Воздух в банке• 07 апреля 2020
чи може невістка таке вимагать?
ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Прошу, поставте себе на моє місце.
пьЯНА• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
Думаю, будет проще забрать внучку свекрови и как бы вашу племянницу на это время в дом, где вы живете. И пусть безвылазно сидят дома
Ангелочек с рожками• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Сейчас карантин, а вообще ребёнок ходит в сад. Болеет ребёнок со мной дома,, в выходные сейчас ребёнок со со мной.
Вы же выше писали, что бабушка тоже забирает
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
свекруха в себе вдома, якщо сина і невістку не влаштовує безпека, то вони і вирішують проблеми своєї сім’ї
Та сина все влаштовує .
Царевна в уггах• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ха, ви думаєте вони підуть?
Та ніколи ніколи.
Я хотіла пристройку зробить з окремими двома кімнатами для них, так сказала, що жити хоче у великому домі, чого це вони будуть у пристройці ютиться.
Ну, тас доведеться свекру істи готувать, а так вона прийшла, впала, встала зачіску зробила, нафарбувалася і іі ніщо не цікавить
Та ніколи ніколи.
Про пристройку - это троллите?
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
В чому заздрість? Я не готую їсти свекру, ті і впринципі рідко готую, за винятком карантину, і я єдина господиня я в своєму домі .
Що ідять ваші діти? Як ви витримуєте іх на карантині, якщо ви чцжі по суті люди, які тільуи ночують разом? Ви знайшли спільну мову?
Ангелочек с рожками• 07 апреля 2020
Ответ дляРостки жимолости
Это только невестка думает, что она незаменима, а никто от голода не умрёт.Проголодается свекровь -сама приготовит.И деже свёкр приготовит, если сильно проголодается.
Значит, можно не готовить)
Ответ дляЯгодка опять
я не хочу з ним розлучаться і не планую.
Він у мене найкращий.
Я хочу жити з ним, і нічого ділити не хочу
Він у мене найкращий.
Вам как будто 18 лет. Жизнь длинная все может быть. Вы мать, у вас двое детей, а если его завтра машина собьет и вас выгонят свекры, где жить будете?
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляРостки жимолости
Та сина все влаштовує .
це вже питання до чоловіка автора
Лыжи со вспышкой• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Він у мене найкращий.
Дай Бог, чтобы Вы не думали об этом спустя годы.
Поддакиваю иногДА• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
не понимаю я такого(это не вопрос, кто в доме хозяин, это вопросы здоровья, в том числе 2 маленьких детей.
А что касается такой вот вашей категоричности - это катк нас форуме можно, а в реальности прежде всего свекрам удобно, что автор и ее семья живут с ними, они же их и содержат, так что это проблемы общие.
ПС хотя я бы ни под каким соусом со свекрами не жила.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляЯ такая боевая
Что вы прицепились как банный лист к автору? Прям захлебываетесь своим хахаха-каньем. Лучше по теме что-то напишите.
я написала.то вы ещё не прочитали.
рада что вас выбешивает моё хахаканье.
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ми абсолютно рідні люди, а для приготування їжі є спеціально навчені люди
Ангелочек с рожками• 07 апреля 2020
Ответ дляПростецкая
А может, у вас не было своего большого дома с лужайкой, песочницей , кучей места для игр, сиблинга-погодки и нормально зарабатывающего мужа. Вот вам и пришлось, «не всыраясь»(с) отдать ребёнка в ясли.
А автору зачем? Чтоб тем, кто «не всрався»(с) обидно не было?
Как точно)
Лама_мама• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
свекруха в домі свекра
С каких делов это дом свекра, если строил его сын?
Купить свекрам однушку и пусть развлекаются
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляЛама_мама
Свекровь в доме сына.
Свекровь в доме мужа и своём.А сын, ну пристраивал к дому что-то, так, по мелочи, его никто не заставлял.
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляЛама_мама
власник прописаний в документах, все інше - лірика
Угадайс• 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
Дом сына, автор жена. Как по мне, ещё и лох)
Я бы не жила с свекрами. Нужно было продать дом и купить две квартиры или два дома поменьше, доложить.
Интересно, кто потом пенсионеров лечить будет.
Как вариант, если свекровь откажется, может внучку в дом забрать? Или не будет места?
Кому нужно? Сыну нормально, он строил для себя и родителей.
Я такая боевая• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Що ви мелете, прости Господи? Ще в свято?
Доктор Варвар• 07 апреля 2020
Я не понимаю как можно вкладывать деньги в чужое жилье, семья это вы , муж, дети , родители уже отдельно
Вы молодая ячейка, которая должна жить отдельно
Вы нормальная , перестаньте под них прогибаться , говорите о своих страхах с мужем, принимайте решение вместе
А вообще вы себе геморрой настроили , боюсь что вас эта ситуация с годами сожрет
Я такая боевая• 07 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
я написала.то вы ещё не прочитали.
рада что вас выбешивает моё хахаканье.
Не переоценивайте себя
Лама_мама• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Дом оформлен на свекра
Тогда автор - не очень мудрая и бежать оттуда надо, роняя тапки
Но ведь морально - это дом сына, а свекровь почему-то делает так, как ей удобно
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляАнгелочек с рожками
Значит, можно не готовить)
Можно, но у автора кишка тонка.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Ну это уже прям банатый.. Понятие оьеспеченности у всех разное.
салон красоты это паликмахтеров пару и маникюрш работающих на колченогих столах.
Ростки жимолости• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
це вже питання до чоловіка автора
Він взагалі не в темі, що дружину щось не влаштовує.Вона мовчки варила їжу , сапала город 8! років.А тепер подуріла.Це від карантину напевно.