Україна понад усе!• 24 декабря 2019

Как экономить?

Как экономить на стоимости доставки Укрпочты. Она зависит от объявленной стоимости посылки?
Просто болталка• 24 декабря 2019
от веса зависит и если больше 35 см ,то платить в два раза больше

Амазонка-3bef• 24 декабря 2019
Не оцінюйте посилку більше 200грн,і відправляйте Стандарт,а не Експрес.А ще при оформленні в особистому кабінеті буде знижка 5%.Ще кажуть, якщо розраховуватися карткою Visa,то буде наполовину дешевше,(якщо посилка відправлена Експресом).Я не пробувала,то не знаю
Амазонка-3bef• 24 декабря 2019
Ответ дляПросто болталка
Хіба від 35? По-моєму,від 70см.Бо навіть на чеках написано ’довжина - до 70см’
автор Україна понад усе! • 24 декабря 2019
Ответ дляАмазонка-3bef
Да от 70см
Та легко!• 24 декабря 2019
Ответ дляАмазонка-3bef
І якщо Укрпошта вкраде посилку, то автору відшкодують 200 грн за все абсолютно законно.
Амазонка-3bef• 24 декабря 2019
Ответ дляТа легко!
Саме так.В скільки оціниш - стільки і повернуть, але питання було про економію.До 200грн не впливає на вартість доставки
Просто болталка• 25 декабря 2019
Ответ дляАмазонка-3bef
Да,на нашей почте от 35 см начинается двойная цена ,а если 70 ,то ещё дороже.Я в шоке от этого.Куда жаловаться?