ВЫВсеВрете• 05 января 2020
Роздовбана "брухля"
Мені 25, хлопців мала небагато для свого віку, всього лиш 7. Познайомилась, дійшло до першого сексу, після сексу сказав мені що не подобається моя "брухля" ...(((( Я до цього навіть слів таких не знала
Сказав що я багато ***балась, тож мене розтягнули і йому така розтягнута не треба...((( А у вас таке було?? Як позбутися цьої брухлі? 7 партнерів це не багато, розтягнути не могли
Белая котичка• 05 января 2020
Ответ дляМеняАЖтрусит
У меня в этом возрасте был только муж
Ну и кто вам виноват ?
Вообще не факт• 05 января 2020
Ну, йому завелика, то шукайте 8го з великим і товстим, але кожен наступниц має бути більшим і товщим
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляТра Ля Ля
Если все вместе растягивали, то могли
Я порядна дівчина,7 партнерів це НЕБАГАТО! Подруги мого віку і по 11-12 мали
МеняАЖтрусит• 05 января 2020
Ответ дляБелая котичка
Ну и кто вам виноват ?
Никто! Я и рада. А здесь уже в 25 и брухля)))
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляКубик Рубика
А сами что думаете о своей брухле? Сильно изменилась после 7?
Завжди така як і була раніше
Маргарита и Мастер• 05 января 2020
автор, проблема не в вашей вагине, а в том, что выбрали парня абьюзера..
Тра Ля Ля• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Одновременно?
О времена, о нравы))))
Вообще не факт• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Так так, порядна..... Ніхто ж нічого не каже. 7 партнерів це ніачьом
ОченьПриятно-Царь• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
по одному на рiк?
наКоблучках• 05 января 2020
Я далеко не ханжа. Но и 7 партнеров в вашем возрасте это много.
Но и парень колхозник невоспитанный, нельзя такое девушке говорить, шлите его лесом
Идеальная оптимистка• 05 января 2020
Ответ дляМеняАЖтрусит
в 50 вы пожалеете
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляБяки-козяки
7 до 25 років це не багато, скільки ж тоді багато?
Подруги розповідають по 11-12, деякі і по 15 мали. Нормально
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
для кого нормально, а для кого перебір. Це така нерозбірливість чи як?
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ длянаКоблучках
Та вже послала, але неприємно досііі(((( як ненажити собі комплекс тепер
ВЫВсеВрете
• 05 января 2020
Ответ дляБяки-козяки
Молодість)))
Курочка• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Хватит троллить
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ длянаКоблучках
кількість партнерів думаю на брухлю не впливає
Соображалочка• 05 января 2020
Ответ дляМеняАЖтрусит
У меня в этом возрасте был только муж
Возьмите с полки пирожок
Бяки-козяки• 05 января 2020
Ответ дляПервоклашка Я
Молодість)))
ні це не молодість, це неперебірливість з кожним в ліжко скакати.
Намакушка• 05 января 2020
Где Вы таких козлов находите... Удивляюсь. Мужичонка закомплексован и в душе е..рь террорист непризнанный.. Он всем так говорит.. Нещастя, одним словом.. Ищите адекватного.