Девальвация• 06 марта 2020

Я - погана невістка, або допомога свекрухи

Попереджаю: простиня.
Я - та невістка, якій вічно якась недогода.
Умови: живемо у кількаквартирному будинку разом із свекрухою і її донькою (сестра чоловіка). У кожного свій окремий вхід з вулиці у свою власну квартиру.
А тепер ситуації.
Моя донька (2р.) не вилазить вже більше місяця із таких симптомів: соплі, нечастий кашель, температура 37. Іду до лікаря, підлікую, далі знов то саме. Природньо, що я цікавлюсь станом здоров´я свекрухи ( вона кашляє і голос сів) і її внуками від дочки, бо вони контактують щодня. Це сприймається як особиста образа.
Вчора дитина дуже довго не могла заснути (до пів першої ночі), а перед цим ввечері була в бабусі з іншими внуками. Сьогодні я запитала, чи не давали дитині шоколад/печиво/вафельку. Пояснила причину. Прозвучала фраза: вічно вам недогода, як не я, то діти дочки. Всі вам винуваті.
В серпні у моєї доньки був понос, але такий "хитрий": з понеділка по п´ятницю лише. На вихідних все було нормально. Мама чоловіка била на сполох - роби щось, йди в інфекційну лікарню, здавай аналізи. Я просила - не годуйте дитину виноградом, яблучками, сливами, горішками з городу. Відповідь: "нє, то не від того!" А на вихідних все нормально, бо свекруха їхала в село до своєї мами допомагати. Ну то таке, пройшло, та й добре, але знов у мене вона винна (звучала фраза).
Не давати дитину не можу - живуть через стіну, дитина проситься, свекруха зранку приходить і сама її забирає на кілька годин (я щоразу дякую). Я сама рідко прошу посидіти, знову ж таки слова свекрухи: "якщо я не подзвоню, щоб дитину забрати, то ніхто й не подзвонить".
І ще одне, постійна брехня, дрібна, але постійно. Питаюсь: а чим ви дитину на вулиці годували, я просила такого не робити.
- Та нічим я її не годувала, зразу додому пішли з магазину.
- Ну я ж через вікно бачила, що мала щось жувала в колясці.
- Та то хлібчика кусок і все, більше нічим.
Деколи до смішного доходить:
- Що ти знову дрантя якесь малій купила?
- Та це та футболка, що Ваша тьотя з Італії передала.
- Аааа, бачиш яка файна!
Чоловік з мамою взагалі по мінімуму спілкується, каже дитину туди не давати. Я між ними вічний миротворець-демпфер.
Якщо треба посидіти із дітьми її дочки, без проблем залишаюсь, в нас взаємовиручка. Але от такі дрібні ситуації вибивають мене повністю з колії.
Цікава думка інших свекрух, що я роблю не так?
Карта мордвы• 06 марта 2020
Воспитывайте сами, это лучший вариант, проверено!

автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляКарта мордвы
Згідна. Не пускати дитину, коли вона сама проситься, не можу
Карта мордвы• 06 марта 2020
При такой свекрови, Вы потеряете авторитет в глазах дочери, она чуть подрастет, и ей начнут на ушко рассказывать, что бабушка хорошая, потому что все разрешает, а мама плохая. Вот увидите!
Зоркая Зорро• 06 марта 2020
Ну Вам натякають натякають
Карта мордвы• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
Идти с дочкой вместе или говорить, что бабушка сейчас занята.
АлывердЫ• 06 марта 2020
Вам нужен свой дом - отдельный
Молчалка• 06 марта 2020
Раз не понимает человеческий язык, то тут не поможешь. Не отпускать ребенка одного, всегда присутствовать.
Можно попробовать давать перекусы с собой в судочке, и просить давать вашу еду, потому что аллергия.
автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляКарта мордвы
Це в точку. Вона пробувала: мама погана. На що я так огризнулась, що ця фраза, навіть ’в шутку’, більше не звучить.
автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляАлывердЫ
Вам нужен свой дом - отдельный
Оце наша мрія Колись збудеться. А цю квартиру ми продати не можемо по деяких причинах.

