язззззь!!!• 26 апреля 2020
А расскажите о жизни в ПГТ, селах.
Живу в Одессе, была только в одном селе за всю жизнь, там молодежи нет, остались только старики и люди 40-50 лет, все в основном употребляют спиртное ежедневно. Когда едешь где-то по трассе, невольно приходят мысли в голову - а как живут там, вдали от больших городов, чем занимаются, какие места посещают)) Сорри если вопрос покажется глупым, но правда интересно. Может есть тут кто проживает в таких глубинках, почему не уезжаете в города?
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
Це все?Сказати немає чого?Я знаю,про що говорю.А у вас закінчують аргументи))
Рассказки дачников про ЖИЗНЬ в селах..... ’аргументированные’ молоком по 20

Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляКарапулька
На ЗУ так и есть, а на востоке- мрак
Да нет и на ЗУ такого. Только отъехал от областного центра за 50км и нищета.... или думаете с какого перепугу там все на заработках, а дети без родителей растут?
Кусок Закарпатья та на погранпереходах с доходов от контрабаса, а остальное полная ж.....
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная

Я живу в селі😋Завжди тут відкрито пишу про це)Корову тільки рік тому продали))Часу не вистачає.У мами дві-тому ціни я знаю точно
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Ви тут були?Я саме з Закарпаття))
Карапулька• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Мы явно на разной западно украине бываем, нигде нищету не видела, как на востоке. Где вы во львовской обл мазанки как на полтавщине или херсонщине видели???
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляКарапулька
Целый Турковский район. Нищета полная..... Старосамборский почти такой же. Сокальский район, где живут только вокруг Червонограда и Сокаля..... и др.
Да, не туристический маршрут, но такова жизнь.
Карапулька• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Как раз и в турке, и в самборе ьываю регулярно, мазанок нет, нищеты не вижу, не сочиняйте! Заедьте в сумскую обл, вот где нищета
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Бачите але ж буває по-різному.Автор теми питала як живуть в смт і селах.Я описую про те,як у нас.А ви у відповідь тільки грубіянити і смайли тупі ліпите.Ну є ж різні регіони.Мама моє живе в меншому селі~ 3000 тисячі мешканців.Так живуть по різному але хто працює і не лінується той живе краще.Хоча там з роботою гірша ситуація,доізджають у сусідні села і на заробітки.Але хто старається і дбає той має.
Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляКарапулька
Так открой глаза.

Удачная• 26 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
А не в курсі, що є села й по 300 мешканців, по 5 мешканців. І їх дофіга в кожному регіоні. Треба відкрити очі і зрозуміти, що далі 50 км від великих міст - це ДНО. А 100 км - днище.
Не треба плутати село Гореничі під Києвом і село десь в Баришівському районі, наприклад Лук’янівка на межі області.
І не треба плутати дачників і мешканців. Це як туристи і заробітчани.
Карапулька• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Так открой глаза.

Сами откройте, а лучше поедьте и прсмотрите, чем фантазировать
Anjavoloschykk• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Так у нас велике місто -Мукачево(87 тис) 135 км.До обласного -200км.Але не можу назвати наше село-ДНО і тим більше ДНИЩЕ.Мені шкода,що ви проживаєте в такому регіоні і на такому ДНІ.І я не плутаю дачників із мешканцями.Пишу вам знову я саме мешканка села.В мене стійке відчуття,що ви дальше свого депресивного району не виїзжали і не бачили нічого хорошого.Шкода вас.
Карапулька• 26 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Удалено администрацией...
Карапулька• 26 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
Посмотрите посты этой дамы, она всем хамит и у виска крутит, явно проблема у дамы
Удачная• 27 апреля 2020
Ответ дляКарапулька

Удачная• 27 апреля 2020
Ответ дляКарапулька

Удачная• 27 апреля 2020
Ответ дляAnjavoloschykk
Вітаю з Києва. Мені жаль, що ви на дні.