08 ноября 2019

Як дозволити собі заробляти більше?

Проводжу групові заняття, займаюсь репетиторством, велике навантаження- прибутки не дуже, працюю 2,5 роки, роботою задоволені. Морально важко назначити вищу ціну, хоча знаю, що інші значно більше отримують. З останнього запропонували вести щось схоже на табір вихідного дня, 4 години роботи, організація дозвілля англійською для групи 10-15 дітей в Києві. Яку озвучити ціну?
Кофр для ноги 08 ноября 2019
ротом
Репетиторша 08 ноября 2019
Ответ дляКофр для ноги
ротом
ЯкУ?
автор Ms. Скромность 08 ноября 2019
Досвід роботи 4 роки, відповідна освіта, в минулому робота в школі, яка оплата вважаєте є адекватною?
автор Ms. Скромность 08 ноября 2019
О, нік спеціально для мене)
Раз одела не бу 08 ноября 2019
Озвучить ту цену, за которую вы готовы работать
Умею мерить лучше всех 08 ноября 2019
Автор, давайте дружить)), педагоги - лохи в продажах, это знают все хозаева частных образовательных учереждений и родители непед.специальностей.
Современный педагог гос.структуры обесцененный настолько, что давать ему больше его рамок - неприлично.
Это нужно нам на тренинги типа ’финансовая воронка’, но блин, оно мне тоже противно.
Потому когда оооочень нужно повысить цену на мои услуги логопеда, вспоминаю свою маму, которая 50 лет отпахала в школе и ни зубы поставить качественные, ни мир посмотреть, ни медицины, ни детям помочь, ни че го.
Но очень большое внутреннее сопротивление испытываю, уступаю, когда скидку просят, уже чуть научилась если нагло рубить, но трууууудно.
автор Ms. Скромность 08 ноября 2019
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Автор, давайте дружить)), педагоги - лохи в продажах, это знают все хозаева частных образовательных учереждений и родители непед.специальностей.
Современный педагог гос.структуры обесцененный настолько, что давать ему больше его рамок - неприлично.
Это нужно нам на тренинги типа ’финансовая воронка’, но блин, оно мне тоже противно.
Потому когда оооочень нужно повысить цену на мои услуги логопеда, вспоминаю свою маму, которая 50 лет отпахала в школе и ни зубы поставить качественные, ни мир посмотреть, ни медицины, ни детям помочь, ни че го.
Но очень большое внутреннее сопротивление испытываю, уступаю, когда скидку просят, уже чуть научилась если нагло рубить, но трууууудно.
Ви мене розумієте) я інколи займають на 20 або більше хвилин довше, якщо дитина не швидко схоплює, щоб донести, без доплати, в той час як вдома самі без дорослих чекають мої рідні діти Таке не лікується)
Умею мерить лучше всех 08 ноября 2019
Ответ дляMs. Скромность
Ви мене розумієте) я інколи займають на 20 або більше хвилин довше, якщо дитина не швидко схоплює, щоб донести, без доплати, в той час як вдома самі без дорослих чекають мої рідні діти Таке не лікується)
ооооо, розумію.
Це моя власна теорія знецінених ’хороших дєвочєк’, які йдуть в педи.
Йшли раніше, вірніше, як я з медаллю.
Автор, треба міняте себе, перш за все і пам ятати, що заробимо - те своїм дітям залишимо, не можна чужим віддавати те, що маємо дати своїм.
автор Ms. Скромность 08 ноября 2019
Я хочу отримувати адекватну оплату. Яка сума є адекватною в Києві за 4 години роботи у вихідний з групою дітей англійською, організація і програма входить в обов´язки, також реквізит.
тогдалия 08 ноября 2019
Я бы не водила на такую группу, где занимаются 4часа. Наш учитель бывает просит привести на час раньше , чтоб догнать материал, так сын после 2часов, вареным выходит с квадратной головой. В месяц 790грн. Урок один около 100грн. За раз отдать 400грн( к примеру), как то круто .
Как для меня выходные для отдыха , нагрузки и в школе хватает.
В платных садиках день 350грн.
Умею мерить лучше всех 08 ноября 2019
Автор, а взагалі - цікаво, в порівнянні група дітей 15 осіб тримати 4 години - дуже, дуже важко.
По факту, тут воно як англомовна анімація. СУчасні діти з кліповим мисленням вимагають щохвилинних якісних! розваг. Навіть не знаю, скільки то може коштувати.
Але майте на увазі, що окрім вашої фішки - англійської - це дуже значний знос голосового апарату.
Втрачала голос 6 разів, гормонами відновлювали, знаю що це таке і головне, що потім - мінімум тиждень, а краще 2 - повний голосовий спокій, тобто працювати по факту не можна та й сам прислухаєшся до тоненьких звуків з свого тіла і тремтиш аби не втратити.
Тільки якщо гємор реально виравданий воно того варте.
А не так - ткнуть 500 гривасів, з кожного по 600 збили, бєз лоха і жизнь плоха.
автор Ms. Скромность 08 ноября 2019
Ответ дляУмею мерить лучше всех
Автор, а взагалі - цікаво, в порівнянні група дітей 15 осіб тримати 4 години - дуже, дуже важко.
По факту, тут воно як англомовна анімація. СУчасні діти з кліповим мисленням вимагають щохвилинних якісних! розваг. Навіть не знаю, скільки то може коштувати.
Але майте на увазі, що окрім вашої фішки - англійської - це дуже значний знос голосового апарату.
Втрачала голос 6 разів, гормонами відновлювали, знаю що це таке і головне, що потім - мінімум тиждень, а краще 2 - повний голосовий спокій, тобто працювати по факту не можна та й сам прислухаєшся до тоненьких звуків з свого тіла і тремтиш аби не втратити.
Тільки якщо гємор реально виравданий воно того варте.
А не так - ткнуть 500 гривасів, з кожного по 600 збили, бєз лоха і жизнь плоха.
Я працюю таким аніматором вже давно кілька годин в день, теж хрипну, за вихідні не встигаю відновлюватись інколи.. Беру тайм аут на тиждень( Складнощі мені відомі, цікавить яка ціна є ажекваьною, скільки платять за таку роботу.
Умею мерить лучше всех 09 ноября 2019
Не знаю. А ви в кусі, яка вартість послуги для учасників - дітей?
Зайканалужайке 09 ноября 2019
какая стоимость у вас занятия в час? я так понимаю вы репетитор по инглишу?)
Умею мерить лучше всех 09 ноября 2019
Я зробила висновок, що так працювати - просто ’наізнос’, тобто жодної амортизації, не мед. страхування, нічого, це незворотня експлуатація вичерпоного ресурса, тому змінила профіль на такі ж плюс-мінус доходи, але набагато ближче до зони комфорту і з меншою інтенсивністю експлуації організма.