 19 октября 2019
Оскільки тема болюча, то в ході обговорень згадалося, що ці сусіди) кидали памперси в унітаз. Те, що точно вони - у них єдиних була дитина з памперсами. Каналізація забилась- і вуаля! гівно, моча, вода пішло через унітаз в квартири на першому поверсі. Файно я повеселилася тоді.
Так збирали терміново гроші, бо думали спочатку, що то переповнена яма - то вони кіпішували, що до них не дойде. Але таки здали.
А потім - яма не повна, пішли в підвал розбиратися. ’Повезло’ нам, що не тільки в нас поперло через унітаз і було ще кому розбиратися і усувати причину.

так що якщо покопирсатися в пам’яті - то таки є бумеранг. Та я не тішуся цією можливістю і маю надію переконати брата підписати, якщо вони змінять текст згоди з вказаною площею добудови.

ПС: а підвал виявляється приватизувати ми не маємо права, бо то не приватизовується)))))))
Потрындельница• 19 октября 2019
Ответ дляЗавтра не пью
Да, сначала собираются подписи соседей. Проектная организация делает чертежи с выходами, входами, с указанием какие должны быть окна и где установлены, какой высоты потолок и т. Д. Если это не законно, то никто не возьмется за это. У меня в старой квартире была мансарда из 2-х комнат, непосредственно над квартирой( 67 кв м+ 67 кв м мансарда, если бы довели дело до конца.) Сделали документы в проектной организации , Но к работам не приступили- затратно очень. 10 лет назад около 20000$. Продали квартиру. Вообще это хорошо для дома- крыша в порядке, тепло от квартиры вниз по всему дому идет, коммуникации новые и т. д. Вашего недовольства не понимаю.
вот я тоже понимаю, что надстроится будет очень дорого, почему не продать квартиру, не доложить те деньги, которые на мансарду, и купить большую квартиру? зачем преодолевать такие препятствия?
Потрындельница• 19 октября 2019
Ответ дляКашка-маняшка
И да автор если вы подпишите , вы отказиваетесь от своей части!
а зачем ей эта часть?

Завтра не пью• 19 октября 2019
Ответ дляПотрындельница
Мы продали и купили 2 Квартиры, но у нас был дом польский полулюкс.
автор Цикавенная • 19 октября 2019
Ответ дляПотрындельница
больше по площади квартир в нашем городке нет, чем в этом доме.
Месторасположение отличное дома, близко к школе, поликлинике, рынку, магазину, стадиону. Остается только вариант строить дом, но это только в стороне от центра, идти далеко, плюс затраты на коммуникации, забор и тд.
Потрындельница• 19 октября 2019
Ответ дляЦикавенная
Вы хотите сказать, что трехкомнатные квартиры в городке только в Вашем доме? не верю, простите.
автор Цикавенная • 20 октября 2019
Ответ дляПотрындельница
поверьте, я вам правду говорю) просто уточнять не буду - реально вычислить про ситуацию можно)
Из-за прикордонного статуса выше 3 этажей строить нельзя. У нас самый большой дом, на 3 этажа. И три комнаты по такой площади - самые большие у нас даже и 2-х комнатные. В других домах по 2 этажа и комнаты меньше.