90x60x90• 21 апреля 2020
А между тем протесты по всему миру
Первые , редкие волнения. Но людям надоело. Надоело слышать враньё, запугивания, смотреть на этот театр абсурда.
Надоело сидеть в домашних тюрьмах.
Надоело считать остатки заначки и думать, чем кормить детей завтра.
Хватит.
Ждём окончания карантина. Надеюсь, у нас обойдётся все мирно.
Где? Россия, Израиль, Италия , США
Надоело сидеть в домашних тюрьмах.
Хватит.
Где? Россия, Израиль, Италия , США
Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2020
Это просто была проверка, насколько легко управлять массами с помощью СМИ.Люди совершенно не применяют мозг по назначению.Не знают своих прав и свобод,не изучают КУ.
Следующим этапом скорее всего станет принудительная вакцинация на почве всеобщей паники.И знаете,я уверена,80% украинцев побегут прививаться.
Вот,это про Америку,а у нас
Ну что у нас,опять терпят.
Вот,это про Америку,а у нас
Ну что у нас,опять терпят.
Ламборджини• 21 апреля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вот,это про Америку,а у нас
Ну что у нас,опять терпят.
Вот,это про Америку,а у нас
Ну что у нас,опять терпят.
Вас прижмут так, что вы первая и побежите делать ,лишь бы покушать дали.
Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2020
Ответ дляЛамборджини
Пугали уже,что и ребенка не примут в школу без прививок.Писали в карточке,типа будет на дом.обучении,ну хотела бы я им сейчас в глаза посмотреть.
А с чего вы взяли,что я побегу первая?По себе судите?
Ламборджини• 21 апреля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я говорю так ,потому что считаю ,если за этим действительно стоит какая-то цель, то они найдут средства.
Не будь КакСвета• 21 апреля 2020
Ответ дляЛамборджини
Потому что ковид мог спровоцировать инсульт
Это можно доказать? Мог спровоцирова,а мог и не спровоцировать. Но общее количество смертей в день не увеличилось по сравнению с предыдущими годами
Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2020
Ответ дляЛамборджини
Ясно.
Не гоню• 21 апреля 2020
Ответ для90x60x90
Именно
что именно? Этот протест не имеет никакого отношения к карантину
ШанельКуКу• 21 апреля 2020
Ответ дляНе будь КакСвета
Где Вы берёте эту лапшу, про ’общее количество смертей в день не увеличилось’ ?
Данные оп умершим в США от пневмонии и гриппа за ВЕСЬ 2018-ый год. Смотрим Нью Йорк. Умерло от пневмонии и гриппа 4,749
От коронавируса в Нью Йорке уже умерло 18,298
ОхиИВздохи• 21 апреля 2020
Ті, хто пишуть про брехню , ви, що секретаріат таємного уряду, кому відомо те, що не відомо іншим? Мій чоловік лікар, є подруга інфекціоніст, є інші родичі лікарі в різних лікарнях міста. Чоловіка співробітник поїхав з делегацією в Італію. Учі бачать теж саме, що і пише офіційна преса. Тільки по всяких форумах купа ясновидячих від яких чути - від нас приховують правду, брешуть і т. П.
Подивіться на Британію, яка спочатку забила на карантин і ізолювала тільки старих і хворих, на Швецію як там ситуація, порахуйте відсоток, скільки у нас смертей і скільки там, при тому, що в нас менше тестів роблять. Карантин дає свої плоди, ще би всі його дотримувались.
Спочатку верещать, що не треба карантину, а потім будуть верещати, що дорого лікуватись і апаратів на всіх не вистачає.
100pudov• 21 апреля 2020
Ответ длякак тебе такое илон маск
И у нас карантин, достал, держат нас за баранов своим враньём
+
100pudov• 21 апреля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вот,это про Америку,а у нас
Ну что у нас,опять терпят.
Вот,это про Америку,а у нас
Ну что у нас,опять терпят.
Бабочки в моём животе• 21 апреля 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Розумієте, це темні люди. Тут безсиле усе. Доки не обпечуться самі( не доведи Боже)
Нічого не докажеш. Вони вірять, що то усе всесвітня змова! І їх вирішили замовити голодом! Нашій владі просто потрібно створити якісь економічні « подушки» для людей, але ж звідки....
тим часом...
100pudov• 21 апреля 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Не пишіть дурню! У вас хвороблива уява, пишу вам як лікар!
Бабочки в моём животе• 21 апреля 2020
Люди! Чия змова? Кому це вигідно? Ще раз запитую...
я в шоці...
Бабочки в моём животе• 21 апреля 2020
Ответ для100pudov
Ну і ? Розкажіть Ваше бачення.
Бабочки в моём животе• 21 апреля 2020
Ответ дляПП-шница
Продолжение
Навіть не читаючи... то ж там такі самі пані та панове. Вони також сидять вдома і думають, що кляті багачі хочуть їхньої смерті...
і ще там за кордом є багато різних приверженців різних теорій. У нас з цим спокійніше. А вони от з’їзди різні роблять. Наприклад тих хто знає, що Земля плоска.
