Этожзвяздаяегообожаю• 13 апреля 2020
Вогонь знаходиться в п´яти кілометрах від ЧАЕС.
У Чорнобильській зоні відчуження дев´ятий день горить ліс. На даний момент вогонь наближається до міста Прип´ять. Про це на своїй сторінці в Facebook написав член громадської ради у Державному агентстві України з управління Зоною відчуження (ГАЗО) Ярослав Ємельяненко.
"Вогонь перекинувся через дорогу, пройшовся по залізничній станції Янів і йде на Прип´ять", - йдеться в повідомленні.
Він також уточнив, що вогонь йде за вітром, а вітер дме у бік ЧАЕС.
"Ситуація критична. Зона палає. Місцева влада звітує, що все під контролем, але насправді вогонь стрімко захоплює нові території", - написав Ярослав Ємельяненко.
Ватный Пупс• 13 апреля 2020
Расстреливать на месте надо тех уродов которые палят траву, и разводят огонь в лесах
ВсеПроВсехЗнаю• 13 апреля 2020
кошмар.Очень надеюсь,что этому придурку устроившему пожар пожизненное дадут
Просто Мария• 13 апреля 2020
Ответ дляВатный Пупс
Рада сегодня штрафы подняла.
за забруднення повітря шкідливими випарами – від 30 тисяч 600 до 61 тисячі 200 гривень (раніше було від 1,7 тисячі до 3,4 тисячі гривень);
за пошкодження рослинного покриву – від 91 тисячі 80 до 153 тисяч гривень (раніше було від 5,1 тисячі гривень до 8,5 тисячі гривень);
за порушення пожежної безпеки у лісах для громадян – від 1,53 тисячі до 4,59 тисячі гривень (раніше від 85 до 255 гривень);
за порушення пожежної безпеки у лісах для чиновників – від 4,59 тисячі до 15,3 тисячі гривень (раніше від 255 до 850 гривень);
за знищення або пошкодження лісу вогнем для громадян – від 4,59 тисячі до 15,3 тисячі гривень (раніше від 255 до 850 гривень);
за знищення або пошкодження лісу вогнем для чиновників – від 10,71 тисячі до 30,6 тисячі гривень (раніше від 595 до 1 тисячі 20 гривень);
за самовільний підпал трави для громадян – від 3,06 тисячі до 6,12 тисячі гривень (раніше від 170 до 340 гривень);
за самовільний підпал трави для чиновників – від 15,3 тисячі до 21,42 тисячі гривень (раніше було від 850 до 1 тисячі 190 гривень);
за підпал трави природно-заповідного фонду для громадян – від 6,12 тисячі до 12,24 тисячі гривень (раніше було від 340 до 680 гривень);
Этожзвяздаяегообожаю
• 13 апреля 2020
Ответ дляБутербродница
Ну и? Чего власть ждет?
Власть бюджет дерибанит. А потом сядет в президентский литак и улетит))) оно им надо?
Хвець-тець• 13 апреля 2020
Из-за презика Зе у нас вечно какой-то катастрофы. Выбрали на свою голову. Смейтесь плачьте, шоу продолжается...
Этожзвяздаяегообожаю
• 13 апреля 2020
Ответ дляХвець-тець
Хвець-тець• 13 апреля 2020
Ответ дляБутербродница
Ну и? Чего власть ждет?
Ждут когда само потухнет. Безрукая власть и без мозгов. Все через дупу делают.
Дежурный по кухне• 13 апреля 2020
Ответ дляВатный Пупс
Підтримую!
Ручки-Крючки• 13 апреля 2020
Ответ дляХвець-тець
Вы сами придумали, что сидит и ждёт?
Ручки-Крючки• 13 апреля 2020
Ответ дляХвець-тець