Воздух в банке• 07 апреля 2020

чи може невістка таке вимагать?

ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ну, не особняк, звичайно. Але нормальний дім, з хорошою технікою і меблями.
так вы той техникой и меблями пользуетесь всей своей семьёй.
старикам ваши модные кухни и плазмы до голубой звезды.
холодильник,стиралка и телевизор есть у всех,даже у стариков,а бренд их не волнует.лишь бы работал исправно.

Домовенок Кузя• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ого, тема в топі.
Моі омобисті проблеми стали проблемою порадниць на весь вечір!
Дівчата, я не очікувала.
это победа
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
поки перечитала тему, вже 10 разів в різні сторони поміняла думку.
Через сторінку то героєм себе відчула, то рабою, то дурепою.
То права, то не права.
Більше питань, ніж відповілей в голові.
Свекрусі таки нічого говорити не буду. Спробую натякнути чоловіку. А иам видно буде.
Всім дякую за відповіді.
Я багато над чим подумала і ви мені дали цінні поради.
Таки буду починати і своі умови по троху диктувать. Як наберусь сміливості чи допечуть )
Добраніч. Не думала, що тема таких оборотів набере.
Хотіла подивитися фільм)
Фильм посмотреть? Автор, посмотрите фильм «золотая невестка»))). Вот прям про Вас))). Она там тоже клевая и трудолюбивая. Правда там сюжет немного другой, но фильм позитивный.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Серйозно? А в мене два синочка, от би їм така попалась. Я б і в лісі переночувала, якби треба було.
оцй,шото никто по лесам с медведями не ночует...
только хвалятся))
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
только хвалятся))
Мне ещё рано), мои невестки растут
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мне ещё рано), мои невестки растут
Моі теж)
Рекламама• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Я ще нічого не говорила, тільки розсуждаю.
Я не просилася тут жити, це вона плакала і просила.
Ну, піду я. Піде ща мною чоловік. А ми повністю цей будинок фінансово тримаємо, всю комуналку, продукти.
Омуналка тільки 10 тис.
Вони 2 пенсіонери.
Що вони далі будуть робити?
як би зробила я
Ви праві відносно того,що наразі це безпека вашої сім’ї.нічого поганого не бачу в тому,щоб сказати свекрусі,але це має сказати ваш чоловік.не ви,бо врешті потім все перекрутять і ви винною будете
а чоловік має скати і все.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мне ещё рано), мои невестки растут
языком молоть не мешки ворочать.
вот когда переночуете в лесу-пишите.
будут вами восхищаться.
а то как послушать так и орган отдам и даже сердце.
но пока что своё сердце никто не отдал.
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Моі теж)
Вы будете клевой свекровью)

ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляСиреневая цапля
Дом отстраивал сын. У сына с невесткой общий бюджет. Они полностью обеспечивают его родителей всем. И живут там по просьбе родителей. Невестка все делает по дому и огороду. Юридически свекровь жена свекра, но к дому не имеет никого отношения. Свекры максимально не благодарные.
с чего бы это’жена свекра, но к дому не имеет никого отношения’?
совместно нажитое в браке имущество.не?
или писали,что свёкру этот дом достался по наследству,дарственной добрачное имущество и т.д?
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
языком молоть не мешки ворочать.
вот когда переночуете в лесу-пишите.
будут вами восхищаться.
но пока что своё сердце никто не отдал.
Откуда Вы знаете? Может отдал). Но мне ещё долго ждать. Напишу лет через 15-20)). Лишь бы хорошие были невестки)
Пугачиха• 08 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Поддерживаю. Мой ребёнок пошёл в ясли в 2, 5 года. А есть частные садик и, где с 1 года принимают. В обычные ясли многие с полтора..
Я вообще считаю, что идти в сад с 4 поздно, ребёнок слишком привык постоянно с мамой быть.
Можно вообще сразу в детдом или в интернат, прям с рождения.
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляПугачиха
Вікно надії ще є, я Господи прости. Тоже не понимаю как таких малюсеньких отдают. Это разве что из безисходности.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
если бы отдал-то сми не промолчали .трубили бы о родительском подвиге.

а невестки вот уже здесь можно смотреть какие матери их воспитывают.ваши будущие свахи.агонь!))
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вы будете клевой свекровью)
Іноді думаю, що буду мстить ))
Але хватати дітей за рукава і просити жити з нами точно не буду. Розкажу ім зразу всі мінуси для себе і для них.
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
совместно нажитое в браке имущество.не?
це тільки свекра будинок, свекруха така сама невістка як і я, тільки з досвідом)
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

Да? А Вы бы хотели чтоб на месте автора в таких условиях Ваша дочь оказалась? Я Мама мальчиков, и то думаю, что перебор.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ну так напишите почему дом только свёкра.
Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Бо свекр самый умный... или хитрый)

автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
не знаю.
Я таких питань не задаю.
Усвекру недавно у спадок відійшов іще один дім, вони тихо на дочку його оформили. Це я почула по шушуканням за дверима і постійними іздами свекра з документами і дочеою
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
вірніше я так зрозуміла заповіт на дочку, той дім теж на свекру.
Питала чоловіка, йому про це нічого не сказали
Борисфенка• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Іноді думаю, що буду мстить ))
Ой, не зарікайтеся. Буде діткам по 20 років і побачите, як воно, відпускати їх у життя.
До речі, холодним бізнес-леді це робити простіше, а у вас палке материнство і діти сенс життя.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
так думать надо о материальной стороне вопроса ’до’...
если автор пришла в дом свёкров,муж достроил,но всё документально осталось на его отце,то почему сын не оговорил оформление своей и жены части у нотариуса?потому что родня и ’мы все свои’?
ВыФсеВрете• 08 апреля 2020
Ответ дляIrinnkA
Честно? Я бы в этом доме вообще бы не жила. Ни прав, одни обязанности. Готовь всем есть, убирай, на огороде стой, за детьми присматривай. Автор, вы рабыня? Да еще здесь советуют молчать ибо плохая. Автор как раз в своем доме. При разводе поделят пополам. Так что она в своем праве. Это родители - приживалы. И да, пусть свекровь сидит у доченьки раз уж нянчит ее дочь. Или вы, автор, спихивайте на нее и своих двоих, и идите на работу. Пусть бабка делает все тоже, что и вы. Глядишь поумнеет. Но в вашей ситуации, накрутите мужа хорошенько и пусть маме ваше предложение озвучит. Оно разумное
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
они вправе распоряжаться своим имуществом,не ставя в известность ни сына,ни вас.
вы распорядитесь своим нажитым имуществом ,сидя в доме свёкра и ухаживая за газоном.
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
а з чого ви взяли, що я гола боса.
Я що сирота?
ВыФсеВрете• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
На місці свекрухи я б вас взагалі не приймала до себе жити, а після таких слів - просто виставила.
Так це автор свекруху прийняла в свій дім)
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
а з чого ви взяли, що я гола боса.
Я що сирота?
ну так похвастайтесь активами.
на вас есть недвижимость,депозит?
или в перспективе только дом в наследство от родителей...
ВыФсеВрете• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Мої ходять з 1.5 і 2 років абсолютно нормально, я працюю повний день. А різницю між дітьми ви ж самі планували
Подивимось через рік, що заспіваєте.хоча, думаю, нема у вас дітей. В 1,5 в сад?