Або ті, що зустрічалися з інопланетянами.
Там також, як і тут є люди з різним інтелектом....
Кукусикиииииии• 21 апреля 2020
Ответ дляНе будь КакСвета
Упало количество смертей в дтп по всему миру. В следствии карантина.
Женщинас• 21 апреля 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Так про що ваша філосовська думка?
Особливу про смертність в нас?
Сидячи з статистики ми безсмертні
Особливу про смертність в нас?
Сидячи з статистики ми безсмертні
ОхиИВздохи• 21 апреля 2020
Ответ для100pudov
А детальніше можна, що ви маєте на увазі, пишучи про уяву, дурню і який ви лікар? Бо ваші загальні фрази ні про шо.
Коли був H1N1 і пацієнти в терапіях і пульмонологіях вмирали пачками, я теж на власні вуха чула як лікар з нашої поліклініки в магазині під поліклінікою розповідала, що це все дурня і вигадки. І люди ж їй повірили, бо ж лікар. Не знаю звідки воно таке дурне взялося і яким чином до неї ходять пацієнти.
Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2020
Ответ дляОхиИВздохи
По теме что-то будет? Цифры,статистика,факты.Что можно увидеть в Италии,да просто пустые улицы на фоне паники.
Вас в больницы пускали с проверкой?
А в Швеции и сейчас,как неделю назад.
Вас в больницы пускали с проверкой?
А в Швеции и сейчас,как неделю назад.
Женщинас• 21 апреля 2020
Ответ дляБабочки в моём животе
я в шоці...
А хто водить карантин при трьох хворих???
Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2020
Ответ для100pudov

ОхиИВздохи• 21 апреля 2020
Ответ дляЖенщинас
Так про що ваша філосовська думка?
Особливу про смертність в нас?
Сидячи з статистики ми безсмертні
Особливу про смертність в нас?
Сидячи з статистики ми безсмертні
Судячи зі статистики, в нас більше випадків, коли легше переносять вірус. Я ще на початку карантину чула думку , що в нас так буде, тому, що в нас не роблять так масово прививки від грипу. Х/з як то пов´язано.
Думка про те, що сидіть вдома, ті, хто всім не задоволений. Якби вони тихенько заразились і перехворіли - це їх вибір , але вони купу людей можуть перезаразити і тоді карантин буде довше.
Моїй мамі видали захисний костюм, типо нормальний - це гумовий скафандр, йдуть попрацюйте добу в тому, сліди від маски на обличчі будуть за щастя. В Європі на кожне чергування новий одноразовий костюм, а в нас багаторазові, такі, щоб вимити можна було.
ШанельКуКу• 21 апреля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вас в больницы пускали с проверкой?
А в Швеции и сейчас,как неделю назад.
Вас в больницы пускали с проверкой?
А в Швеции и сейчас,как неделю назад.
Посмотрите статистику, не думаю, что она даёт повод на снятие карантина
Швеция вчера случаев +392
Сегодня +545
Смертей вчера +40
Сегодня +185
А Вы про неделю назад ....
Швеция вчера случаев +392
Сегодня +545
Смертей вчера +40
Сегодня +185
А Вы про неделю назад ....
Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2020
Ответ дляШанельКуКу
Швеция вчера случаев +392
Сегодня +545
Смертей вчера +40
Сегодня +185
А Вы про неделю назад ....
Швеция вчера случаев +392
Сегодня +545
Смертей вчера +40
Сегодня +185
А Вы про неделю назад ....
И вы конечно верите,что это всё от короны
Женщинас• 21 апреля 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Ну то нехай група ризику сидить в дома поки безсимтомні колективний імунітет робить
Чи що ви цим хотіли сказати
Женщинас• 21 апреля 2020
Ответ дляШанельКуКу
Швеция вчера случаев +392
Сегодня +545
Смертей вчера +40
Сегодня +185
А Вы про неделю назад ....
Швеция вчера случаев +392
Сегодня +545
Смертей вчера +40
Сегодня +185
А Вы про неделю назад ....
При звичайній смертності більше 1000 то 40 ні про що...
ОхиИВздохи• 21 апреля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вас в больницы пускали с проверкой?
А в Швеции и сейчас,как неделю назад.
Вас в больницы пускали с проверкой?
А в Швеции и сейчас,как неделю назад.
Ви смішна чи читати не вмієте? Цифри можна глянути на офіційних ресурсах, про це і йдеться. Мені не треба ходити в лікарні, в мене всюди є знайомі, чи ви нікому не вірите? Тоді це клініка.
В Італії, в медичній делегації, яка поїхала з України, якщо ви не зрозуміли. Вони поїхали в якийсь райцентр, де в одній клініці 200 пневмоній, в іншій 600,всі ШВЛ зайняті. Дійсно, старих відключають, надаючи перевагу молодшим пацієнтам.
ШанельКуКу• 21 апреля 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У Вас есть факты которые опровергают эту информацию ? Или Вы Ванга № 2 ?
Ваша статистика и источник ? Или сами себе придумываете статистику?