Воздух в банке• 07 апреля 2020

чи може невістка таке вимагать?

ситуація така. Живемо зі свекрами. З самого початку хотіли жити окремо, але чоловік збудував великий дім для майбутньоі сім´і (чому не будував окремо від батьків чи на 2 половини хз, мабуть свекруха так накрутила). Свекри плакали гіркими сльозами і рросили жити з ними і народжувати ім онуків, бо вони так іх чекали. Типу “а кому ж Коля оце такий палац вибудував 200 кв м,ми не фізично, не фінансово його не потягнемо”
Впринципі, на життя зі свекрами не жаліюся, вони в мене норм. Будинок великий, вони займають перший поверх, ми другий з дітьми. Пересікаємось лише ввечері на кухні і на вулиці.
Та і свекруху майже не бачу, так як вона більше року нянчить онучку дочки, бо в тоі материнський інстинкт так і не прокинувся і вона через кілька тижнів післ пологів гайнула на роботу. Ну, а мамі довелося хоч не хоч взяти на себе онучку, щоб вона його в дитбудинок не віддала (умовно, але свекруха часто так і каже). Вона в 8 ранку іде до дочки і приходить в 21-22-23 додому. Фактично без вихідних. Моя задача дивитися за домом, двором, садом, городом і свекром, щоб йому було що істи. Я з горем пополам справляюсь і мовчу, бо ж правил своіх диктувати не буду в чужому домі. Іі не цікавить коли я це роблю і чи мені легко, чи важко. При цьому двоє дітей теж маленьких.
В дочки робота на пошті, вона постійно контактує з людьми. Тобто зараз, фактично, робота з підвищеною небезпекою. Дочка працює без вихідних (1-2 на місяць), людей не вистачає. Вона бере собі всі зміни, аби вдома не сидіти і не бути з дитиною, іі це страшно напрягає (це все по словам свекрухи). І от свекруха фактично приходить переночувать і перевдягтися. При цьому потенційно вона щодня може принести нам заразу додому. І сама може захворіти, і вмю сім´ю заразить. Я реально переживаю.
Наскільки буде наглістю з моєі сторони попросити, щоб вона цей період пожила у дочки. Яка різниця в якому ліжку переночувати і знову в бій.
Прошу, поставте себе на моє місце.
Я розумію, що це трохи нагло, але я і так йду на всі зустрічі. Повністю все взяла на себе вдома, поки вона піднімає онучку.
Ми старанно зьерігаємо карантин. В магазин тільки чоловік за ці три тижеі 2 рази виізджав і то, майже, вночі.
І тут свекруха на таксі туди сюди, туди сюди.
Там ій і істи нема коли готувати, то вона хоч приіде і поість нормальноі невісткиноі іжі.
Але я згодна навіть передавати туди іжу через свекра, аби тільки вона пересиділа там
Брюльтик• 08 апреля 2020
Ответ дляСиреневая цапля
Его деньги вас не касаются?
Мене стосується тільки те, щоб мені на все вистачало, а доходи-витрати - на його розсуд

Сиреневая цапля• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
перечитайте уважно повідомлення автора
Это вам нужно пересчитать) такой бред несёте)
IrinnkA• 08 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Последнее для меня из области фантастики. Для мня быть в декрете 6 лет нафиг не надо. Лучше меньше получать но раньше выйти на раьоту
Вы наверное себе декрет представляете как с утра до ночи за дитем бегать да супы варить?) В таком декрете я б на работу бежала через год. В принципе поначалу и у меня так было. В 3 года все так классно изменилось, что я успеваю все. И как специалист расту. Правда, карантин мне немного сознание подвывихнул, к людям хочу. Наверное пойду устраиваться. Насиделась за этот месяц как на пенсии
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
свекруха в себе вдома, якщо сина і невістку не влаштовує безпека, то вони і вирішують проблеми своєї сім’ї
от і я боюсь, що така буде іі позиція, а я одразу погана.
Тому зі сторони хотіла спитати
IrinnkA• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
та таким мачухам не довести цього.
Тут головою.об.стіну.
І раніше б здали, якщо б приймали
Ще й привід для гордості, яка класна, що працює. Не така як ви, декретчиці
Сиреневая цапля• 08 апреля 2020
Ответ дляОйЙой
Как раз юридически никто там невестка, а дом - собственность свекра.
Дом отстраивал сын. У сына с невесткой общий бюджет. Они полностью обеспечивают его родителей всем. И живут там по просьбе родителей. Невестка все делает по дому и огороду. Юридически свекровь жена свекра, но к дому не имеет никого отношения. Свекры максимально не благодарные.
IrinnkA• 08 апреля 2020
Ответ дляАнгелочек с рожками
Бесполезно доказывать!
Вечная тема:)
Доктор Варвар• 08 апреля 2020
Шкода , что до постройки вы не создали тут тему
Все бы вам ответили , ни в коем случае не связывайтесь с родителями , только свое отдельное жилье
Сиреневая цапля• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
То есть деньги общие?

