Чумачечая Весна• 10 ноября 2019
Фен-шуй, нумерологія, астрологія, гадання...
Навіщо? Зрозуміло, що ми усі хочемо зазирнути в майбутнє. І, певно, немає такої людини котра б не бажала цього. Хоч на хв. Побачити те що тебе чекає.
Або зробити усе щоб якось завадити невдачі. Невже цифра чи правильно поставлене дзеркало можуть щось змінити?
Але і нема такого способу...
Ці усі «зазирання» - програмування, якимось чимось свого майбутнього. Скажуть Вас 2020 час одруження. Ви підсвідомо будуте на це налаштовані. Або скажуть 2020 бути обережним з незнайомцями. Або, що її фінансове покращення, або навпаки складні часи. Ніхто не скаже Вас правди бо не знає. Тоді навіщо ???
Але і нема такого способу...
ША все! я пришла• 10 ноября 2019
астрология сложная штука, далеко не каждому дано и к гаданию не имеет никакого отношения
Светка-пипетка• 10 ноября 2019
И вообще прекращайте навязывать другим свою точку зрения..что правильно и что неправильно.
Ms. Dolly• 10 ноября 2019
Для таких узколобомыслящих всё именно так.
Если Вы уже знаете ответы на эти вопросы - тогда зачем эта тема?
Магиня• 10 ноября 2019
Ответ дляMs. Dolly
Знаете, что меня больше всего на советчице удивляет? Желание оскорблять под анонимом. Изподтишка так, подленько.
Ms. Dolly• 10 ноября 2019
Ответ дляМагиня
Что Вас удивляет, мне не интересно, удивляйтесь.
Аноним - Это условие самого автора .
Во-вторых, автор сама сделала вывод, что астрология, нумерология и т.д. это все программирование и не более того и тут же задает вопрос ... зачем это людям ?
Ограниченность взглядов, узость кругозора - узколобость ( Википедия)
Аноним - Это условие самого автора .