08 ноября 2019

Нова посада,а я сіра миша

Дівчата,два місяці на новій керівній посаді,взяли через розум,бо,як кажуть роботу «тягну»
Сьогодні розбита,просто,наповал.
Одянаюся норм,маю пару коштовних годинників,пару комплектів прикрас з діамантами,але одягаюся ,скоріш скромно,діловий одяг і все.Директор і інші зами,випендрьод щодня,в кого,що дорожче,що чоловік подарував,і вже за два місяці втомило,а я як сіра вороеа,хвалитися нічим,і чим дальше,то бачу радість в очах колег,що вони на висоті,а я..ніщо,стомиоася чомусь вже.ранок починається з випендрьожу,сьогодні одна прийшла з айфоном 11тим,і хизувалася день,мені й то байдуже,але водночас набридло,що щоразу дістають,зо в мене нового,а в мене нічогр...та й чомусь поийшла розбита,сердита,,,погано на душі..не спиться..чому так?)
rossavasar 08 ноября 2019
Встречают по одёжке ( берите их умом и стремлением работать
автор oks-oks 08 ноября 2019
Вибачте,помилки бачу
автор oks-oks 08 ноября 2019
Ответ дляrossavasar
Встречают по одёжке ( берите их умом и стремлением работать
Робота вимотує,то така категорія,що розумом їх не візьмеш,вони цим не переймаються,головне,що нового на тобі.дякую Вам
Aelita 08 ноября 2019
А вам самой это важно? Ну, иметь новинки, подарки... или просто напрягает, что необходимо соответствовать, а самой больше хотелось бы ходить в чем-то удобном и не париться?
Romawka8 08 ноября 2019
Не парьтесь!!!!! Совсем! Не берите в голову! Вы не серая мышь, а личност!
Хотите скажу? У меня 2 платья, пару кофт и 1 юбка! Все! И что?
Мне пофиг кто что думает. И вы забейте
автор oks-oks 08 ноября 2019
Ответ дляAelita
А вам самой это важно? Ну, иметь новинки, подарки... или просто напрягает, что необходимо соответствовать, а самой больше хотелось бы ходить в чем-то удобном и не париться?
Да,я з категорії,зручне,якісне,теж фірмове,але не кричаще,звісно байдуже до інших,але напряг постійний,коли тебе випитують,що нового...цим не переймаюся,але щодня дістають,такі баби кукли
lapulik 08 ноября 2019
То може прикупіть собі декілька нових, достойних речей, для спокою душі?
Allina8 08 ноября 2019
Составьте себе капсюльный гардероб https://www.ask4style.ru/basic/capsule-collection-...
автор oks-oks 08 ноября 2019
Ответ дляRomawka8
Не парьтесь!!!!! Совсем! Не берите в голову! Вы не серая мышь, а личност!
Хотите скажу? У меня 2 платья, пару кофт и 1 юбка! Все! И что?
Мне пофиг кто что думает. И вы забейте
Дяк,якось морально мене добили гетьв мене хюавей,рокіа три,а вони айфони міняють щороку,і ці теми такі актуальні для них,і планьорка з цього починається,вже побішує,це,прийшла додому без енергії,втрмлена і сердита
tu85 08 ноября 2019
Повышайте самооценку и развивайте в себе навык радоваться за достижения других людей, тогда на все происходящее будете смотреть совсем другими глазами
Garriet 08 ноября 2019
Если для полного счастья вам не хватает 11 айфона-купите его или забейте))) У каждого свои ценности.’ У вас проблемы с самооценкой, скорее всего. Нужно делать и вести себя так,как вам будет комфортно,а не как вам навязывают окружающие. Когда вы уверены в себе, своих действиях-вас не парит ни чей-то новый айфон, ни чья-то новая шмотка/машина..
kiddistep 08 ноября 2019
Вокруг большинство показушники, хотят казаться, а не быть. Пыль в глаза и не более, большинство успешных людей ходят серыми мышами и не поймёшь, что они миллионеры. Со временем расслабитесь
автор oks-oks 08 ноября 2019
Ответ дляlapulik
То може прикупіть собі декілька нових, достойних речей, для спокою душі?
Розумієте,і речей вистачає,щодня новий комплект,і взуття інше під кожен,тобто на тиждень одягу є,на щодень іншого,але ж немає через день саме нового.мені й мого вистачає,але додовбують,бо ж не вчора куплене.отримала посаду,купила речі нові,брендові а ля офіс,все як годиься все нове,але більш не купую щотижня нову ганчірку
автор oks-oks 08 ноября 2019
Ответ дляtu85
Повышайте самооценку и развивайте в себе навык радоваться за достижения других людей, тогда на все происходящее будете смотреть совсем другими глазами
Я вмію радіти,але коли шоденні підсмішки,тр пквне не мені щ собою треба працювати а іншим,шо нічого так людей не цікавить,як ганчір´я
автор oks-oks 08 ноября 2019
Ответ дляGarriet
Если для полного счастья вам не хватает 11 айфона-купите его или забейте))) У каждого свои ценности.’ У вас проблемы с самооценкой, скорее всего. Нужно делать и вести себя так,как вам будет комфортно,а не как вам навязывают окружающие. Когда вы уверены в себе, своих действиях-вас не парит ни чей-то новый айфон, ни чья-то новая шмотка/машина..
Дякую,мені своїх шмотрк вистачає,і машина нова щ салону,але чомусь не можу зрозуміти,чому мені так погано на душі,це і не защдрість,а стан,щоб ви зрозуміли,розчавлений,бр я на планьорці сиджу,чекаю,поки переговопять про нове шмаття нахваляться а потім др робрти
spain13 08 ноября 2019
Та пошліть їх нафіг. Ото найшли чим переживати
spain13 08 ноября 2019
Ответ дляКрасавица писяная
Робота вимотує,то така категорія,що розумом їх не візьмеш,вони цим не переймаються,головне,що нового на тобі.дякую Вам
що за контора?
spain13 09 ноября 2019
Ответ дляКрасавица писяная
Я вмію радіти,але коли шоденні підсмішки,тр пквне не мені щ собою треба працювати а іншим,шо нічого так людей не цікавить,як ганчір´я
ви якась зовсім слабохарактерна, сорі
автор oks-oks 09 ноября 2019
Ответ дляspain13
що за контора?
Мінюст
автор oks-oks 09 ноября 2019
Ответ дляspain13
ви якась зовсім слабохарактерна, сорі
Я вихована,просто не відповідаю людям,а вже пора
Yana_S 09 ноября 2019
я вон сегодня новость прочитала - тетка одна решила каждый день в свадебном платье ходить. потому что для 1 дня оно сильно дорогое. во как. реально тетка молодца.

