Ганцю в кєдах• 20 апреля 2020
Не розумію, що болить
І до якого лікаря звертатись. Можливо в когось теж щось схоже було.
Періодично боліло вухо не сильно, інколи боліла голова в виску. В минулу п´ятницю знов заболіло вухо, дома були каплі дроплекс, почала сама капати, стало вухо сильніше набагато боліти і голова в виску+ інколи ще й щелепа з цієї ж сторони. В понеділок Лор оглянув і сказав, що запалення немає, сказав, що можливо просквозило, пропити немісил декілька днів. Від німесила почав боліти шлунок, почала ставити наніс діклоберлоаі свічки, зараз набагато легше, але всерівно болить то вухо, то голова, особливо якщо розмовляю. Біль тупа, в тишині і коли мовчу легше. Не знаю куди ще звертатись, сімейний навряд поможе. Можливо хтось стикався з подібним
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляПешеходик
Мігрень?
Запалення суглобу?
Мігрень може з однієї сторони боліти і в вухо віддавати?
Пешеходик• 20 апреля 2020
Ответ дляПушАпница
Так.
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляПешеходик
Зуб мудрості?
Теж був такий варіант, якраз з цієї сторони напевне росте, то великий бугор під шкірою, тобто не прорізався, але він зовсім не болить, більше вухо і висок
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляПешеходик
Трійчастий нерв?
Завтра піду до невропатолога, теж в гуглі читала, що може бути
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляТоскующая
Лор,невропатолог,стоматолог-выбирайте.
Лор не допоміг, невропатолог завтра, стоматолог мій на карантині, але зуб не болить, не дуже хочу в поліклініку йти
Тоскующая• 20 апреля 2020
Ответ дляПушАпница
Они просто не хотят вникать в проблему.
ЗабежАЛОЧКА• 20 апреля 2020
это невролгия у вас, у меня у подружки такое было, ей лор выписал один препарат она три дня попила и все прошло
Жынси_на_флиси• 20 апреля 2020
Если зуб мудрости, то он не обязательно болит. У меня прорезался 7 лет. Периодически серьезно воспалялись лимфоузлы,тоже по врачам бегала первое время. Недавно удалила тот,который вылез и 3 , которых ещё не было. Снимок сделала,не правильно росли. Ещё и киста из-за этого образовалась.
ОливьЕЖечка• 20 апреля 2020
это может быть зубы мудрости!!! сделайте снимок , если там пульпит вот такие боли височные и в ушах и начинаются!!
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую!
ОливьЕЖечка• 20 апреля 2020
Ответ дляПушАпница
Дякую!
ну и про нимисил я думаю знаете,вызывает мини кровотечения желудочные . так что можно выбрать аналог обезболивающее. хотя сама оочень люблю именно Нимисил , так как и боль снимает и спишь потом как под наркозом))
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляОливьЕЖечка
зуб может и не болеть , а внутри может быть уже капец!!
Я за зуб думала, але от чому мені легше, коли мовчу і в тиші, невже так може бути
. Але до стоматолога напевне прийдеться йти, я так зрозуміла
Ганцю в кєдах
• 20 апреля 2020
Ответ дляКоко Шанель
У меня зуб мудрости такие боли давал
Я про зуб теж думала спочатку, але засумнівалась, бо часто коли трохи поговорю то голова починала боліти, і ніби сила пропадала, важко було з себе декілька слів витиснути, вирішила, що зуб таке не може робити, але хто зна