28 апреля в 13:01

Вирішила поділитися тут з вами

Є всередині мене певна важка образа. Мені 26, з 19 років я працюю на заводі, робота трохи фізично важка, але звиклось до режиму та роботи. Справа у тому, що ніхто з батьків мені ні разу не сказав яка я молодець, що важко і постійно працюю( При тому, що батько давно ніде не працює. Мені через це дуже образливо,чому так(
12 9 2
Поліпривіт всім 28 апреля в 13:02
:(
JENYABEST 28 апреля в 13:02
Странные мысли. Почему вас долдны хвалить ?
12 7 2
Я тут с краю постою 28 апреля в 13:02
А краще б отримали нормальну професію і не працювали фізично... Але так, молодець.
Я тут с краю постою 28 апреля в 13:03
Ответ дляJENYABEST
Странные мысли. Почему вас долдны хвалить ?
Бо працює)
ЗаведУющая 28 апреля в 13:03
ну не совсем же молодец, хвалить не за что, пожалеть можно только
9 2
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 13:03
Молодець , що нічого не досягнули?
8 6 2
Оскорбляю всячески 28 апреля в 13:04
Хвалите себя сама. За каждую мелочь.
Метелик 28 апреля в 13:08
Автор, не варто очікувати від інших похвали. От я сьогодні вранці насмажила дітям і чоловіку на сніданок млинців, вбила 2 години, а могли бутерброди їсти, а я полежала), як думаєте, мене хтось похвалив)))? А я знаю, що я молодець, бо діти їх люблять і чоловік, всі були задоволені сніданком. А я якби чекала похвали, вже б образилася).
7 2 1
Первоклашка Я 28 апреля в 13:09
мои родители тоже меня никогда не хвалили и не любили, и поэтому когда они подохли, я о них никогда с любовью не вспоминала, только с недоумением
7 3 2
лаМпочка 28 апреля в 13:10
За что хвалить?
За то, что в такие молодые годы, когда есть силы развиваться и расти, вы тупо тратите здоровье и смирились с этим?
Да еще и гордитесь?
6 5
Вот Она Я 28 апреля в 13:10
Ответ дляJENYABEST
Странные мысли. Почему вас долдны хвалить ?
Потому что поддерживать близких людей это нормально
8 1
Вот Она Я 28 апреля в 13:11
Ответ дляЗаведУющая
ну не совсем же молодец, хвалить не за что, пожалеть можно только
Те, кто не хвалит за мелочи, не хвалят вообще
Всегда есть, за что хвалить, если человека любишь
3 2
JENYABEST 28 апреля в 13:11
Ответ дляВот Она Я
Потому что поддерживать близких людей это нормально
Поддерживать да, а хвалить нет, в случае автора еще можно пожалеть.
ЗаведУющая 28 апреля в 13:11
Ответ дляВот Она Я
Те, кто не хвалит за мелочи, не хвалят вообще
Всегда есть, за что хвалить, если человека любишь
так автор пишет за работу тяжелую, а не мелочи
МаксХмара 28 апреля в 13:12
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Молодець , що нічого не досягнули?
А хто буде працювати на такій роботі, коли всі підуть щось досягати?
2 2 1
Вот Она Я 28 апреля в 13:13
Ответ дляJENYABEST
Поддерживать да, а хвалить нет, в случае автора еще можно пожалеть.
Т е для вас хвалить близких людей ненормально????
Вопросов больше не имею
1 1
МаксХмара 28 апреля в 13:13
Ответ длялаМпочка
За что хвалить?
За то, что в такие молодые годы, когда есть силы развиваться и расти, вы тупо тратите здоровье и смирились с этим?
Да еще и гордитесь?
Цікаво, хто ви за фахом і чого в цьому житті досягли. 😂
Вот Она Я 28 апреля в 13:14
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Молодець , що нічого не досягнули?
Ой, уймитесь уже с этим достигаторством
Прям все в 26 уже квартиру купили, машину и на Бали 5 раз в год катаются
Душа компанії 28 апреля в 13:14
Ответ дляМаксХмара
А хто буде працювати на такій роботі, коли всі підуть щось досягати?
Тільки хотіла написати, що все, що ми маємо,майже всю продукцію, від техніки до одягу, хтось десь виробляє. Треба бути принаймні вдячним споживачем, про творців взагалі мовчу )
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 13:14
Ответ дляМаксХмара
А хто буде працювати на такій роботі, коли всі підуть щось досягати?
Ті, хто нічого не досягнув.Це не привід для гордості, ніхто не хоче такого життя своїй дитині
4 1 1
Вот Она Я 28 апреля в 13:15
Автор, находите опору в себе. Вам не на кого положиться, кроме себя
Хвалите себя сами. Поначалу это дико странно, но потом войдёте во вкус и поймёте, что все есть в вас самих
Жерица ночи 28 апреля в 13:15
Може, просто люди такі. Мої теж не хвалили, не казали, що люблять. Хоча, було за що)
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 13:15
Ответ дляВот Она Я
Ой, уймитесь уже с этим достигаторством
Прям все в 26 уже квартиру купили, машину и на Бали 5 раз в год катаются
В такому віці вчаться, будують кар´єру, на заводі важко роботою і в 46 нічого не досягнуть
1 1
JENYABEST 28 апреля в 13:16
Ответ дляВот Она Я
Т е для вас хвалить близких людей ненормально????
Вопросов больше не имею
Когда есть за что - нормально.
Когда хвалить не за что и все равно хвалить - ненормально.
4 1
Вот Она Я 28 апреля в 13:20
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В такому віці вчаться, будують кар´єру, на заводі важко роботою і в 46 нічого не досягнуть
Не у всех есть деньги или способности учиться. Это раз. Не все после учебы работают по профессии. Это два
Да оглядитесь вокруг, 90% до 26 лет работают на обычных работах. На одного управляющего 10000 продавцов, маникюрщиц, кассиров, учителей, секретарш и т.д Это три
Только тут на советчице каждая первая по 100500 долларов в день зарабатывает
лаМпочка 28 апреля в 13:21
Ответ дляВот Она Я
Потому что поддерживать близких людей это нормально
бо дурна. поддерживать в чем?
в заблуждениях, которые ведут под откос?
JENYABEST 28 апреля в 13:18
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В такому віці вчаться, будують кар´єру, на заводі важко роботою і в 46 нічого не досягнуть
Всегда можно чего то достичь, бери и делай и возраст не имеет значение !
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 13:19
Ответ дляВот Она Я
Не у всех есть деньги или способности учиться. Это раз. Не все после учебы работают по профессии. Это два
Да оглядитесь вокруг, 90% до 26 лет работают на обычных работах. На одного управляющего 10000 продавцов, маникюрщиц, кассиров, учителей, секретарш и т.д Это три
Только тут на советчице каждая первая по 100500 долларов в день зарабатывает
Значить і нема приводів хвалити. Ви буде те казати своїй дитині - Молодець, що погано вчишся?
Наполеон Бонапарт 28 апреля в 13:19
Ответ дляJENYABEST
Всегда можно чего то достичь, бери и делай и возраст не имеет значение !
Звичайно , тому за невдачі і не хвалять
МаксХмара 28 апреля в 13:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ті, хто нічого не досягнув.Це не привід для гордості, ніхто не хоче такого життя своїй дитині
А який старт був у цієї дитини, щоб безробітні батьки, які зараз живуть за рахунок автора не хотіли їй такого життя? У вас 2+2 не склалось. А це ж очевидно.