Ждун с Нибиру• 08 апреля 2020
Ответ дляДомовенок Кузя
боже, что?!
Нормальная невестка))), в смысле. Рада была бы такой). И если бы что-то попросила, то старалась бы выполнить по мере возможности. Так понятней?)))
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
я простотне розумію до чого ви нав´язуєте мені роботу?!
Я весь день голови підняти не можу, нема коли.
Яким чином мені піти на роботу?
мне нет дела до того работаете вы или нет.
то ВЫ слышать не хотите и всячески отбиваетесь даже от МЫСЛИ выйти на работу.
то что вы трудитесь дома я не сомневаюсь.
при двух малых детях и частном доме ,с хозяйством -вгору глянуть некогда.
давайте тему о работе закроем.
Брюльтик• 08 апреля 2020
Ответ дляСиреневая цапля
То есть деньги общие?
я не контролюю доходів і витрат чоловіка, як він мої, на дрібниці трачу свої, на щось більше - беру в нього, навіть, якщо своїх вистачає
Сиреневая цапля• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Общие: да или нет?
Брюльтик• 08 апреля 2020
Ответ дляСиреневая цапля
Общие: да или нет?
я не знаю як на таке питання відповісти, мої це мої, скільки мені треба - беру в чоловіка
Сиреневая цапля• 08 апреля 2020
Ответ дляБрюльтик
Значит общие.
Домовенок Кузя• 08 апреля 2020
Ответ дляЖдун с Нибиру
ух, да
Лама_мама• 08 апреля 2020
Ответ дляСиреневая цапля
Общие: да или нет?
Тут бесполезно, это «яжемать сына» 80 уровня)))
Сиреневая цапля• 08 апреля 2020
Ответ дляЛама_мама
это да
Лама_мама• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
Тому зі сторони хотіла спитати
Не бойтнсь быть плохой для других и хорошей для себя

Тихомандражная• 08 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Прямтм чином.В мене мала пішла в садок у ясла в 2 роки і ніхто не всрався.
вы
Божий одуванчик• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
йому нормально жити з батьками, це ж його батьки.
Зараз можна повернутися тільки в дім з батьками.
Ми профукали можливість будівництва окремого будинку, але він був би поруч з моіми батьками. А чоловік не хоче в прийми
а вам в приймах нормально ?
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляпьЯНА
Думаю, будет проще забрать внучку свекрови и как бы вашу племянницу на это время в дом, где вы живете. И пусть безвылазно сидят дома
ви розуміжте, що тут своі є складності.
Вона ше спить двічі в день, моі в один час разом.
Вони можкть шуміть, іх постійно будуть сварить, смикать, цитькать.
Туди не йди, того не бери, закрий двері і тд.
Я це болісно сприймаю, навіщо мені ці скандали.
В мене хлопці, вони шумні, активні. А там квіточка, яка маленька, якій всі заважають і тд.не знаю як ще поянить...
В мене весь режим дня налагоддений. Діти в 10 ідуть на вулицю, я тим часом готую істи, мию з хлором підлогу в коридорі. Періодично поглядую з вікна і виходжу. Потім кладу іх спати. Сама в цей час гребуся на вулиці, сію, саджу, обрізаю. Після сна у нас активні ігри на вулиці. Ми вмикаємо музику, танцюємо, граємо в хованки, доганялки, шукаємо скарби, з собакою граємось. Від цього всього шум. А дитинці треба в цей час спати.
Це будуть постійні розборки і скандали. Я цього не витримаю.
Якщо вже я піду один раз, то все.
Тоді не знаю що буде з моєю сім´єю
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляЦаревна в уггах
Про пристройку - это троллите?
ні(
Так і сказала, вам що місця мало, що ще намтроювать будите.
Помістимся
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляЦаревна в уггах
Про пристройку - это троллите?
і коронна фраза “скільки нам лишилося”
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляtamila363
Вам как будто 18 лет. Жизнь длинная все может быть. Вы мать, у вас двое детей, а если его завтра машина собьет и вас выгонят свекры, где жить будете?
не хочу навіть приміряти ситуацію
пьЯНА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ви розуміжте, що тут своі є складності.
Якщо вже я піду один раз, то все.
Тоді не знаю що буде з моєю сім´єю
У вас и сейчас проблемы в семье по поводу комфорта жизни. Так или иначе вам надо решить, кто хозяйка в доме. От этого и отталкиваться. Если хозяйка - вы - вы ставите свои условия, но вы себе не позволяете ею быть, вот и начинается все.
Можно сделать иначе - муж посторил дом ,муж хозяин, как скажет, так будет. Значит вам надо решить с мужем, чтоб он сказал так, чтоб всем было хорошо.
автор Воздух в банке • 08 апреля 2020
Ответ дляРостки жимолости
Свекровь в доме мужа и своём.А сын, ну пристраивал к дому что-то, так, по мелочи, его никто не заставлял.
так і є. Іх влаштовував і той міні будиночок
пьЯНА• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ви розуміжте, що тут своі є складності.
Якщо вже я піду один раз, то все.
Тоді не знаю що буде з моєю сім´єю
Пока, на время карантина, получается два варианта - или дитятко идет с бабушкой к вам, или бабушка на время карантина идет к дитятке.
С главенством в доме тоже, так или иначе надо решать вопрос.
Борисфенка• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ви розуміжте, що тут своі є складності.
Якщо вже я піду один раз, то все.
Тоді не знаю що буде з моєю сім´єю
Не треба вам нікуди йти і все у вас гаразд. З тим вірусом всі подуріли, скоро все заспокоїться, пару тижнів потерпіть.
Мене цікавить таке питання - а про свекра ви подумали? Чому ви вирішили, що він повинен жити без дружини, бо ви чогось боїтеся?
А якщо завтра свекор чи свекруха скажуть, що ваш чоловік наступний місяць має у сестри чи в сусіда ночувати з будь-яких міркувань, вам це буде приємно?
Ангелочек с рожками• 08 апреля 2020
Ответ дляЯгодка опять
ви розуміжте, що тут своі є складності.
Якщо вже я піду один раз, то все.
Тоді не знаю що буде з моєю сім´єю
Короче, автор, пусть остаётся все как есть, от ваших разговоров вам только хуже будет, свекрови целыми днями нет - уже хорошо, меньше гробитесь в том огороде, думайте как отстроить свой дом или хотя бы получить мужу часть этого, больше вы не сможете изменить. И поднимайте свою самоценность)))!!! Меньше реагируйте на чужие оценки!