КондуктЕр тролейбуса• 30 ноября 2019

Пуховик молодіжний,чи Барський і село

Дівчата,шукала пуховик,щоб не мішок,а форма була щоб під юбку був,скажіть модель молодіжна чи повернути,чоловік каже для тіток,мені 38
Экспертиза• 01 декабря 2019
Ну что, Автор, вернули?

автор КондуктЕр тролейбуса • 01 декабря 2019
Ответ дляЭкспертиза
Ну что, Автор, вернули?
Доброго дня,всіх з початком зими.Хуух,да,але тьотка сто гривень лишила,бо відітє лі,вона б могла його продати,ну,таке мені казала,втратила сотню,але дякую всі повернула,і додому,краще буду без,ніж що попало.Втшуьі ходитиму.А таке ось в неті бачила
Не знаю,вже боюсь щось купувати,бо носити здавати не хочу,і так ніч не спала,хвилювалася ,щоб взяли назад.
пу_пугренчик• 01 декабря 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Блин, да просто увидела она жуткий страх и неуверенность в ваших глазах. Я тоже не шибко бойкая, но но нужно посмелее быть автор. Изучите права покупателя:)
Ещё и налоговой пригрозили бы ей:)
Ответ дляпу_пугренчик
Ещё и налоговой пригрозили бы ей:)
Я всі права знаю,друга вища юридична,і йшла сміливо,просто тітка така вреднюка,що ніби прийдіть завтра,його в мене без вас хотіли забрати....ну,вже не хотілося їздити сто раз на цей Даринок.
Эт вернячОк• 01 декабря 2019
Ответ дляЗначит надо
У меня такой, смотрится клево с поясом как женственный вариант, без пояса ношу с шапкой лопатой и кроссами. Идеальный, у меня черный

п.с.не реклама
А что за фирма?
Ответ дляЭт вернячОк
А что за фирма?
Рліст
Басноплетка• 02 декабря 2019
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Хорошо, что сдали его и фиг с ними, с теми 100 грн. Он был ну очень неудачного фасона, цвета и качества. Если есть что носить, не спешите, найдете то, что, действительно, будет нравиться и идти вам )