Ацетилсалициловая кислота• 02 мая 2020

Кухня ширина 220см

У кого кухня узкая 2 метра но длинная ? Как у вас мебель расставлена? Спасибо . Можно и фото)
Алгонавт• 02 мая 2020
Вдоль, а какие еще варианты?

Жерица ночи• 02 мая 2020
У меня кухня прямая. С противоположной стороны стелажи .
Томатико• 02 мая 2020
Колись дивилась передачу ’Квартирне питання’, там теж була довга і вузька кухня, тільки може не 2м в ширину, може трохи більше. Так там з торців зробили шафи і робочу поверхню - з одного краю мийка, газова поверхня і робоча поверхня, зверху навесні шафи, знизу також висувні шафи. З другого боку вбудований холодильник, високі закриті шафи і вбудована духовка. Так кухня стала виглядати більш квадратною, а посередині стіл. У передачі там посередині був невеличкий диванчик, стіл і лавка, яка ховалася під стіл, у вас, якщо замало міста, можна невеликий стіл до стіни поставити.
автор Ацетилсалициловая кислота • 02 мая 2020
Ответ дляАлгонавт
Вдоль, а какие еще варианты?
Я имею ввиду как размещены стол шкафы техника
Ответ дляТоматико
Дякую
Ответ дляЖерица ночи
А стол где?
Жерица ночи• 02 мая 2020
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А стол где?
Стол в столовой.....
Ответ дляЖерица ночи
Стол в столовой.....
У вас столовая возле кухни или отдельно
Жерица ночи• 02 мая 2020
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
У вас столовая возле кухни или отдельно
Напротив,через коридор.

Путающаяся• 02 мая 2020
Напроти дверей - стіл, далі поверхня, мийка під вікно, поверхня_під ній посудомийка, плита в кутку (це щастя, чому всі тулять туди мийку? це ж так було незручно), поверхня_під ній пралка, холодильник у кутку по короткій стіні. Без верхніх шухляд. Але на пустій стіні під стелею довга антресоль - лижі, санки, коньки, вакуум з верхнім зимовим одягом, таке все.
І підвіконня не робила разом - аби тепло від батареї проходило вільно. Там стоїть СВЧ на дошці високій - біля столу, зручно.
фото не буде:)
Стервочка• 02 мая 2020
https://www.google.com/search?q=%D1%83%D0%B7%D0%BA...: