07 апреля 2020

чи може невістка таке вимагать?

ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Брюльтик 07 апреля 2020
На місці свекрухи я б вас взагалі не приймала до себе жити, а після таких слів - просто виставила.
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Шукайте собі роботу.Не сидить дома.
tamila363 07 апреля 2020
По карантину вы правы, но дом не ваш. Ситуация неоднозначная.
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
На місці свекрухи я б вас взагалі не приймала до себе жити, а після таких слів - просто виставила.
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
Воленс-неволенс 07 апреля 2020
Все читали попой? Дом сын строил тоже, двое маленьких детей. Как по мне разумное предложение но его должен озвучить ваш муж, не вы. Если он согласен
миссАрфография 07 апреля 2020
жить циганским табором то еще испытание...я на вашей стороне...но скажете хоть слово-будете врагом до конца жизни..решайте сами
Помеха справа 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Шукайте собі роботу.Не сидить дома.
Унеежедети и материнский инстинкт.
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
Субсидію оформлять
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Шукайте собі роботу.Не сидить дома.
в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином?
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
По карантину вы правы, но дом не ваш. Ситуация неоднозначная.
Я думала, що донька свекрухи фінансовий директор чи біззнесвумен, що так рванула на роботу.А там пошта за 3 копійки в місяць
Воленс-неволенс 07 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Субсидію оформлять
Не дадут им субсидию на такого размера дом
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином?
Вони у вас до цього часу в садок не ходили?
Утка_в_тапках 07 апреля 2020
Может пусть свекровь внучку к себе заберёт, чтоб не ездить туда-сюда?
Помеха справа 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
Можно было купить пенсионерам однушку и жить отдельно. Не понимаю я этих таборов.
Ms. Доброта 07 апреля 2020
Ответ дляВоленс-неволенс
Все читали попой? Дом сын строил тоже, двое маленьких детей. Как по мне разумное предложение но его должен озвучить ваш муж, не вы. Если он согласен
+1
Дом сына, автор жена. Как по мне, ещё и лох)

Я бы не жила с свекрами. Нужно было продать дом и купить две квартиры или два дома поменьше, доложить.

Интересно, кто потом пенсионеров лечить будет.

Как вариант, если свекровь откажется, может внучку в дом забрать? Или не будет места?
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
Я що у вас за комуналка на 10-ку??Газ 7000 це потолок з такою квадратурою за місяць+світло 700 грн.
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
А че такая дорогая коммуналка? У моих родит елей такой же площади дом, но они платят меньше
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
По карантину вы правы, но дом не ваш. Ситуация неоднозначная.
я і не кажу, що я тут хозяйка.
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
Ми 8 років продовжуємо вкладати, будуємо, приводимо до ладу все, фінансово тримаємо все повністю і свекрів теж.
А я все одно ніхто...
Помеха справа 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Я думала, що донька свекрухи фінансовий директор чи біззнесвумен, що так рванула на роботу.А там пошта за 3 копійки в місяць
Так может, у нее муж нишеброд
курасаны 07 апреля 2020
Ответ дляУтка_в_тапках
Может пусть свекровь внучку к себе заберёт, чтоб не ездить туда-сюда?
Лучший выход из ситуации чтобы обойтись без конфликта, но надо быть готовыми что это будет навсегда ...
Янка-угомонись 07 апреля 2020
Пусть бабушка заберёт внучку к себе, не понимаю смысла ездить туда - сюда, если ребёнком занимается только бабушка.
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
в мене двоє маленьких дітей 3 і 4 роки, яким чином?
Прямтм чином.В мене мала пішла в садок у ясла в 2 роки і ніхто не всрався.
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
А че такая дорогая коммуналка? У моих родит елей такой же площади дом, но они платят меньше
100% и я о том же.
Брюльтик 07 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я і не кажу, що я тут хозяйка.
Мовчки роблю свою роботу.
Ви лумаєте мені легко від ситуаціі?
Ми 8 років продовжуємо вкладати, будуємо, приводимо до ладу все, фінансово тримаємо все повністю і свекрів теж.
А я все одно ніхто...
Це ваш вибір вкладатися в чужу нерухомість , від цього вона вашою не стане
Ms. Доброта 07 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Я що у вас за комуналка на 10-ку??Газ 7000 це потолок з такою квадратурою за місяць+світло 700 грн.
Где свет 700 грн на 4х взрослых и 2х детей? У нас на 5рых около 1500.
Помеха справа 07 апреля 2020
Ответ дляtamila363
А че такая дорогая коммуналка? У моих родит елей такой же площади дом, но они платят меньше
У меня 230 квадратов, газ, вода, электроэнергия- около 7 тыс в отопительный сезон. Летом 4-5, но у нас полив газона.
Тетя из министерства 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
+1
Дом сына, автор жена. Как по мне, ещё и лох)

Я бы не жила с свекрами. Нужно было продать дом и купить две квартиры или два дома поменьше, доложить.

Интересно, кто потом пенсионеров лечить будет.

Как вариант, если свекровь откажется, может внучку в дом забрать? Или не будет места?
Вообще автора жалко. Потом досматривать ей придется( доця все соки выпьет и выбросит
tamila363 07 апреля 2020
Ответ дляПомеха справа
Можно было купить пенсионерам однушку и жить отдельно. Не понимаю я этих таборов.
Да, это сложно. Я жила до года ребёнка с родителями тоже в большом доме, плюс с нами жила дочка отчима со своим ребёнком.. У нас была своя спальня выход из дома, санузел. Но кухня общая. У каждого свои привычки, потребности. Это сложно. Так это при том, что родители работали 5 дней в неделю и в командировки часто ездили.
Свою квартиру мысоаваои знакомым из Донецка, потом ремонт там делали.
автор Воздух в банке 07 апреля 2020
Ответ длямиссАрфография
жить циганским табором то еще испытание...я на вашей стороне...но скажете хоть слово-будете врагом до конца жизни..решайте сами
от і я думаю чи варте воно того.
Чи сидіти і далі мовчати в подушку.
Мені здається, що вона просто не задумується навіть, що вона може нанести щось.
Або робить як ій зручно і все
Зайканалужайке 07 апреля 2020
Ответ дляMs. Доброта
Где свет 700 грн на 4х взрослых и 2х детей? У нас на 5рых около 1500.
Вы опалюєте 240 кв.газом?