ШобВам_КакНам• 05 апреля 2020

Вгадайте страви?

Для відволіктись. Готували з чоловіком на пару днів наперед.
АсобеннАя• 05 апреля 2020
Сух гороховый, плов

автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Плов так, а суп ні.
Амарилис• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
Плов так, а суп ні.
Харчо?
жижифреймут• 05 апреля 2020
Суп шурпа
Суп рассольник
МЧСница• 05 апреля 2020
на другому схоже на плов, але може бути різотто з овочами та м´ясом(рисова каша з овочами).
жижифреймут• 05 апреля 2020
Капустняк
ПолБатона• 05 апреля 2020
Ответ дляМЧСница
Вот - вот, рисовая каша ,а а не плов.
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляМЧСница
Плов всі вгадали, а першу страву - ні.
Слабый пол• 05 апреля 2020
Угорський гуляш?)

Чебурастик• 05 апреля 2020
харчо, овощной
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляПолБатона
Вот - вот, рисовая каша ,а а не плов.
А Ви злюка? Якраз дуже смачний плов, готує лише чоловік, бо в мене якраз виходить рисова каша.
Чебурастик• 05 апреля 2020
Бограч?
Силиконочка• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
Плов всі вгадали, а першу страву - ні.
Пойду знакомой из Узбекистана покажу, хоть посмеемся
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Дівчатка, прошу Ваші страви, можна з фото, для натхнення, ідей.
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляжижифреймут
Капустняк
А Ви з якого регіона! Ви вгадали.
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
?
жижифреймут• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
А Ви з якого регіона! Ви вгадали.
С Киева.
Тётушка Лошадь• 05 апреля 2020
Ответ дляСиликоночка
Покажіть як втглядає узбецький плов
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляСиликоночка
На здоров´я, а ми будемо скоро їсти

Девальвация• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
А Ви з якого регіона! Ви вгадали.
я из Киева и тоже хотела написать, что капустняк))
правда я его никогда не готовила, только пару раз в гостях ела))
Пушкининиана• 05 апреля 2020
Вгадати суп по пінці на ньому не легка задача. Можливо якийсь овочевий.
Тётушка Лошадь• 05 апреля 2020
Суп не дуже виглчдає, а плов апетитний
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляжижифреймут
С Киева.
Я родом з Полтавської області, але вже 22 роки живу в Києві, дуже його люблю, його на всі свята раніше готували, цілий ритуал, а я спробувала рік назад - дітям сподобалося, періодично готую, і легше, ніж борщ готувати.
Пушкининиана• 05 апреля 2020
Розкажіть як варили, теж хочу.
жижифреймут• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
Дайте Ваш рецепт капустняка. Люблю полтавские рецепты блюд.
Силиконочка• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
А разве капусняк не традиционное блюдо для похорон?
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляПушкининиана
Розкажіть як варили, теж хочу.
По рецепту ще бабусі, все на око. В мене ємність 4 л. Зробила щадарку з однієї великої морквини і середньої цибулини, спочатку протушила з водою, потім додала трішечки олійки і 5 середніх морожених помідори поклала зверху, потім з них зняла шкірку, коли підтали, додала перець, сушений часник, ще від себе трішки паприки, і мороженого базиліку і все це продовжила тушкувати. А тим часом варю м´ясо, яке є (бабуся робила з домашньої курочки, в мене було лише два крила домашньої куриці, томі ще додала 250 г свинини нежирної . У бульйон додала пошатковану дрібно (я на комбайні 1/2 головки капустини немаленької), коли капуста покипілв 20 хв додала туди зажарку і одну цілу почищену картоплину, потім, коли вона зварилася, виймаю її, переминаю вилкою і назад, додаю помите пшоно - 1 ложка столова на 1л посуду, коли крупа розварилася, додаю потерту на дрібній терці 1 картоплину, щоб заварилося, помішую, щоб не приставало до дна. Зелень, спеції, сіль по смаку, кислоту від помідорів балансую цукром. Все.
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляСиликоночка
На весілля, похорони, храми, хрестини, просто так. Ви звідки?
Пушкининиана• 05 апреля 2020
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую!
автор ШобВам_КакНам • 05 апреля 2020
Ответ дляжижифреймут
Нижче написала.