Усатая полосатая• 31 января 2020

Кто-то слышал прло такое? спадщина!!!

З 1 БЕРЕЗНЯ УКРАЇНЦІ НЕ МОЖУТЬ ВСТУПИТИ У СПАДОК І УКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ МАЙНА

Українці повинні бути готові до того, що з 1 березня поточного року фактично вони не зможуть вступити у спадок або оформити угоду договору Дарування.

Повідомляє djerelonovun.blogspot.com

Кабінету Міністрів України №231 суб’єкти оціночної діяльності більше не мають права визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна.

А в Порядку вчинення нотаріальних дій №296 / 5, затвердженому Наказом Міністерства юстиції України, чітко прописано, що нотаріуси не можуть засвідчити угоду за договором Дарування або вступу в спадщину.

Простому народу до сих пір не зрозуміло, чому нововведення не скасували, адже по суті, жодна людина тепер не зможе оформити договір дарування і єдиний вихід – це купівля рухомого або нерухомого майна. Те ж саме зі вступом в законну спадщину після смерті близького родича, виходить, що майно відійде в «руки» державі.

Тепер кожен, хто прийде до оцінювача майна буде посланий на всі чотири сторони, так як суб’єкти оціночної діяльності не мають права виконувати свої прямі обов’язки по відношенню до договорів Дарування і вступу в спадщину. Потім, українці будуть йти на платні консультації до нотаріусів, звідки благополучно вийдуть без будь-яких підписаних паперів.

До тих пір, поки закон про діяльність суб’єктів оцінки майна буде існувати в даному виді, жодному українцеві не вдасться вступити у спадок і отримати рухоме або нерухоме майно, що належить йому за попередніми законами. Будемо сподіватися, що в КМУ все-таки одумаються до першого березня і переглянуть даний законопроект.

t

Be the first to comment on "З 1 БЕРЕЗНЯ УКРАЇНЦІ НЕ МОЖУТЬ ВСТУПИТИ У СПАДОК І УКЛАСТИ ДОГОВІР ДАРУВАННЯ МАЙНА"
Leave a comment

Your email address will not be published.

Comment

Name *

Email *

Website

Найти:
Приєднуйтесь до Нас в FACEBOOK

Name *

Email *

Website

Найти:
Приєднуйтесь до Нас в FACEBOOK
Почемучечка• 31 января 2020
Так законопроект или закон?

Дюагональ• 31 января 2020
100 лет в обед этой пугалке
и до сих пор кто то ведется
amina• 31 января 2020
Это ещё прошлогодняя истерика. Если не раньше....
автор Усатая полосатая • 31 января 2020
попалось на глаза, так это фейк?
220В• 31 января 2020
Каждый год одно и то же, а люди как вступали в права наследства, так и вступают.