Да будет так• 17 марта 2020

Шось я не розумію ?

Як повідомив головний медик Волині Ігор Ващенюк, експрес-тест коштуватиме орієнтовно 300 гривень.

Водночас він зазначив, що «експрес-тести більше до епідеміології. Просто так перевірити, чи є коронавірус ці тест не допоможуть. Не потрібно перебільшувати їхнє значення».

То толку тоді з тих тестів ??
Я только за!• 17 марта 2020
Отож. Тем более что коронавирус не лечится хоть с тестом хоть без, а лечить надо осложнения независимо от того, корона их дала или нет.

Замыленная• 17 марта 2020
А навіщо їх робити за власний кошт, якщо особисто хворому вони нічого не дадуть, спец лікування все одно нема. Краще гроші віитратити на необхідні ліки.

А для статистики - то нехай держава власним коштом робить.

Чи я чогось не знаю, не розумію?
ЛижТолько• 17 марта 2020
Ответ дляЗамыленная

Чи я чогось не знаю, не розумію?
Просто в держави грошей немає. Вже не знають, як їх тих людей видерти.
АнтиТроль• 17 марта 2020
Ответ дляЗамыленная

Чи я чогось не знаю, не розумію?
При захворювані на короновірус виражаються легені, як ускладнення. Тобто якщо тест позитивний то лікарі знають хоч приблизно чого очікувати і до чого готуватися. Якщо тест негативний то можна здолати ту бактерію/вірус (інший, не короновірус!!)
Я только за!• 17 марта 2020
Ответ дляАнтиТроль
При гриппе тоже может быть как осложнение вирусная пневмония, которая не лечится антибиотиками. Тесты были бы актуальны, если бы была вакцина с антителами, которую могли бы ввести, не дожидаясь осложнений. Проблема всех вирусов не в них самих - зачем вирусу убивать своего носителя, а осложнениях.
АнтиТроль• 17 марта 2020
Ответ дляЯ только за!
Так, все правильно, але при грипі пневмонія, як ускладнення буває не так часто. Ускладнення 100/ бувають, але це не тільки легені. А короновірус відразу б’є по легенях. Тому ці тести , як на мене важливі.
Я только за!• 17 марта 2020
Ответ дляАнтиТроль
Не знаю, я считаю, что лучше бы на эти деньги ИВЛ купили, тем более тесты не 100% достоверны. А еще, на тесты гораздо проще списать бюджетные деньги, потому что они расходники, в отличие от тех же ИВЛ