Налетчица Муся• 26 февраля 2020
Затяжні соплі в дитини
Вже 2 місяці в дитини соплі з ОРВі через тиждень-другий. Аденоїди 1 стадія, протаргол не допоміг, виділення прозорі, але помітила в них темно-сірі прожилки. Чи можна в сенево здати мазок з носа і як він називається? Усім дякую за відповіді.
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Так это повторные ОРВИ?
Есть бакпосев из носа, но зачем?
Замучились хворіти, хочеться знайти причину, не всі діти так часто хворіють. Не можу постійно сидіти на лікарняному.
Ухтышка_малышка• 26 февраля 2020
Можна, але там умова, що 2 тижні немає бути препаратів.
Тобто це робиться коли одужаєте та пройде 2 тижні.
Такий стан провокують аденоїди. Нічого страшного, просто слідкуйте за гігієною носа, щоб не перейшло у отит ( перепшикування так самр провокує). Давайте щось підсилююче імунітет (джерело Пі або імупрет) + синупрет. Та я не лікар, порадьтесь з лікарем, я просто пройшла через аденоїди 2-3 ст. Сьогодні сину 9 років, слава Богу не хворіє, обійшлись без операції.
Ухтышка_малышка• 26 февраля 2020
Старайтесь уникати антибіотики. Весь час працюйте з імунітетом, весь рік.
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Дякую за відповідь
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Поки що соляним розчином промиваю і протарголом, для імунітету приписали бронхо ваксом. У нього ще часті бронхіти, лікуємо інгаляійно.
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Я вже не знаю до якого лікаря бігти, по імунограмі все добре, ЛОР теж сказала, що нічого страшного, після про протарголу пройде, але я позитивних змін не бачу. А соляні кімнати щось допомагають?
Украиночка• 26 февраля 2020
Ответ дляНалетчица Муся
Лор, который прописывает протаргол, это некомпетентный врач. От него бежать нужно. Найдите нормального врача. И если затяжные сопли, это может быть аденоидит. А при нем прописывают назонекс.
Изподтишка• 26 февраля 2020
Ответ дляНалетчица Муся
У нас так было- затяжной насморк, потом обструктивный бронхит, потом астма) Когда в 6 лет попали на дачу в хвойном лесу и в дом из ели- насморк сразу прошел, т.е., это был аллергический. Аденоиды тоже советовали удалять, но мы обошлись, теперь все нормально, хотя симптомы астмы могут еще проявляться иногда.
Баба на горошине• 26 февраля 2020
Ответ дляНалетчица Муся
а Алерголог що каже? Протагрол нам особисто нычим ныколи ше не допоміг. Якщо прозорі соплі то скоріше алергія.
Баба на горошине• 26 февраля 2020
Якшо ви про бак мазок з носа то роблять в нас в обласній державній лікарні в лабораторіїї з направленням лікаря і 2 тижні перед тим ніяких препаратів неможна.
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляУкраиночка
Дякую, буду шукати ще лора
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляБаба на горошине
От в алерголог а ще не була, дякую)
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляИзподтишка
Дякую, теж підозрюю що може бути алергічне
Налетчица Муся
• 26 февраля 2020
Ответ дляБаба на горошине
Дякую)