Воздух в банке• 07 апреля 2020
чи може невістка таке вимагать?
ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Прошу, поставте себе на моє місце.
Красота неземная• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ага, щас)
Свекруха цього б не допустила.
У неі був інфаркт, коли ми офіційно одружилися.
Це ж я могла бути аферюгою і закрутити хлопцю голову і обібрати.
Так і натякала.
Я думаю, вона взагалі не хотіла, щоб.він одружуваіся, ій.зручно було, що він живе з.ними і фінансово тримає.
Свекруха цього б не допустила.
Так і натякала.
Чим більше пишете, тим сумніше. Якщо не хочете на ці дрязги життя перевести, вважайте, що нічого у вас з Вашими 2 дітьми і чоловіком нема. Починайте з нуля. Якщо щось ’відвалиться’ від цих родичів з майна, буде як несподіваний фарт. Ні, то й ні.
Головне - здоров´я і лад у Вашій сім´ї.
Все будет, но потом• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ага, щас)
Свекруха цього б не допустила.
Так і натякала.
Свекруха цього б не допустила.
Так і натякала.
Тобто ви на протязі багатьох літ підсвідомо доказуєте чужій бабі ,що ви порядна людина?
Автор,чому ви себе не поважаєте?
Ну це капець...
Автор,чому ви себе не поважаєте?
Ну це капець...
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Инет 250 грн, безлим.А блин, я забываю, что Вы дома все тусите.
Вода?А у вас не скважина своя?
Ні, не скважина
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я ж молода була і дурна.
Думала з дітьми поможуть, а я хотіла двох.зразу. потім в шуолу водитимуть, а я на роботу.
Всі нормальні, цивілізовані, адекватні люди і уживемося.
А тепер я розумію, що мені і на пару годин іх нема з ким залишити в цьому таборі
дітей треба собі народжувати, а не свекрам
Колхозница• 07 апреля 2020
Автор,у меня такая же ситуация, свекровь ездила помогать дочке с новорожденным внуком,две недели ,как начала у них ночевать,приезжает в субботу у тром,а в воскресенье вечером едет обратно.Сама так начала делать.Дед дома)
Принцепесочка• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ага, щас)
Свекруха цього б не допустила.
Так і натякала.
Свекруха цього б не допустила.
Так і натякала.
И вы изначально это зная пошли жить в их дом, вкладываться и вообще? Вам сразу надо было мужа убеждать жить отдельно. И сейчас вы были бы хозяйка, жили в своем жилье и вс бы уважали. А не приживалкой без права голоса. Ох, автор, почему вам никто это не посоветовпл. Сейчас ни с кем не ссорится, а мужа на покупку своего.жилья уговаривать любым способом. Муж с вами считается, слушает вас? Очень вам сочувствую.
Снежнакомка• 07 апреля 2020
Автор, ну ви ж в курсі, що надбане в шлюбі майно, у випадку чого ви розділите з свекром, свекрухою....а вони вже зробили що могли, щоб ви не нажили ні трісочки.
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
так вполне можете идти и работать.или 10 лет в декрете надо высидеть?
а как другие семьи с детьми живут и работают?
просили ёё все...((
Що.вам треба, дамочка? Чооо вам муляє, що я вдома? Я у вас гроші прошу.
У мене нема гостроі нужди..ви працюєте і 100500шмоток купуєте, а я кілька років поношу свій спортивний костюм і з.дітьми побуду.
В чому проблема? У вас якісь проблеми?
Все будет, но потом• 07 апреля 2020
Ответ дляСнежнакомка
У мене 1подруга таки прозріла) її чоловік з мамою теж намагались будову спільну подружню оформити дарунком від мами до сина. Трохи просвітила наївну
Пів року розборок і криків, що невістка меркантильне стерво і усе зробили по совісті і закону. Живуть як голубки)
Так...де-коли треба стервозність проявляти
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляАнютины ласки
Хорошо
Тогда постройте лестницу выход из 2, этажа ввшего и кухню себе отдельную
И не прийдется пересекатся с родичами вообще
Надеюсь ванна на этаже имеется
ні, ванна одна.
Не знаю як і розказати, але план другого поверху не дуже вдалий, щоб.його відділить.
Я вже сама думала над цим
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Хорошего сада нет в принципе. В таком возрасте дети должны быть с мамой
та таким мачухам не довести цього.
Тут головою.об.стіну.
І раніше б здали, якщо б приймали
Тут головою.об.стіну.
І раніше б здали, якщо б приймали
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
В чому проблема? У вас якісь проблеми?
О.так ви вмієте огризатися?То може ви не така безнадійна , як здаєтеся? Чи зуби показуєте тільки як на роботу вас вигнать намагаються?
Лыжи со вспышкой• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
можна.
Але час назад не повернеш.
Вже нема тих можливосей. І чоловік категорично проти
Але час назад не повернеш.
