НичеНипанимаю• 26 ноября 2019
НП відмова від отримання
Написала дівчина в шафі, що відмовляється від посилки (наложка), але в додатку я не можу замовить повернення. Статус : прибув у відділення. Тобто, вона від посилки не відмовлялась? Не можу зрозуміти. Раніше в таких ситуаціях, був статус "відмова від отримання" і я повертала посилку в додатку
Матрёна• 26 ноября 2019
я в таком случае звоню на горячую линию с телефона который указан как отправитель и делаю возврат..
маминаБубочка• 26 ноября 2019
Це вона типу заочно відмовляється. Вона на пошиу не ходила і товар ваш не дивилася. Ви хоч за дорогу брали передоплату?
Поторописька• 26 ноября 2019
В приложении по-моему сейчас нельзя этого сделать, я сегодня у оператора на отделении делала возврат, при чем не важно отказался покупатель или просто не пришел
НичеНипанимаю
• 26 ноября 2019
Ответ дляВапщета
что вам сказали в Центре поддержки
клиентов?
Ще не набирала. Вкладаю дитину спать, тоді наберу. Просто раніше це все робила без дзвінків - набагато простіше
КокошинЭль• 26 ноября 2019
я в приложении легко меняю посылку в ЛЮБОЙ МОМЕНТ
дже было отрпвила наложкой,а у меня выкупили дороже товар по полно предоплате и я тут же за секунду в приложении заказала возврат посылки
и тут же поменялся статут на видмова вид отрымання и возврат ко мне
хотя клиент не осматрива я зама заказала возврат
короче у вас что с приложением обновите
потому что волны управлять своей посылкой ка кхотите
она ваша!!! а не клинта который еще не оплатит за нее)
короче у вас что с приложением обновите
НичеНипанимаю
• 26 ноября 2019
Ответ длямаминаБубочка
Брала 100 грн, як відчувала, завжди беру 150 і нормально в коробці відправляю, на все вистачає, а тут просила, що тільки 100 на карті, згодилась.
Вже 2 раз таке в житті, просять, щоб 100 грн, бо більше нема і не забирають, хоча наложки в 95% все таки забирають у мене. Співпадіння?
НичеНипанимаю
• 26 ноября 2019
Ответ дляКокошинЭль
короче у вас что с приложением обновите
Раніше завжди через додаток теж повертала.
Дякую, зараз удалю і знову встановлю.
У вас додаток ніколи не висить? У мене часто карти не бачить, як наложку оформля.
можу нічого йому не робить і через день вже все норм...
Дякую, зараз удалю і знову встановлю.
КокошинЭль• 26 ноября 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
Дякую, зараз удалю і знову встановлю.
честно говоря нет никогда не висит