очки_ннадо• 28 апреля 2024

Вирішила поділитися тут з вами

Є всередині мене певна важка образа. Мені 26, з 19 років я працюю на заводі, робота трохи фізично важка, але звиклось до режиму та роботи. Справа у тому, що ніхто з батьків мені ні разу не сказав яка я молодець, що важко і постійно працюю( При тому, що батько давно ніде не працює. Мені через це дуже образливо,чому так(
Поліпривіт всім• 28 апреля 2024
:(

JENYABEST• 28 апреля 2024
Странные мысли. Почему вас долдны хвалить ?
Я тут с краю постою• 28 апреля 2024
А краще б отримали нормальну професію і не працювали фізично... Але так, молодець.
Я тут с краю постою• 28 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Бо працює)
ЗаведУющая• 28 апреля 2024
ну не совсем же молодец, хвалить не за что, пожалеть можно только
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2024
Молодець , що нічого не досягнули?
Оскорбляю всячески• 28 апреля 2024
Хвалите себя сама. За каждую мелочь.

Метелик• 28 апреля 2024
Автор, не варто очікувати від інших похвали. От я сьогодні вранці насмажила дітям і чоловіку на сніданок млинців, вбила 2 години, а могли бутерброди їсти, а я полежала), як думаєте, мене хтось похвалив)))? А я знаю, що я молодець, бо діти їх люблять і чоловік, всі були задоволені сніданком. А я якби чекала похвали, вже б образилася).
Первоклашка Я• 28 апреля 2024
мои родители тоже меня никогда не хвалили и не любили, и поэтому когда они подохли, я о них никогда с любовью не вспоминала, только с недоумением
лаМпочка• 28 апреля 2024
За что хвалить?
За то, что в такие молодые годы, когда есть силы развиваться и расти, вы тупо тратите здоровье и смирились с этим?
Да еще и гордитесь?
Вот Она Я• 28 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Потому что поддерживать близких людей это нормально
Вот Она Я• 28 апреля 2024
Ответ дляЗаведУющая
Те, кто не хвалит за мелочи, не хвалят вообще
Всегда есть, за что хвалить, если человека любишь
JENYABEST• 28 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
Поддерживать да, а хвалить нет, в случае автора еще можно пожалеть.
ЗаведУющая• 28 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
так автор пишет за работу тяжелую, а не мелочи
МаксХмара• 28 апреля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Молодець , що нічого не досягнули?
А хто буде працювати на такій роботі, коли всі підуть щось досягати?
Вот Она Я• 28 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Т е для вас хвалить близких людей ненормально????
Вопросов больше не имею
МаксХмара• 28 апреля 2024
Ответ длялаМпочка
За что хвалить?
Да еще и гордитесь?
Цікаво, хто ви за фахом і чого в цьому житті досягли. 😂
Вот Она Я• 28 апреля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Молодець , що нічого не досягнули?
Ой, уймитесь уже с этим достигаторством
Прям все в 26 уже квартиру купили, машину и на Бали 5 раз в год катаются
Душа компанії• 28 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
Тільки хотіла написати, що все, що ми маємо,майже всю продукцію, від техніки до одягу, хтось десь виробляє. Треба бути принаймні вдячним споживачем, про творців взагалі мовчу )

Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
Ті, хто нічого не досягнув.Це не привід для гордості, ніхто не хоче такого життя своїй дитині
Вот Она Я• 28 апреля 2024
Автор, находите опору в себе. Вам не на кого положиться, кроме себя
Хвалите себя сами. Поначалу это дико странно, но потом войдёте во вкус и поймёте, что все есть в вас самих
Жерица ночи• 28 апреля 2024
Може, просто люди такі. Мої теж не хвалили, не казали, що люблять. Хоча, було за що)
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
Ой, уймитесь уже с этим достигаторством
В такому віці вчаться, будують кар´єру, на заводі важко роботою і в 46 нічого не досягнуть
JENYABEST• 28 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
Вопросов больше не имею
Когда есть за что - нормально.
Когда хвалить не за что и все равно хвалить - ненормально.
Вот Она Я• 28 апреля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не у всех есть деньги или способности учиться. Это раз. Не все после учебы работают по профессии. Это два
Да оглядитесь вокруг, 90% до 26 лет работают на обычных работах. На одного управляющего 10000 продавцов, маникюрщиц, кассиров, учителей, секретарш и т.д Это три
Только тут на советчице каждая первая по 100500 долларов в день зарабатывает
лаМпочка• 28 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
бо дурна. поддерживать в чем?
в заблуждениях, которые ведут под откос?
JENYABEST• 28 апреля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Всегда можно чего то достичь, бери и делай и возраст не имеет значение !
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2024
Ответ дляВот Она Я
Значить і нема приводів хвалити. Ви буде те казати своїй дитині - Молодець, що погано вчишся?
Наполеон Бонапарт• 28 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Звичайно , тому за невдачі і не хвалять
МаксХмара• 28 апреля 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А який старт був у цієї дитини, щоб безробітні батьки, які зараз живуть за рахунок автора не хотіли їй такого життя? У вас 2+2 не склалось. А це ж очевидно.