Цветик-семицветик• 03 марта 2020

Египет

Вот что прислала турагент:
Важлива інформація для всіх, хто відлітає до Єгипту ❗❗❗

Якщо протягом 14 днів до вильоту в Єгипет, Ви повернулись з країн:
Китай
Гон Конг
Тайвань
Японія
Малайзія
В´єтнам
Південна Корея
Сингапур
Іран
Італія

Вам буде заборонено в´їзд до Єгипту.

А також, в аеропортах Єгипту ведеться посилена перевірка прибувших пасажирів на стан їхнього здоров´я, та щільна перевірка закордонних паспортів.

Нововведення діють з сьогоднішнього дня.

Щоб було більш ясно, прикладом є ситуація, що відбулася сьогодні в нашому аеропорту.
При реєстрації на Шарм, був турист з італійським паспортом, який протягом тижня прилетів в Україну з Італії. А сьогодні він з дружиною відлітали до Єгипту.
Представники львівської прикордонслужби зробили запит в Єгипет, і їм прийшла відповідь з відмовою впустити в країну італійського туриста.

Нехай інформація допоможе Вам уникнути будь-яких непорозумінь, та збитків!
Анонимчик• 03 марта 2020
Правильно -вы представляете , если в отеле каком нибудь найдут вирус . Это всё- Кризис .
Брюлик в стразах• 03 марта 2020
У нас тут любят хаять египтян, а в вопросах безопасности нам ой как далеко до них
МамОмужа• 03 марта 2020
Ответ дляБрюлик в стразах
100%
Рогнеда Карповна• 03 марта 2020
Молодцы, так и надо.
Четырёхсторонний скотч• 03 марта 2020
какие молодцы, многие не решаются на такие шаги, но для них туризм - это все.
Может и не буду отменять свою поездку к ним)
автор Цветик-семицветик • 03 марта 2020
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Правильно.
А они ж не просто так боятся.
И у вас есть гарантия того, что вы не встретите в аэропорту человека из страны из списка, которого не пустили.