Разведка Маша• 21 февраля 2020
Базисная терапия при атопической бронхиальной астме
Девочки, у кого родные или детки болеют атопической БА, расскажите какую базисную терапию принимаете? Если Киев, Винница поделитесь контактами доктора.
Ребёнку 8 лет и вероятно всего это наш диагноз.Для меня не новость....с рождения болеет атопическим дерматитом, потом подключился аллергический ринит, и по всем прогнозам астма была просто вопросом времени сейчас бронхоспазмы развивающееся в течении 5 минут на пустом месте. Ребёнок обследован, Алекс тест сделан, интересно что приступ развивается не при контакте с аллергеном четвёртого класса по тесту, потому не могу определиться с АСИТ. У нас есть аллерголог, который нас знает и мы его очень любим, но относительно базисной хочу услышать второе мнение.
Ухтышка_малышка• 21 февраля 2020
Моєму 9років,у нас вірусозалежна астма персистуючого характеру2ступеня(здається так правильно стоїть діагноз). Ну не суть суть в тому що у на бронхоспазми в 99%під час вірусн захворювань. Але ми давно з тим мучимось практично з 2-х років. Синнуляр не підзодить, пили в якості базисної терапії, все одно на фоні нього під час вірусок мав приступи. Потім фліксотид був на 3мвс,півроку.Зараз вже потроху переростає-якщо колись практично на кожен вврус-обструкція, задишка зі всіми витікаючими, то зараз раз через раз. І протікає набагато легше. Базисн терапію не приймаємо, під час загострення-+-тиждень на вентоліні ну і 2-3рази в рік курсами пульмікорт(2тижні восновному). До речі пульмікорт нам підходить значно краще, ніж флексотид.
Разведка Маша
• 21 февраля 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Дякую за відповідь
Ми в свій час тривало,декілька років, приймвли Сингуляр, думаю він і відтягував самі асматичні прояви. Але від нього виникло ускладнення ( хоч і не 100%) але більш не ризикуємо. Зараз приймаємо Пульмікорт ( інгаляція) і обов‘язково антигістамінне, я пробувала експерементувати: не дати антигістамінне і лишити лише пульмікорт - все рівно приступ буде, тобто по моїм спостереженням, допомагає саме антигістамінне. Аллерголог пропонує Сімбікорт двічі на день тривало, я поки можу « прийняти» саму таку схему, якщо ж підтвердить хтось ще з лікарів, буду вимушена. Я б хотіла пробувати щось симптоматичне, саме на гострий випадок, щоб який період ще спостерігати за перебігом,Буде весна - чи будуть приступи на цвітіння, можливо це все було лише на « холод»....
Ухтышка_малышка• 21 февраля 2020
Ответ дляРазведка Маша
Дякую за відповідь
А у вас пульмікорт тільки під час загострення? Чи як базисна терапія на довго?
Бо нас імунолог-алерголог мин року хотіла на 3міс посадитм на пултмікорт на дозу 0.5(дорослу),перконувала мене, що допоможе на тривалий час, дасть хорршу ремісію...Але я не погодилася. Літом були довго на морі. Нам добре пішло Адріатичне, там висока соленість, сосни по всьому побережжі, ну хороший мікроклімат. То після моря доооовго не хворів і про інгаляції забули майже на півроку. Ніс трохи прийшов в порядок(ну з носом в нас окрема тема,:алергічний риніт, майже від народження, потім на фоні того всього рецидивуючий гайморит... ((((Так от після довгого моря ніс мене радував(заставляла його ниряти щодня і полоскати ніс, втягувати воду. Спочатку пекло страшенно, а потім звик.
Разведка Маша
• 21 февраля 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Ми лише почали пульмікорт, по 0.25 1 раз в день, лікарем пропоновано було 2 рази в день. Дитині 8 років. У нас теж була стійка ремісія по риніту після моря, були на Червоному,щоб більш сухо і менше рослинності. Після Турції такого ефекту не бачила, хоча по АД було теж краще. Напвно, зараз, всі аллергологи притримуються стандартного протоколу ведення БА, щоб точно допомогло, тому назначають топічні гормони тривалими курсами, але ж питання потім буде стояти, як відмінити?...(