Карта мордвы• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
Это только начало, посмотрите, говорю по своему опыту. Хорошо что во время гайки прикрутила
Играю_на_кларнете• 06 марта 2020
Ответ дляКарта мордвы
это точно! Поставить строго рамки.
Pusyndrik• 06 марта 2020
Не там живёте. Чем дальше, тем роднее.
автор Девальвация • 06 марта 2020
От, в малої знову 37. Вже не знаю, що робити. Здавали кров - лікарка сказала, що була якась вірусна інфекція. Сеча в нормі. А температура тримається (((
автор Девальвация • 06 марта 2020
Розумієте, я дійсно вдячна свекрусі, що допомагає мені з дитиною (таке буває рідко, тут читаю). Внуків вона любить і гарно з ними грається, але от такі фрази вносять якесь непорозуміння між нами. Відпадає бажання що небудь її просити.
АлывердЫ• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
Та понятное дело
Кина_не_будет• 06 марта 2020
Чим дальше, тим рідніші....закон життя
АлывердЫ• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
Скажите что врач запретила в гости ходить и посидите с ней сами, годик потерпите а там уже и садик
Карта мордвы• 06 марта 2020
Ответ дляИграю_на_кларнете
это точно! Поставить строго рамки.
Могу рассказать свою историю, моя бабушка осталась одна, моя мама рано умерла, и давай причитать, я в доме одна живу, зачем мне такой большой! Сделаем два выхода, и будете сами по себе жить. Ага, сейчас. Мы молодые-дурные повелись. Зарабатывали на то время с мужем хорошо, все поменяли в доме - окна, двери, крышу, плитку во дворе, утеплили, в доме полный фарш. По деньгам это как двухкомнатная квартира точно получилась за два года. Вроде и отдельно, но нос постоянно сунула, под окнами подслушивала, а я ж бабушке не перечу, она же хозяйка здесь. Потом дочка родилась, помощи 0 от бабушки, даже в садике не знала в какой внучка группе, на утренник раз пришла, и не знает куда идти. За то совет , нравоучений - вагон. Я и мать, жена плохая, дочку не так одела, ни тем накормила, зачем наругала, что она весь сахар рассыпала, она же ребенок, пусть играет и тд. Дошло до того, что дочка в школу пошла, я ее за уроки сажу, а она не хочет, я говорю надо, а она в плачь к бабушке жаловаться. А та ей слышу говорит, ты мамку-змею не слушай, учись как можешь, твои оценки никому не нужны, и все рассказывай, будет мама тебя ругать, я ей язык вырву. Сказать, что я была в шоке, ничего не сказать. Это была последняя капля терпения. Поставили забор через двор, сказали к нам не ходить, ребенка херне не учить. Как шелковая стала, сюси-пуси, ни слова плохого. Без нас же ей никуда, что-то купить, где-то помочь, старость - не растость. Вмиг спесь слетела с бабушки. А дай нам тогда ум, никогда бы вместе не жили !
tarveldy• 06 марта 2020
С вами всё ок, а вот маман манипулятор, безответственный и инфантильный

Кина_не_будет• 06 марта 2020
Ответ дляКарта мордвы
+++зпаскудять життя дитині...при чому усі разом
автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляКарта мордвы
Ви молодець! Не залишаєте бабцю, але поставили межі
автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляКина_не_будет
Ну тут Ви перегнули палку. Діти чоловікової сестри вже в початковій школі, хороші, послушні, трошки розбалувані, але не вредні.
Карта мордвы• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
Спасибо, но каких это нервов стояло . Благо свекровь в Луцке за 1000км, раз год встречаемся и отлично. Бабушка мне свекровь по выносу мозга заменила
автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляtarveldy
Ви знаєте, я не позволяю собі висловлюватись з неповагою до мами чоловіка, але таки вона маніпулятор. А ці вічні образи - я поводу не давала сьогодні, але вона вже образилась
tarveldy• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
А чего вы не позволяете говорить правду?
Я как своей начала говорить правду, столько проблем ушло, нормально хоть жить стали. Она не богиня, не святая, обычная женщина как и вы
Кина_не_будет• 06 марта 2020
Ответ дляДевальвация
Я теж слухняна була все життя, я про інше, мені бабуся все життя в вуха заливала яка моя мати сволота і що я буду така само...
Так от, ті самі помилки я і робила в житті. Про комплекси взагалі мовчу.
автор Девальвация • 06 марта 2020
Ответ дляКина_не_будет
Ну, сволотою вона мене не обізве - я майже ідеальна
А от фрази типу: ууу, мама нечемна, не дозволяє їсти цукерку! - так, звучали
Играю_на_кларнете• 06 марта 2020
Ответ дляКарта мордвы
вот вот,рамки однозначно.
Петросянша• 07 марта 2020
Яка у вас мова гарна, аж замилувалася)