Карамбулкул• 28 января 2020
EFTALIA OCEAN 5*, Турция, Аланья
Здравствуйте, девочки, кто в курсе, подскажите пожалуйста, хороший ли отель, какие + и -, стоит ли его рассматривать в принципе?
По нашому бюджету агент его советует, остальное, по такой же цене, говорит, будет хуже. Подкупает, что отель новій и есть аквапарк.
Но рейтинг, смотрю на топхотелс, не очень... оставьте свое мнение по отелю, если не затруднит.
спасибо всем)
Путающаяся• 28 января 2020
Хороший готель,аквапарк,але смердючий перехід до моря,ну це ще півбіди.Дуже поганий і брудний пляж і захід в море.Місцями такі булижники.Я під час плавання так вдарилася,що чуть собі чашечку не поломала.Мені не підходить,бо потрібне море.Ну й готель розміщений вздовж траси,н в населеному пункті,чого я не люблю.Взагалі аланія мені не сподобалася.Іхати 3 год з аеропорту.
Катька Пушкарева• 28 января 2020
Там аквапарк класний і для малюків, і для дорослих. Прямо на пляжі, що дуже зручно. Пляж довгий. Є хороший захід, є кам´янистий. Багато точок харчування прямо на пляжі. МЕні сподобалися великі тенти на пляжі. Двічі їздили в різні готелі цієї мережі.
Бамбарбия! Кергуду.• 29 января 2020
Отель хороший. Питание хорошее. Номера хорошие. Аквапарк тоже. Вонючий переход. Плохой заход в море с булыжниками.
Больше советую, чем нет.