Обращеница• 19 октября 2019

Для чого ходити у будні дні на каблуках?

Для чого ви взуваєте взуття на підборах на роботу, щоб піти у кафешку з подругою, просто прогулятися у будні дні??
автор Обращеница • 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
Я теж так робила колись))) зараз все на низькому ходу, максимум на платформі. Через ті кляті підбори тепер маю проблему з деформацією пальців(
А що з пальцями?

ЛолитаНеРазлита• 19 октября 2019
У мене на підборах тупо постава краща. З пласкою підошвою згорблююсь сильно.
Творог для розжига• 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
Вам скільки років?))) Бо я вже підстаркувата дівчинка))) поки що з ногами все гаразд, ттт.
vihola_• 19 октября 2019
Ответ дляКумушка
Я не розумію, чому жінки в інших країнах так себе не мучать, одягають зручне взуття та одяг і теж подобаються чоловікам.
У нас вітається все яскраве, блискуче, сексуальне на жінці. Гіпервії, гіпергуби. Кого першою запримітять, та швидше вийде заміж)
Уявіть, йдете з університету в бібліотеку в джинсах і кросах, якщо ноги короткі, ріст низький, звичайна, не модельна фігура, це взагалі нецікаво, миш сіра.
І розфуфирена на підборах, з укладкою, щось десь трохи сексі: плече оголене, розпірка, виріз глибокий, червоні губи. Всі іномарки сигналять, зупиняються, хлопці виходять, кудись запрошують, жартують. І ви з подружкою їдете вже в ресторан, а не в бібліотеку.
Як цікавіше жити?)
Утренняя зорька• 19 октября 2019
Автор, шутите? Это красиво и если с умом выбирать обувь, то очень удобно! А что, для вас кроме кед и кросс обуви в природе нет? Или для вас ,ходить как леди, вызывает шок?
автор Обращеница • 19 октября 2019
Ответ дляУтренняя зорька
а взуття пед підборів - це тільки кеди і кроси?
Утренняя зорька• 19 октября 2019
Ответ дляКумушка
Так нравятся мужикам тётка в тапках, что гомосексуализм расцвёл пышным цветом на всю Европу
автор Обращеница • 19 октября 2019
Ответ дляvihola_
Як цікавіше жити?)
все ради заміжжя? ))))
автор Обращеница • 19 октября 2019
Ответ дляУтренняя зорька
та в нас їх не менше, просто шифруються більше і женяться, бо страшно)

Утренняя зорька• 19 октября 2019
Ответ дляКумушка
Ну не нравится вам-шлепайте без каблуков))) в чем проблема? Ваше право! Чего задавать странные вопросы???Тут все просто-кому как нравиться, так и обувается))))на вкус и цвет, так сказать)
vihola_• 19 октября 2019
Ответ дляКумушка
все ради заміжжя? ))))
Заради того аби не скучати, жити веселіше, цікавіше і само собою пару знайти.
А чому вам смішно?
У вас вже є пара?
Покохав без підборів вас?
Чудово.
На мене без підборів ніхто не дивився.
Рожки-да-ножки• 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
Я и так! Вспомню дура дурой была
автор Обращеница • 19 октября 2019
Ответ дляvihola_
А чому вам смішно?
У вас вже є пара?
Покохав без підборів вас?
Чудово.
На мене без підборів ніхто не дивився.
і ви реально вірите, що справа була у підборах?
vihola_• 19 октября 2019
Ответ дляКумушка
А що тут вірити?
Справа в образі.
Це факт. Мене навіть не впізнавали, не вітались знайомі коли приходила в Алясці в буцах, з хвостиком, без макіяжу на екзамени, бо вчила всю ніч, не встигала привести себе в порядок. Зовсім інша людина.
Можливо є такі що не міняються, красиві навіть зпросоння( заздрю таким) або такі що не вміють з себе зробити зірку. В мене це дуже гарно виходило.
ПрипоРошенная• 19 октября 2019
Ответ дляvihola_
Заміж напевно вже вийшли.
За дітьми на підборах не зручно бігати.
Так, вийшла, розслабилася) чоловік сам на кросівки і кеди присадив
ПрипоРошенная• 19 октября 2019
Ответ дляКумушка
А що з пальцями?
Великий палець змістився і виникла гуля болюча, тепер важко носити взуття закрите, особливо щось красиве, вузеньке (
vihola_• 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
Більшість так. Я також.
Шо тут автору не зрозуміло?
В наші часи не було модно ходити в кросах і сукнях. Тим більше не всім пасує, багатьом чоловікам всеодно не подобається.
Моєму більше подобається коли я в кросах і ми разом бігаємо за дітьми, ніж коли я на підборах сиджу на лавочці, а він ганяє по майданчику).
ПрипоРошенная• 19 октября 2019
Ответ дляТворог для розжига
Трішки за 30 ))) проскакала з 17 років на височезних підборах. Були такі босоніжки, що ледь не вбилася на них)))) І де той розум був?
ПрипоРошенная• 19 октября 2019
Ответ дляvihola_
Більшість так. Я також.
Шо тут автору не зрозуміло?
Дай Боже здоров´я тому хто придумав все носити з кросівками) це такий кайф. Раніше якось більше комплексів було чи що, без макіяжу з дому не виходила, здавалася собі страшною, зараз не пам´ятаю коли фарбувалася, стала більш впевненою в собі.