Вы с опытом супружеской жизни поймете, что у Вас должно быть своё твёрдое ’ Я’ с аргументами, а муж против- это его проблемы. Вы должны быть самостоятельной в любом случае. Сегодня муж есть, через 20 лет нашел другую и ... вуаля... его нет. Мы женщины обычно смотрим на жизнь Реально. Учитесь каждый день, воспитывайте в себе самооценку, чтобы никто и никогда не смог Вам причинить боль. С мужем нужен серьёзный разговор тет-а- тет. И обязательно прийти к согласию. Но.... я бы на Вашем месте Уже начала готовить денежную подушку и думала о своём гнёздышке. Чем быстрее- тем лучше.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
В чому проблема? У вас якісь проблеми?
то у вас проблемы))
и то вы даже не допускаете возможности трудиться.
мне не холодно ни жарко от вашего образа жизни,а вот смешно -да.
на вас фраза ’идти на работу’ действует как святая вода на кое кого.
хахаха
Поддакиваю иногДА• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
На місці свекрухи я б вас взагалі не приймала до себе жити, а після таких слів - просто виставила.
а что не так? нормальная свекруха и сама бы о таком подумала, это. же вопросы безопасности.
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А чего отклалывать, если автор не работает?
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
Мне с одной стороны жалко, а с другой — зачем ж такой мягкой быть?
от ви мені трохи в цій темі очі відкрили.
Може, я дочитаю.почну завтра жити по новому)
Лама_мама• 07 апреля 2020
Автор, дом вашего мужа - вы там хозяйка.
Пора уже показывать характер, пора определяться со своим местом в жизни. Вам нравится быть на вторых ролях? Что вы мучаетесь с домом, мучаетесь на карантине, а свекровь делает так, как ей удобно? Как вы можете так на себя забивать? И на детей своих? Вам не жалко молодости своей?
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляпарИла я парИла
дочка свекрови прописана в доме? и ее ребенок?
не увидела, а что говорит муж на все это? какая его позиция?
я з ним ще не говорила
Ростки жимолости• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Не почнете.
Накладные мюсли• 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
майже ні, хворіли.
Ви собі уявляєте як ходять діти погодки в садочок перші роки?
Автор, не слухайте придурошних, вони вам тут наспівають, що ще й ви повинні дочкиних дітей глядіти і свекруху в жопень цьомати. У нас ситуація трохи навпаки. У моєї свекрухи 3 дітей. Два сина і доця. Один син живе з нею, глядить ніби. Доця десь за км 300 проживає і ми - 30км. У нас машина,можливості, постійно чуть шо - до лікарів, на рентгени, на узі. Тут свекрусі стало гірше, синуля-доглядальник трохи запив,чоловік поїхав пару раз ночував та й позвонив сестрі - приїджай глядіти матір (мати хату доні переписала.).У неї дітей немає, з чоловіком дуже негаразди, вже з зими планувала кидати його. Вона пофиркала, але вибралася в акурат коли відмінили міжміський транспорт. З якимись дальнобойщиками їхала. Коли вона приїхалаясказала - ні я , ні чоловік не приїдемо 2 тижні, у мене дитина астматик,у мене проблеми з легенями, батько астматик, я неможу ризикувати. Через 2 неділі приїдемо. Надулися там всі, але нічого. Як тут через 4дня вона знову додму збирається - поїду, у мене робота в магазині,треба зробити переучет тоді піду у відпустку і приїду. Я кажу. як так,ти катаєшся, мати підставляєш, нас ставиш у становище, що ми не можемо приїхати. По фіг. Уже її немає другий тиждень.
Лыжи со вспышкой• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Это ей пища для раздумий.
Снежнакомка• 07 апреля 2020
Автор, якщо чоловік у вас добрий і люблячий ви можете поставити на своє, але поступово і делікатно.
Жити окремо! Можна тимчасово з батьками, але збирати на власне!
Почати економію- реальну, щомісяця певну суму в конверт. Ніяких нових диванів, телеків і люстр в хату свекра.
Тарілку супу свекру- ок! Не мити, не прибирати і не вичухувати поверх свекрів.
Чоловіка ніжно чухати за вушком і акуратно втовкмачувати, що в нього 2 дітей! Які не мають власного житла, ви не є хазяйка, що його мама то чисте золото і діамант, але ви мрієте мати власний куточок.
Скидайте з себе всю зайву роботу. Ваша робота- діти та чоловік. Газон не постригли чи троянди не обрізали- пофігу.
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляПоддакиваю иногДА
свекруха в себе вдома, якщо сина і невістку не влаштовує безпека, то вони і вирішують проблеми своєї сім’ї
Воздух в банке
• 07 апреля 2020
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Если муж построил дом до брака- фиг его пополам разделят.
я не хочу з ним розлучаться і не планую.
Він у мене найкращий.
Я хочу жити з ним, і нічого ділити не хочу
Він у мене найкращий.
Я такая боевая• 07 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
то у вас проблемы))
хахаха
Что вы прицепились как банный лист к автору? Прям захлебываетесь своим хахаха-каньем. Лучше по теме что-то напишите.
Брюльтик• 07 апреля 2020
Ответ дляЛама_мама
дім свекра
Лама_мама• 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Свекровь в доме сына.
Накладные мюсли• 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Извините за прямоту, но кто вас там ждать будет 6 лет пока вы в декрете? Что вы за специалист такой ценный или редкий?
А какое ваше с....е дело. Вам завидно?