Я вся ваша• 22 марта 2020
Болит голова длительное время
Пару недель пила спазмалгон
От головной боли
Вчера так разболелась , ни одна таблетка не помогла , кофе тоже
После сна , ночью легче не стало
Выпила ещё две таблетки ( тиоцетам и цитрамон )
Лучше не стало
Тошнота , головокружении, виски сдавлены, даже тяжело говорить ..
Что это ?
Врач наш на больничном
От головной боли
После сна , ночью легче не стало
Лучше не стало
Что это ?
Врач наш на больничном
Я вся ваша
• 22 марта 2020
Ответ дляНетЕщеНаверное
Окрім вказаних у коментарі 24, ще посилюється оніміння у лівій руці, у ногах слабкість. Головний біль в потиличній області з переходом на скроню і лоб. Моментами (наче імпульс, хвилеподібно) відчуття стискання мозку і тиск у вухах (як у літаку), потім порушення зору - або розпливчатість, або двоїння. Але у мене постійно підвищений тиск (АТ), частенько - кризи. Є вестибулярні порушення, порушення координації рухів, змінилась хода, хитає, слабкість у ногах. Ці симптоми не рік, і не 10 років. Перші ознаки з´явилися десь після 23 років... Встановлювався діагноз згідно з МРТ головного мозку, МРА судин головного мозку, МРТ шийного відділу хребта (робила більше 10 років тому). Щоб покращити самопочуття хоча б на 50% пропонують стаціонарне детальне обстеження і лікування. Але я не потягну матеріально... Іноді звертаюсь до платного невролога і кардіолога. А так, самолікування...
Який у вас тиск (АТ)?
Я, наприклад, не можу приймати Тіоцетам, із-за посилення порушення рівноваги, запаморочення і головного болю, а також аритмія (це все є у побічних ефектах). Не можу приймати препарати з пірецетамом у складі.
Показання препарату Тіоцетам - хронічна ішемія головного мозку; відновний період ішемічного інсульту (в тому числі у пацієнтів, що мають недементне когнітивне порушення); діабетична енцефалопатія.
Мені при головному болю допомагає Солпадеїн з кодеїном, але зараз він по рецепту.
Найкраще все ж звернутися до невролога.
Який у вас тиск (АТ)?
Найкраще все ж звернутися до невролога.
Буду обращаться
Спасибо за ответ
долой_лама• 22 марта 2020
Ответ дляЯ вся ваша
У меня протрузии в шее
Может из-за этого ?
Прочитайте публікацію (інформативна):
ЧОМУ ВИНИКАЄ ЗАПАМОРОЧЕННЯ ПРИ ШИЙНОМУ ОСТЕОХОНДРОЗІ І ЯК ЙОГО ЛІКУВАТИ (сторінка 10 і сторінка 11)
При протрузіях ШВХ можуть бути головні болі (частіше потиличні, можуть віддавати у скроню), нудота, короткочасові запаморочення (особливо при повороті голови), хиткість при ході... Це пов´язано з особливостями розташування судин в шийному відділі, при повороті голови відбувається перетиснення судини. На УЗД судин шиї при постійному перетисненні судин протрузією (грижею) формується вертебральна деформація (синдром хребтової артерії). Що можу провокувати шийну мігрень.