МаксХмара• 07 ноября 2019
Хто недавно проходив конкурс на держслужбу, зайдіть будь ласка. Дякую
Доброго дня!
Питання до тих, хто недавно проходив конкурс на заміщення посад на держслужбі, скажіть будь ласка, чи подавали Ви разом з іншими документами, посвідчення щодо вільного володіння державною мовою? Потрібне воно на сьогодні чи ні? Тому що десь читала, що здається його повинні скоро відмінити (або вже відмінили), а в останніх умовах на проведення конкурсів цей документ зазначається як один із необхідних до подання.
Підкажіть будь ласка ті, хто в темі, то таки вимагають це посвідчення на сьогодні чи ні? Скоро планую на конкурс, а посвідчення такого немаю, хочу знати чи є сенс його виробляти зараз.
Дякую всім, хто відгукнеться з відповідями)
Всім гарного дня!
Дюагональ• 07 ноября 2019
В объявлении о конкурсе должен быть перечень документов, которые обязательны к подаче. Если такового не указано, то и не нужно. У нас не пишут такого
кружкаЭсмарха• 07 ноября 2019
В отдел кадров, куда вы подаете документы, почему не адресуете такой вопрос? Вообще, если очень заинтересованы, то могут и потом разрешить что-то донести.
Мамаша в бигудях• 07 ноября 2019
Не, ну вы смешная... действительно верите в конкурс?)) Ну вот честно)))
Там все давнл поделено и решено) за большие деньги и связи.
Случайные люди туда не попадают
Сосулька• 07 ноября 2019
воно мусить бути. але копія непотрібна. тепер замість особової картки - резюме і там ви пишете номер і серію посвідчення. Взагалі,тепер подається 3 документи. Заява на проходження перевірки, резюме і заява на вакансію. все. ніяких копій паспортів иі т .д не треба. Проходила на минулому тижні. Крім того,змінилися умови проходження. Якщо посада ’В’, то немає ситуац.завдань. Тестування, співбесіда з комісією і співбесіда з головою установи.після проходження співбесіди з комісією обираються 5 людей,з яких голова мін-ва чи служби обирає одного. Прикол в тому, що навіть якщо ви наберете найбільшу кількість балів, голова мін-ва чи служби може вибрати абсолютно іншу людину(наприклад, яка за рейтингом стоїть на 4 чи 5 місці). Так що тепер ось так.
МаксХмара
• 07 ноября 2019
Ответ дляБабканадвоесказала
а як бути, якщо наразі посвідчення немає, а от реквізити потрібно у резюме вказати?
тобто отримати його у будь-якому випадку потрібно.
Сосулька• 07 ноября 2019
Мати таке посвідчення обов/язково. Ви серію і номер пишете у резюме. У вересні внесено зміни до постанови,де в додатках викладена нова форма заяви і резюме.
Сосулька• 07 ноября 2019
Ответ дляМаксХмара
отримувати, бо вас не допустять до конкурсу. ось і все. І якщо пощастить виграти,то копію треба віддати у відділ кадрів
Сосулька• 07 ноября 2019
відмінили те,що тепер не подаються копії паспорта,коду,диплому, сертифікату про вільне володіння уккр.мовою. Але мати все це треба, бо номери і серії цих документів вписуються в резюме і у разі перемоги подаються до відділу кадрів
Кишмишная Мая• 07 ноября 2019
Автор, а почему вы не хотите его сделать? Ведь если у вас в аттестате стоит 5,то сделать не проблема. Я себе делала, на всякий случай. Мало ли что.
Доктор Варвар• 07 ноября 2019
Ответ дляКишмишная Мая
Скажіть будь ласка де робиться цей сертифікат про вільне володіння українською мовою?
МаксХмара
• 07 ноября 2019
Ответ дляКишмишная Мая
та от хочу зробити, так) думала просто чи варто того, щоб заморачуватись)
а до речі, який саме краще подавати атестат? Зі школи чи з університету? Не знаєте?
Люблю ультрамарин• 07 ноября 2019
С 25 жовтня посвідчення отменили. Раньше да, было нужно обязательно. Теперь написано, володіння мовою и как доказательство_обучение в школе укр мова. Не так как раньше только отличная оценка, а просто наличие. Хотя наш отдел кадров все равно требует посвідчення. А ч центре там где их выдают, сказали что уже не надо. Узнавайте в вашем отделе кадров
Люблю ультрамарин• 07 ноября 2019
Ответ дляДоктор Варвар
Практически в любом вузе была атестационная комиссия, но сейчас отменили все это
Кишмишная Мая• 07 ноября 2019
Ответ дляМаксХмара
Я со школы подавала. Делайте, лишним не будет. И не так много мороки с ним)
Кишмишная Мая• 07 ноября 2019
Ответ дляДоктор Варвар
Я в университете делала.(Одесса) Там вроде несколько универов определены, где можно сделать
Доктор Варвар• 07 ноября 2019
Ответ дляКишмишная Мая
Скажіть будь ласка як його робиться?