ОченьПриятно-Царь• 22 октября 2019

Порадьте де зробити дерматоскопію родимок, карту родимок? Львів, Тернопіль

І, якщо.можна, лікаря-дерматоонколога. Також, цікавлять орієнтовні ціни на обстеження та видалення родимок
Железная тетя• 22 октября 2019
У Тернополі тільки в онко.
Для початку зробіть дерматоскопію. Я робила в центрі, у косметолога, треба було швидко зробити, не мала часу чекати. Доволі толкова, адекватно пояснила і одразу відправила в онко, бо родимка на обличчі.

Назви не пам´ятаю, можу пояснити розміщення.

автор ОченьПриятно-Царь • 22 октября 2019
Ответ дляЖелезная тетя
У Тернополі тільки в онко.

Була в онко, але це було 3 роки назад, казали тільки вирізати і хірургічним методом. Одна родимка була на голові, інша - на молочній залозі. Після цього поїхала в Львів (але державну), родимку на голові видалили лазером, а іншу сказали спостерігати, бо якщо вирізати, то потрібно дуже велику площу захоплювати. В іншому випадку можна зробити тільки гірше. От хочу пройти перевірку ще раз, бо на вигляд вона не дуже, ніби не змінилася за три роки, але на 100 % оцінити зміни на око неможливо...