Copy-Paste• 08 февраля 2020
Зустріч з б/у чоловіком. Я щось нервую
Запросили в ресторан,там буде колишній та багато знайомих з минулого життя. Я з ним навіть не здороваюсь при зустрічі. Як себе поводити? У мені живе велика образа на його вчинки. Включити ´актрісу´ та робити вигляд що то просто людина а не колишній мабуть найкращий варіант. Порадьте щось
Фея_3уровень• 08 февраля 2020
Если первый поздоровается, то поздороваться в ответ, расслабиться, и не обращать на него внимания. Нужно вести себя достойно и прилично)
Анчо Ус• 08 февраля 2020
да идите! напейтесь, выскажите ему в микрофон все, потом ввяжитесь с ним в драку! станет легче)
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Ответ дляАнчо Ус
якщо все розкажу,то його дружина нова свідоцтво про шлюб з´їсть при всіх .
Анчо Ус• 08 февраля 2020
Ответ дляCopy-Paste
отличное продолжение ))))))
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Ответ дляАнчо Ус
отличное продолжение ))))))
Ага,що за п´янка без драки)
Белая и пушистая• 08 февраля 2020
Б/у это бывший в употреблении)))) прям как велосипед
Извините, я не с вас смеюсь, я поняла, что вы имели ввиду, просто повеселило))
Анчо Ус• 08 февраля 2020
Ответ дляCopy-Paste
Ага,що за п´янка без драки)
знаете,как вам люди будут благодарны??...ооо!на год разговоров
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Блін,дякую дівчата,я вже просто ржу і не переживаю як там воно буде
Анчо Ус• 08 февраля 2020
Ответ дляПацаааааааан
Думаю шо ты до сих пор хочешь бывшего вот и кипишуешь
вы из новых жен,подобравших неликвидное б\у??
АнтиТанкист• 08 февраля 2020
А чего вас вдвоём пригласили ?
Ваши разборки предполагаются как гвоздь программы ?
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Ответ дляАнтиТанкист
А чего вас вдвоём пригласили ?
Так сталось. Куми.
Душка-свекровь)))• 08 февраля 2020
Ответ дляАнчо Ус
Зачем всем в этом участвовать, а потом долгие годы смаковать?
Анчо Ус• 08 февраля 2020
Ответ дляДушка-свекровь)))
))))))))))
Душка-свекровь)))• 08 февраля 2020
Лучше втихоря, автор, пока все будут плясать/курить, подсыпьте в его бокал пургену
Душка-свекровь)))• 08 февраля 2020
Ответ дляKtozdes
Спойте в караоке, и скажите что песня посещается именно ему. Убежит сам через 3 минуты. Проверено.
Тут надо репертуар подобрать, чтобы в десятку без промаха)
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Ответ дляДушка-свекровь)))
Гарна ідея. Хай сере,скотиняка,як проспав нашу сім´ю. Було б весело
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Ответ дляДушка-свекровь)))
Та у мене і пісня є. Лоліта,пошлю его на... Вона у мене в авто грала після розлучення
Муууумие• 08 февраля 2020
Ответ дляCopy-Paste
уймитесь самый лучший вариант пойти туда с новым мужчиной и быть счастливой
ане копить негатив и гоавно втутри китятить
Copy-Paste
• 08 февраля 2020
Ответ дляМуууумие
У нас давно у кожного своє життя ,сім´ї
Та_все_ок_будет• 08 февраля 2020
Ответ дляCopy-Paste
У нас давно у кожного своє життя ,сім´ї
Ви з новим чоловіком будете на святі?
Смячиком• 08 февраля 2020
Виглядати шикарно. До колишнього - ігнор на 100%. Образ не показувати, заговорить - говоріть. Просто наче він вам ніким не був, просто чужа людина.
Смячиком• 08 февраля 2020
Ще варіант: сідаєте прямо біля нього і питаєте в людей, що поряд ’Смердить наче щось, не відчуваєте? Ніби собака здохла, чи каналізацію прорвало...’