Само_достаточная• 19 марта 2020
Дистанционные школы. Оптима есть реальные отзывы?
Интересует младшая школа. Кто может рассказать о личных впечатлениях?
Ещё есть Джерело. Ещё какие-нибудь. Но пока больше всего заинтересовала оптима
Амели на мели• 19 марта 2020
Я була репетитором в учнів Оптими (середня і старша школи). Враження негативне.
По-перше, чи дитина зможе самодисциплінуватися, щоб вчитися дистанційно? чи ви готові оплачувати школу + репетиторів?
По-друге, принаймні з мого предмету, багато помилок у тестах, завданнях, а відповідно - необ´єктивне оцінювання і формування в учнів хибних знань.
птицаворона• 19 марта 2020
У меня младшая сестра в выпускном классе Оптимы. Оч довольна. Но она и на дистанционку переходила, потому что была заинтересована в обучении.
Шкала Радости• 19 марта 2020
Ребенок сейчас в 5 классе, перешли в Оптиму в октябре,в целом нравится.
Налогообложу• 20 марта 2020
Ответ дляАмели на мели
Це не так.
1. Є учні дуже вмотивовані, які розуміють - таке навчання їх шанс на вільний час для своїх інтересів. Вчаться на всі 10-12 швиденько і цілий день вільні. За 4 роки там зустріли таких багато.
2. Якщо вже взяли в Оптімі репетитора, то там був дуже важкий випадок, можливо, дитина після звичайної школи не оговталась, не змогла і тп. Тому у вас таке враження.
3. Помилки є всюди. Але в Оптімі на всі помилки швидко реагують, виправляють їх та оцінку, всі йдуть на контакт - дітям дуже подобається нормальне спілкування з вчителями і те, що на їх листи завжди є відповіді і реакція.