кошкомышь• 03 января 2020

Рожали бы в 33, если не особо хотите детей?

Квартира есть, мужчина есть. Детей не люблю и никогда особо не хотела, но боюсь, что когда захочу будет уже поздно. Обязателен ли ребёнок для счастья? Раньше в приоритете были путешествия и работа.
Онанимный пользыватель• 03 января 2020
Ответ дляОле Лукойе
що ви несете які психвідхилення. Люди просто не хочуть дітей, і свідомо їх не народжують. А в тих Хто Народжує І живе За Децкі не має психвідхилення
За ’децкі’ то розумові відхилення... Ви не вірно сприйняли мій термін ’псих. відхилення’, може я не чітко виразилась! В усіх людей є таргани... фобії і це уже є певні - психологічні особливості.... Я писала про те що закладено природою. Природні потреби!!!! Я не маю на увазі, що людина божевільна, чи ходить і трусить головою.... І повторюсь.... Якщо не хоче людина нехай не народжує.... я підтримую!!!

Додекаэдр• 03 января 2020
Ответ дляВЫВсеВрете
Какой совет??? Лечиться всем тем, кто не хочет детей, потому что «у них сбой»?
Про сестру забудьте - я это к примеру написала, что может быть, когда не хочешь, но доброжелатели говорят, что надо.
Я в шоці оце народ тут сидить. Таке пишуть що на голову не налазить. Всім хто не хоче дітей потрібно лікування. Дама точно в декреті мозгами тронулась. Їй лікування не завадить.
Онанимный пользыватель• 03 января 2020
Ответ дляОле Лукойе
Ужас, що ви несете, тіло дано щоб розмножуватися. Ви точно з головою не дружите. В мене тіло дано для того щоб користь людям приносити, маю хорошу професію. А ви
Оооооооо, яку користь приносить людина? Кому? Землі? Природі?)))))) але це від теми відійшла!!! Так, все просто і елементарно!!!!
Додекаэдр• 03 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Вы пишете про відхилення і про те що потрібно розмножуватися. А я пишу про те що люди всі різні, і кожен сам вирішує народжувати дітей чи ні. Завести кота чи хом´яка. Їсти борщ чи суші. В мене дуже багато знайомих за 35 років і свідомо не хочуть дітей. Це їх вибір. З головою в них все Ок. Гарно заробляють, мають квартири і машини а дітей не хочуть. Їх право жити так.
А ось народжувати в угоду суспільству, бо що люди скажуть це відхилення
Онанимный пользыватель• 03 января 2020
Ответ дляВЫВсеВрете
Як ви читаєте?)) Там дівчина написала, що її родичка родила, і плаче уже другий рік.... все що я написала, що їй в такому випадку до психолога.... А куди ще?... Де я писала, що тим хто не хоче дітей потрібно лікуватись?.... Лікуватись потрібно якщо виникли показання після народження дитини..... Навіть є мами, які дуже чекали дитину, а потім виникали зриви..... так потрібно лікуватись.... Окремо я писала, що свідоме, щире , не прикрите страхами, небажання родити - це деякий збій в природній програмі людини, який лікувати не потрібно!! Кожна людина робить що хоче....
ВЫВсеВрете• 03 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Это вы явно что-то не то читаете и не следите, кому отвечаете))
Все, проехали.
Додекаэдр• 03 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Я можу помилятись, але здається коли жінка не хоче дітей, є дві причини... перша щось з нею не добре, псих відхилення . Або хотіла б , але є якісь страхи, відсутність можливості мати дітей....
Ось перечитайте ваш текст, це треш просто. Думаєте сама розумна
Онанимный пользыватель• 03 января 2020
Ответ дляОле Лукойе
Ось!!! Все вірно ви пишете!!! В Самого початку я написала: є дві категорії.... одна дуже вузька, коли без жодних причин, а тільки з ненависті не хочуть мати дітей - тут проблемка..... а є друга, велика категорія, де є різні страхи і відсутність можливостей!!!!! І хотіли б може дитину, але не потягнуть, погіршать здоровя.... все що ви написали.... роблять розумову оцінку своїм можливостям........ це здорові, нормальні люди! Просто всі лише прочитали про псих. відхилення, а другу частину тексту не побачили!!!!
Онанимный пользыватель• 03 января 2020
Ответ дляОле Лукойе
Точно?))) А може ви вчитаєтесь в текст!!!! Я ж писала про дві категорії, а ви тільки прочитали про псих.....

автор кошкомышь • 03 января 2020
Ответ дляШопингмонстр
Ходить с мужем в ресторанчик (как раньше), муж бы хотел нормальный завтрак, красавицу жену утром, поиграть в танки, посидеть в телефоне, встретиться с друзьями итд.
Мой не играет в танки и редко встречается с друзьями. Обычно мы всегда вместе.
автор кошкомышь • 03 января 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка
Не надо, совсем не обязательно, если не хотите особо ни вы, ни муж. Мы хотели, очень, но получилось только в 35 родить. И то - это не легко. Хотя мы не жалеем.

В этом возрасте вы уже привыкли к определённому образу жизни. Вы давно не ребёнок и не подчиняете свою жизнь другим людям. Ребёнку - придётся. Вранье, что можно родить и не менять ничего в жизни. Родите - и на ближайшие 20 лет ваша жизнь - не ваша. Готовы?
Не драматизируйте)) у всех по-разному.
Хитрушка-чекушка• 03 января 2020
Ответ длякошкомышь
Не драматизируйте)) у всех по-разному.
Хм, ну тогда вперед, что за сомнения?)
Copy-Paste• 03 января 2020
Ответ дляХитрушка-чекушка

вранье
Хитрушка-чекушка• 03 января 2020
Ответ дляCopy-Paste
вранье
Да, что жизнь не изменится - вранье. Изменится. И не все готовы оказываются.
Я такое• 03 января 2020
Ответ дляОнанимный пользыватель
Я ж не про шизофренію, і не кажу що потрібно народжувати, і лікувати ці відхилення!!! Починаючи з елементарного. Кожний живий самий простий організм створений щоб розмножуватись - це генетика... це природа! якщо, вибачте клітина перестає множитись - це збій.... якщо тигриця душить дітей - це збій!!!!! Просто вилітає якась програма!!))) Але це вибір людей... нехай що хочуть те роблять! Але не потрібно заперечувати, що це збій у природній програмі!
Не, ну почему-то когда поведение людей начинают сравнивать со звериным, то люди кричат: как вы можете, мы же люди, как можно! Высший разум, венец творения.
А размножаются и бацилы всякие с инфузориями, много ума не надо.
За последние 200 лет произошел колоссальный скачок населения земли. А люди с этойт Земли никуда даже не двинулись. Клепают айфоны, жрут и размножаются как кролики. Они что будут есть еще через 200 лет? Самих себя? Тигрица не душит детей. Душит детей тигр, если новый вожак приходит. По уважительной причине - ему нужно свои гены оставить. Только это лев делает вроде. Но не суть...