по скольку многим не дает покоя болталка в теме дарить подарки предлагаю болтать переходить сюда. приглашаем всех желающих
Катерина Валентинівна• 11 ноября 2013
Ответ дляBasto4ka
Уря
но все равно не называйте меня на ВЫ
ну добре, не будемо))) тобі ж повних 24?
Ну ви й строчите, я поки темку читала https://sovet.kidstaff.com.ua/question-250728, то ви вже понаписували
Катерина Валентинівна• 11 ноября 2013
Ответ дляНата Лия
в какой табличке? я пока в благотворительности зависала,все пропустила
напиши kalfohka в особисті повідомлення і отримаєш доступ
Ответ дляСтойкая
нифиха себееееп
Катерина Валентинівна• 11 ноября 2013
Доречі з приводу подарунків на НГ... мені здається щось потрібно додумати... може Ната Лия щось підкаже, бо так виходить що хочеться всім подарувати хто тобі дарує, а це вже виходить лише пересилка ого-го... може якусь системку придумаємо) а як ні то ні) це так ми сьодні з Барамбулечкою спілкувались і думали що Вам треба сазати.. короче щось такого написала)))...читайте тепер))))
Ответ дляКатерина Валентинівна
мысль поняла,но писанину твою-
Ответ дляКатерина Валентинівна
Катерина Валентинівна• 11 ноября 2013
Ответ длясветуcька
мысль поняла,но писанину твою-
закалдована-очарована
Катерина Валентинівна• 11 ноября 2013
Ответ дляСтойкая
ну читав хтось основну темку... там обов’язково один з учасників отримує подарунок на фіксовану суму. може й в нас так хробимо, а всім кому ще хочеться то вже хай буде сюрприз))) тобто убрати останню графу, але якось продумати щоб кожен отримав подарунок...
Катерина Валентинівна• 11 ноября 2013
Ответ дляСтойкая
Тільки один варіант - просити Укрпошту безплатно подарунки доставляти
це було б ідеально))))
Ответ дляКатерина Валентинівна
А подробней, что вы там насовещали с барамбулечкой? Ваши предложения? Можно решить так, если подарок будет в обе стороны то каждый за свою отправку, если в один конец то можно и оплатить получателю.
Ответ дляКатерина Валентинівна
считаю,что нужно при помощи жребия определить кто кому будет дарить
можно чтобы никто не знал имена,кому будет дарить
так интересней
Ответ дляКатерина Валентинівна
Так там вроді і так получиться, що кожен отримає, в основній темці напевно дарують конкретні речі, під замовлення, а в нас від душі, сюрпризики. Як їх тоді оцінювати?