Инфотуфелька• 16 апреля 2020

как работает новая почта на паску? не могу найти данные

может кто подскажет?
МаксХмара• 16 апреля 2020
у нас в отделении висит, что график в сб и вс обычный, в понедельник до 19 (вместо 21)
АБВГДэшница• 16 апреля 2020
Выходной у них в воскресенье..
Силиконочка• 16 апреля 2020
Есть на сайте информация

Графік роботи у святкові дні
Шановні клієнти!

З 18 по 20 квітня 2020 року відділення компанії «Нова пошта» та кур’єрська доставка працюють за таким графіком:

Субота, 18 квітня – відділення і адресна доставка працюють за звичайним графіком суботи;

Неділя, 19 квітня – відділення і адресна доставка не працюють;

Понеділок, 20 квітня – відділення і адресна доставка працюють за графіком суботи.

Детальний графік роботи кожного відділення можна подивитися тут: https://novaposhta.ua/timetable
автор Инфотуфелька • 16 апреля 2020
спасибо