язззззь!!!• 26 апреля 2020

А расскажите о жизни в ПГТ, селах.

Живу в Одессе, была только в одном селе за всю жизнь, там молодежи нет, остались только старики и люди 40-50 лет, все в основном употребляют спиртное ежедневно. Когда едешь где-то по трассе, невольно приходят мысли в голову - а как живут там, вдали от больших городов, чем занимаются, какие места посещают)) Сорри если вопрос покажется глупым, но правда интересно. Может есть тут кто проживает в таких глубинках, почему не уезжаете в города?
Олька Модниця• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
ТА тобі вірити - себе не поважати
Працюйте над самооцінкою, дивись і знайдете за що себе поважати.

Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляОлька Модниця
Немає з ким і говорити.Перегляньте іі коментарі.В них тільки зневага і сміх до інших.Людина живе в своєму світі.Не витрачайте час і енергію на такого троля.
Ду да ду да ду• 26 апреля 2020
Живу в пгт, киевская область. Во дворах куча детей. Не понимаю, как они все в школу помещаются) В садиках мест не хватает, пару частных открылось. Пьяниц не вижу или очень редко.
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
А чем на жизнь зарабатываете?хорошо,когда есть работа.
у місті з 10 тис.населення роботи вагон. А навіть у самому забитому селі можна вирощувати овочі,фрукти,худобу тримати (що більшість і робить і на тому заробляє на життя)
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляОлька Модниця
Удалено администрацией...
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
А кому воно все там треба?
Заробляти? Для цього птрібно інший критерій, ніж збитковість.
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
А кому воно все там треба?
не дуже зрозуміла питання? кому треба та продукція в селі чи що,Ви про збут?
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Збут.
Ви з підрахунками доходів-витрат мали справу?
Все що ви назвали в депресивних регіонах є збитковим. Собівартість продукції вища, ніж ринкова ціна там. Люди займаються цим через безвихідне становище, щоб через значні трудо- і матеріальні затрати отримати живі кошти. Бо інших немає.

Але заробляння на збитковій продукцій - це не заробіток, а виживання.

Астоновитесь!• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Работа это то,за что платят деньги.А если пахать с утра до ночи и молоко по 5 грн.сдавать,то это не работа,это рабство.
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Збут.

ну так аби заробляти,а не просто підтримувати штани,то потрібно ще мати голову,так би мовити) . навіть з однієї теплиці можна отримувати хороший прибуток
Астоновитесь!• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Вы это раскажите людям с Херсонщины,которые по 7грн.редиску выращенную продать не могут,рынки закрыты.
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Який прибуток? Де його реалізовувати? В пгт з наеленням 10 тис.? Один одному?

Вартість п\е плівки не відіб’ється

А в цьому році з теплицями і реалізацією продукції вся країна в збитку.

Ви взагалі не розумієте те, що пишите.
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
а худобу заради молока тримають? краще по 5 здати ніж вилити)
Астоновитесь!• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Да нет,что вы.Чтоб было кому за ухом почесать в 4 утра зимой)))
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная

Вартість п\е плівки не відіб’ється

Ви взагалі не розумієте те, що пишите.
аби не закрили Копані теж би так писали? сосід по дачі вже третю теплицю будує, мабуть таки тому, що збитково).поукладав договори і працює собі навіть при теперішніх умовах. приїзджають авто з маркетів,забирають продукцію
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Молоко в селі 20грн/л.Де ви ціну в 5 грн знайшли?
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
По дачі??????
В депресивних регіонах немає сусідів дачі

Астоновитесь!• 26 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
Село селу рознь.5 грн.это закупочная цена для селян.Не все могут продать по 20.Где- то и редиска по15-20,а где- то и по 7 продают и никто не берет.
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
По дачі??????
а читати не вмієте? з якого це дива моя дача депресивний регіон?
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk

Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляВилами по воде
Читати не вмієш? Тема про село, а не дачників
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная

Вартість п\е плівки не відіб’ється

Ви взагалі не розумієте те, що пишите.
Я живу в смт населення десь близько 10 тис.Робота є на пекарнях,кондитерські,лісозаготівля,лісопереробних підприємствах,магазини,кафе,перукарні,салони.Ті хто вдома вигодовує свиней,теж не бідує.Молоко 20грн/л і це ще треба пошукати,щоб знайти місце де будеш брати.Майстри теж не бідують.Головне не лінуватись.Не кажу,що так в усіх селах.Пишу про своє.
Вилами по воде• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
у мене дача в селі . чи дача може бути лише у дачному поселенні?
Вилами по воде• 26 апреля 2020
і не грубіть,будь ласка)
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Редиска по 6-7 грн і у нас.Але молоко по 5грн тут не знайдеш.
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная

Це все?Сказати немає чого?Я знаю,про що говорю.А у вас закінчують аргументи))
Карапулька• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная

Давно ты в селах не бывала
На ЗУ так и есть, а на востоке- мрак