Бяки-козяки• 22 марта 2020
Спільноти в маленьких містах
Моя мама проживає за 40 км від мене, в різних областях, раз на тиждень привожу їй продукти. Але зважаючи на те, як розгортаються події, може статись таке, що не зможу їздити до неї. В великих містах є спільноти, які возять ліки і продукти людям літнього віку. Як організувати людей в меленькому райцентрі?
Белая и пушистая• 22 марта 2020
А чому не привезти їжі на місяць два? Ми бабусі так привезли. Благо придумали морозилку.
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляБелая и пушистая
Не в цьому питання.
Бла бла бла• 22 марта 2020
У нас є,зайнявся цим територіальній соціальний центр,залучив волонтерів добровольців по фейсбуку. Так допомагають старим людям, купують ліки і продукти,залишають під дверима.
Бла бла бла• 22 марта 2020
Ответ дляБяки-козяки
Не в цьому питання.
Зверніться до органів державної влади, вони повинні це організувати, телефони повинні бути уна сайті міста.
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляБла бла бла
Дякую!
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляБла бла бла
В нашому місті теж є. А ось у мами нема, або я не можу знайти. В Підслухано ніхто нічого не знає.
Муууумие• 22 марта 2020
Мы сегодня завезли продуктов своей.
Почему вы перекладываете свои обязаности на кого-то?
Бла бла бла• 22 марта 2020
Ответ дляМуууумие
Мы сегодня завезли продуктов своей.
Тому що... самі не розумієте?
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляМуууумие
Мы сегодня завезли продуктов своей.
Включіть голову, врешті решт. Всього передбачити неможливо.
Бла бла бла• 22 марта 2020
Ответ дляБяки-козяки
Пошукайте все ж таки телефони ,влада повинна все організувати, думаю таких як ваша мама є багато,їм потрібна допомога.
Муууумие• 22 марта 2020
Ответ дляБла бла бла
Тому що... самі не розумієте?
что я не понимаю?
Пополнить запасы прямо сейчас родителям слабо?
Бла бла бла• 22 марта 2020
Ответ дляМуууумие
что я не понимаю?
Та йдіть кіно подивіться,бо у вас логічного мислення і свідомості не хватає це зрозуміти.
Муууумие• 22 марта 2020
Ответ дляБяки-козяки
Вы свою включите и перестаньте жалеть денег и еды родителям.
Самое время им отдаваьь долг.
Сегодня еще не поздно.
Самое время им отдаваьь долг.
Сегодня еще не поздно.
Муууумие• 22 марта 2020
Ответ дляБла бла бла
это вы с свидомые с камнями?
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляБла бла бла
Телефони знайшла, на сайті райради нічого нема про волонтерський рух, як і на сайті міста. Інформація лише про перенесення концерту((
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляМуууумие
Самое время им отдаваьь долг.
Сегодня еще не поздно.
Самое время им отдаваьь долг.
Сегодня еще не поздно.
Добре, включила. Все ок, Вас почула.
Бла бла бла• 22 марта 2020
Ответ дляБяки-козяки
Влада міста виступає головою цивільного захисту населення, це їх завдання,пишу вам так як співпрацюю з мером міста ,здоров´я вашій мамі, бережіть її і свою сім´ю.
Бяки-козяки
• 22 марта 2020
Ответ дляБла бла бла
Дякую, телефони є, завтра буду телефонувати.
Навзаєм, бажаю Вам, Вашій родині та близьким здоров´я, терпіння і сили витримати це випробування.
Бла бла бла• 22 марта 2020
Ответ дляБяки-козяки