Меряно-перемеряно• 30 марта 2020
Кімнатні рослини. Допоможіть врятувати
Купила недавно ці рослини.
На антуріумі з зовнішньої сторони з´явилися ніби дрібні горбики, а на внутрішній на цих місцях іржаві плямки.
Таке вже зявилося на пеларгонії і на заміокулькасі подовгасті іржаві плямки, які збільшуються.
Що це? Чим обробити?
НичеНипанимаю• 30 марта 2020
Идите в садовый центр, многие работают, и покупайте средство защиты растений. Покажите фото, вам подскажут. Обрезать не вариант, зараза в земле остаётся.