Бандитка Сью• 25 апреля 2020

Ви задумувалимь над тим, що буде, якщо ситуація з карантином, ковідом затягнетьс

Роки на два , припустимо. Як багато хто зараз прогнозує. Як буде з роботою, економікою, навчанням дітей?
Приму в дар• 25 апреля 2020
Ответ дляБывает и такое
До чого тут те що ви працюєте? Мова йде про тих хто без роботи. Я без роботи і це невесело
Питания не звучало так, що буде з тими, хто не працює, питання, що буде з роботою. Що не так? У багатьох людей нічого не змінилося, вони працюють як і раніше. Питання було про навчання дітей, на яке я теж висловила свою думку.
Ви в цій темі взагалі по суті питання нічого не написали.
Кто крайний?• 25 апреля 2020
будет голод тогда
Мишка-шалунишка• 25 апреля 2020
Ответ дляПриму в дар
Я не работаю. И ещё месяц не буду. Муж тоже.
Послушная• 25 апреля 2020
Если затянется, я не смогу пройти обследование и наверное, опоздаю с операцией. Хотя не знаю, спасет она меня или наоборот.
atrorubens• 26 апреля 2020
Прогнози про ’років на 2’ - це прогнози полегшені карантинні заходи.

Такого, як було останній місяць, але впродовж 2 років, - 100% не буде.

Я так думаю, буде масочний режим (з дому будемо виходити тільки в масках, хто працює з людьми - одягатимуть ще додаткові засоби захисту) + заборона на массові заходи + можливо, обмеження транспорту (типу того, що тільки сидячі пассажири і т.д.). Збільшить доля на ринку онлайн-освіти та онлайн-торгівлі. Через закриття кордонів збільшиться кількість робочої сили на внутрішньому ринку, що призведе до зупинки росту, а то і до зниження рівня зарплат + підвищення рівня безробіття. В усьому іншому - життя буде таке ж, як і було, можливо зміняться якісь дрібниці на кшталт того, що всім дітям в школах вранці при вході будуть міряти температуру. Єдине, що насторожує, заборона на масові заходи означає заборону на мітинги, політични акції і т.д. - влада може сприйняти як знак, що тепер взагалі усе можна, нахабніти як завгодно, будь-які закони приймати і закручувати гайки хоч до бескінечності.

Це оптимістичний варіант.

Більш пессимістичний варіант:
Все так само, але по кілька разів стаються спалахи інфекції, в наслідок чого на короткі проміжки часу (місяць-два) впроваджує посилені заходи карантину (ось як останній місяць), Після таких гойдалок сюди-туди по кілька разів на рік бізнес зачухається і зміниться. Все, що теоретично може піт в онлайн, - піде в онлайн. На підприємствах, де люди працюють руками, будуть розвозки - майже на всіх. Сильно зміниться сектор освіти і медицини.

Ну і найбільш песимістичний варіант: гугліть історію Іспанки.