Мадам БрЮшкина• 17 ноября 2013
Похудене к Новому году!
ХОЧУ ПОХУДЕТЬ К НГ,РЕШИЛА СБРОСИТЬ ХОТЯБЫ 10 КГ,ДАВАЙТЕ ВМЕСТЕ?БУДЕМ МОТИВИРОВАТЬ ДРУГ ДРУГА И ОТПИСЫВАТЬСЯ ТЕМКЕ! КТО,ЧТО КУШАЛ,КАКИЕ УПРАЖНЕНИЯ ДЕЛАЛА,КАКИЕ У КОГО РЕЗУЛЬТАТЫ ,КТО СО МНОЙ????
Мадам БрЮшкина
• 18 ноября 2013
Ответ дляЗаведУющая
девочки, анекдот прочитала по теме:
Сегодня была на приёме у диетолога. Он говорит мне: — Чтобы похудеть, милая, количество приёмов ПИЩИ должно соответствовать количеству СЕКСА… Вот лежу и думаю… мне теперь вообще НЕ ЕСТЬ???

ЗаведУющая• 18 ноября 2013
Девчонки !!! Нашла диету!!!... Супер!!!... жрать 7 раз в день!!! КЕФИР... ВИЛКОЙ...!!!
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляЗаведУющая

Мария Михайлова• 18 ноября 2013
Я с Вами, девочки. Мой рост 171. вес всю жизнь был 52-54, иногда 56. За три года медленно наела 15 кг. Скинула 5 кг. До Н.Г. надо 10 кг, чтобы вернуться к 52 кг и влезть во все свои красивые вещи.А то уже третий год гоняю в штанах на синтапоне и дутой куртке. Новье не покупаю, хочу влезть в старые.
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляЗаведУющая
у меня рост 162см, вес 55-54кг (колеблется). Хочу 50-51кг
це як на мене маловато...
ЗаведУющая• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
це як на мене маловато...
хоЦа, живот и бока надо убрать, а то после 2-х родов не то
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
в мене 1см різниці в рості із вами))) хочу 63-60) як на мене 57 замало))) ви рахуєте що маєте лишні кг? - чи вам просто незручно в 62кг?
Я б хотіла швидше не схуднути , а підтягнутись) тому думаю отей жирок що є і БОКА)))...хоч пару кг але потянуть)))
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
в мене також бочки заважають) я кручу також круг що б їх зігнати)
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
так пішла круг крутити)))) покручу - відпишусь)))
а який у вас круг? скільки в день крутите? в 2 сторони?
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
рост 164 см вес 62 кг) цель 57кг))
а від скількох кг худаєте?
як худаєте? може будемо худати разом?)
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
в мене є і такий, але це жах(((( він розападається, і якось мені ще сказали що від нього можуть травмуватися внутрішні органи((...незнаю правда чи ні, але поки не кручу. бо розпадається...чекаю поки чоловік полаштує його))))
а так кручу звичайний))...мені здається від нього більше толку))))
ось щойно крутила. і паралельно тримана по гантельці в руках - витягнутих то вперед то всторони)))
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
а від скількох кг худаєте?
як худаєте? може будемо худати разом?)
давайте разом))) але відразу кажу, що без смачненького не можу)))...тому і брехати не буду що не їм таке))) мені легше поприсідати)))
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
а від скількох кг худаєте?
як худаєте? може будемо худати разом?)
все ніяк не можу себе заставити пити воду... встану вранці походжу, перекушу щось і згадую що не випила води
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
а від скількох кг худаєте?
як худаєте? може будемо худати разом?)
за вагітність набрала 14 кг
вже нема 16кг
особливого нічого не роблю , просто ганяю за малим і періодично качала прес- не регулярно)))
а це сподіваюсь може хоч з Вами вийде регулярно)))
вже нема 16кг
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
в мене такий самий обруч, але в мене якісний а вам мабуть підробку підсунули, ви скотчем змотайте його щоб тримавсь, алюмінювий в мене є піском набитий але він вузький і тому погано збиває бока а ширшим швидше йде той процес)))
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
пішла поприсідаю, поки малий спить)))
а скільки часу присідаєте і крутите обруч в день?
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
а я записую тому і получається 2 л води випити))))
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
як згадаю))))
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
в мене така ж історія)))) тому нам буде добре худати разом) будемо стимулом один для одного)
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
отреба мабуть і собі)
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
о класс)))
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
потрібно не кг записувати ,а об’єми))) ато ми можемо і не схуднува на вагах, але зменшитиь)))
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
як згадаю))))
то погано) потрібна послідовність і систематичність ато бочки не підуть))) я блокнот завела і кожен день там пишу скільки хвилин і тд тп)
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
я щойно зробила присідання 2 підходи по 40 раз з гантельками в ручках)
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
вага одного тижня в мене швидше йде а другий тиждень обйоми і так завжди)
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
Ответ дляПослушная
і я завела собі блокнот )))
Послушная• 18 ноября 2013
Ответ дляХранительница чешки
гантельок немаю) а без гантель присідання нічого не дадуть?
Хранительница чешки• 18 ноября 2013
зробила щось типу ’мельница’ але на кожний раз вставала і нахилялась по різних діагоналях) 40 раз