Простецкая• 04 декабря 2019
Грандіозний скандал у мене вдома
Постараюсь коротко,прийшли з дочкою додому після роботи,чоловік вже вдома спить.Причому він завжди працює довше.Так як ніколи після роботи не лягає спати,зрозуміла,що п´яний.З алкоголем проблеми,були запої.Останні 5 міс після великої сварки не пив нічого,лише одного разу 2 пляшки пива.Прокинувся десь о 21.00,почав збиратися в магазин.Я зробила зауваження,що завтра на роботу.А він вперто пішов.Прийшов за хвилин 15 з пивом,ну я і вийшла з себе.Мовляв,відповідальність,діти,що за поведінка .Дочка почала плакати,він обернувся і пішов.Коли йшов кричав до мене,що йому треба відірватися,досі немає.
Кондуктор маршрутки• 05 декабря 2019
Автор, с пива и начинаются запои. Если человек сам не захочет избавиться от этой зависимости- увы, всё остальное бесполезно.... Жаль, что мысль ’ что все таки семья,всё же отец Ребёнка и т. Д.’ калечит психику детей. В данном случае Вашего ребенка. Вы сознательно Столько времени в своей семье наблюдаете за тем, что происходит: Злитесь, ругаетесь, плачете, но это ведь сплошной негатив для ребёнка. До сих пор не поняли, что зря?! Я бы ушла или ( он чтобы ушел).
Простецкая
• 05 декабря 2019
Ответ дляКонФФетОшка
Дзвонили йому?
дівчата,жах взагалі.Прийшов,взяв 100доларів(не можу сказати,що для нас це неабияка сума,але в принципі це капєц)і пішов,в нашому містечку зараз лише відкритий заклад з автоматами,мене аж трусить
ЧукИГеки• 05 декабря 2019
Ответ дляКисельная барышня
Введення, що поробиш. Святкує чоловік.
думаю ,зараз ви нічого не зробите, вискажіть йому все завтра
Что святкуе?
Каким образом религиозный праздник сочетается с запоями? Где такие традиции?
У автора муж запойный алкаш и ему все равно , что праздновать- день левой пятки или праздник святого лентяя.
Шаманю второпях• 05 декабря 2019
Иногда хочется расслабиться и выпить алкоголь. Чем больше выносить за это мозги, тем больше растёт уровень стресса и хочется выпить ещё больше, чтоб просто отключить мозги и не слышать этот вынос мозга. Многие женщины даже не понимают, что сами своим пилением доводят мужчин до алкоголизма, потому что мужику и заняться больше нечем и надоело слушать вечный пилеж.
ЖаннаНеАгузарова• 05 декабря 2019
Ответ дляПростецкая
оооо, щось новеньке він для себе відкриває))) Йому так добре і все його задовільнаяє...
А вам пора б ’відкрити очі’, що треба було зробити давно, і діяти!!!
Вам себе не шкода? Вам дитина зарьованої не шкода? Її переживання і сльози....та цьому ціни нема. А от чоловіка , судячи по вашим слоам, вам шкода, бо там мороз, і щоб не дай Боже не змерз...
Та пенька під 5 точку.... панькаєтесь із ним...