Творог для розжига• 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
Мені теж трішки за 30)) до народження сина у мене з взуття без підборів були хіба кросівки))) надягала я їх дууууже рідко))) коли на роботу вийшла - знову підбори. Ну от подобається мені їх носити
vihola_• 19 октября 2019
згадала смішну історію
Десь 23 роки було мені.
Познайомилась з хлопцем у всій красі, при параді. Потім телефонував, надсилав смс безкінечні, запрошував новий рік зустрічати, я була в цей час в Москві, приїхала зустрічати з іншим кавалером. Через два тижні випадково зустрічаю його в коридорі однієї установи, така натуральна). Оглянувся здивовано і не привітався
vihola_• 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
Я теж ходжу в кросах і без макіяжу. Нам просто це вже не потрібно.
Якби була мета познайомитись з кимось і Ви одного дня вийшли а ля натюрель, не помітили ніякої реакції, а наступного дня на підборах шквал уваги.
То ходили б таки на підборах.
Якщо це робота з людьми, до прикладу, всеодно все краще, легше дається коли виглядаєш класно. Швидше на зустріч йдуть, більше довіряють, бо виглядаєш дорого, доглянуто, успішно.
vihola_• 19 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
дуже швидко все розвивається через технології. Потрібно швидко рухатись аби бути успішним. Нові часи диктують моду.
Мама Чели• 20 октября 2019
Ответ дляКумушка
Ну я розумію, наприклад, в театр чи на романтичну зустріч у ресторан, а у звичайні робочі дні для чого? Це ж смішно.
Якщо ви не будете регулярно ходити на каблуках, то ви в них потім і до театру не дійдете. Носити каблуки - це звичка. Хто в них постійно, тому комфортно.
Заставляличка• 20 октября 2019
я всю жизнь носила каблук,то платформу высокую,то просто каблук. и да, от комплексов,мне надо было быть самой самой. и не было раньше обуви модной молодежной без каблука или платформы. с новой модой я забыла за каблук вообще,мне теперь это кажется нелепым,когда девочки просто гуляют на каблуках. я ношу кроссовки с платьями.джинс у меня ни одних нет. я все также женственная,но без вреда здоровью
Лунтик-паунтик• 20 октября 2019
Ответ дляПрипоРошенная
У мене артроз в районі ’прикріплення’ великого пальця. Перше питання лікаря було про підбори...
Мама Чели• 20 октября 2019
Для чого ходити скрізь і всюди в спортивних штанах?
Як сказав Лагерфельд: ’Якщо ви купили собі спортивні штани, ви втратили контроль над своїм життям’.
По місту більшість жінок ходить в трєніках і джинсах, ніж у платтях (не маю на увазі туристів). Вже не кажу про підбори.
І чому маленькі дівчатка так люблять носити мамині туфлі на підборах? Подобатись чоловікам? Мабуть ні. Мабуть тому, що їм це просто подобається.