Золотая орда• 26 декабря 2019
Прості закуски і салати на НР
І я добралась до теми новорічного столу :). НР йду святкувати в гості, там замовили "стіл" в кейтерінгової компанії, тобто готування їжі мене не обходить. Але щось треба буде їсти вдома 1 і 2 січня, питання що. Буду вдома сама і не хочеться особливо напружуватись. Поки придумала рулети з вершкового сиру і червоної риби + тарталетки з салатом (плавлений сирок + яйце). Порадьте ще якісь прості закуски/салати, щоб не довго робити і 2 дні могли полежати.
Золотая орда
• 26 декабря 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
остатки от кейтеринга заберете
не факт, що додому звідти буду повертатись. в планах ще диско. Хіба 1 числа на поправини поїду туди, а до вечора щось їсти треба :)
Коко Шанель• 26 декабря 2019
Я люблю простой салат из курицы, сыра и ананасов. Куриную грудку отварить - порезать, сыр порезать кубиками, ананас консервированный - порезать кубиками. Заправить домашним майонезом или сметаной. Избитый, простой, но вкусный
Я_на_кожухе• 26 декабря 2019
Ответ дляКоко Шанель
Я ще консервовану кукурузку додаю
Бабулька• 26 декабря 2019
Я бы бульона / ухи приготовила
в общем, первое)
яиц купила на омлет + к омлету колбаска, сыр, молоко)
в общем, первое)