я, конечно,не советую вам в свадебном платье ходить на работу. хотя.... вы точно всех переплюнете)))
spain13 09 ноября 2019
Ответ дляКрасавица писяная
Мінюст
і вас парить,що про ваш зовнішній вигляд думають ці мудаки?
автор oks-oks 09 ноября 2019
Дякую,насмішили))
Viktoria_N 09 ноября 2019
Автор, не переживайте))). У меня зимняя форма одежды джинсы синие и черный гольф. Всё. Джинсов 4 пары. Гольфов штук 7. Хорошая фигура, спортом занимаюсь и в свои 44 года совершенно не парюсь вещами. Зато объектив новый купила, прям на седьмом небе!
spain13 09 ноября 2019
Ответ дляКрасавица писяная
Я вихована,просто не відповідаю людям,а вже пора
нащо відповідати? Просто ігнорте та й по всьому
spain13 09 ноября 2019
Ответ дляViktoria_N
Автор, не переживайте))). У меня зимняя форма одежды джинсы синие и черный гольф. Всё. Джинсов 4 пары. Гольфов штук 7. Хорошая фигура, спортом занимаюсь и в свои 44 года совершенно не парюсь вещами. Зато объектив новый купила, прям на седьмом небе!
Ви теж на керівній посаді і в цьому на роботу ходите?
Bor bor 09 ноября 2019
О май гад) Автор, прийміть той факт, що у всіх людей різні цінності і заспокойтесь! Ви не повинні ні під кого підлаштовуватись. Ця наша совєцька ментальність вже забембала! Я теж на керівній посаді, без айфона і в кросах на роботу ганяю, уявляєте? І колеги мої, ті, що керівники відділів, ніхто не випендрюється, всі в адекваті. Так шо забийте болт:)
tu85 09 ноября 2019
Ответ дляКрасавица писяная
Я вмію радіти,але коли шоденні підсмішки,тр пквне не мені щ собою треба працювати а іншим,шо нічого так людей не цікавить,як ганчір´я
Я Вас понимаю, Вам комфортно в том, что есть, но почему Вы так зависите от действий других людей? Вы же понимаете, что нереально сделать всех людей похожими на Вас? И от ситуации страдаете Вы, а не те, кто хвастается перед Вами?
Поэтому, если не можете изменить ситуацию, измените к ней своё отношение. Или ещё вариант - ищите работу с коллективом единомышленников.
автор oks-oks 09 ноября 2019
Ответ дляspain13
і вас парить,що про ваш зовнішній вигляд думають ці мудаки?
Та не парить і відповісти можу,просто набридло,так і хочеться сказати:які ви тітоньки убогі,я маю дві вищі освіти,нове авто,замів нас пять,авто в мене і ще в однієї та директора,я маю іншу нерухомість,яка працює на мене,люблю одяг якісний,багато подорожую,читаю,а от за шматтям,ну,геть не побиваюся,але ці кури діістааалиии,ранок почався щ того,що колега яка з айфоном,до мене каже,коли вже ти щось купиш,а то мовчиш і мовчиш,ну НАБРИДЛИИ
tu85 09 ноября 2019
Ответ дляYana_S
я вон сегодня новость прочитала - тетка одна решила каждый день в свадебном платье ходить. потому что для 1 дня оно сильно дорогое. во как. реально тетка молодца.

я, конечно,не советую вам в свадебном платье ходить на работу. хотя.... вы точно всех переплюнете)))
Афигенное решение