сЛАдКОежКА• 05 мая 2020

Какая разная у нас у всех реальность и нормальность. Увидела сегодня портрет бол

Вот читаешь тут бывает темы на советчице и думаешь "да ладно! Так не бывает. Трыль!". А для кого-то норма жизни.
Ехала сегодня первый раз бла бла кар. Водителю столько лет сколько и мне. И вот вроде и нормальный мужик. Я еду от родителей в Киев, в Киеве живу уже 20 лет. Уехала учиться и осталась. Ну мы ж все это обсудили, что он киев не любит, что работал в Киеве таксистом, а до этого в продажах. Но в нашем областном центре больше 20 он в продажах не заработает, а в Киеве конечно мог бы и 40, но киев он не любит, а сейчас он вообще работу не ищет потому что будет строить дом. Спросил "едете потому что на работу?". Я говорю нет, на собеседование еду. Он мне так гордо "а у меня жена не работает!". Потом попытался рассказать мне как он разочаровался в зеленском, потому что он никого не посадил. Я разговор не поддержала, я вообще за Порошенко голосовала)
Потом сели в машину ещё два мужика и он на них переключился. Вышли попить кофе, а там перед кафе вырезанная из дерева такая классная свинья. Я стала рассматривать, говорю классная, а чувак мне "на Гройсман похожа! А вам поправляться надо!" Короче у чувака в голове бредогенератор и он этот бред вообще не считает нужным фильтровать)
Пока за 4 часа доехали до Киева, то выяснилось что у него вообще-то 75 тысяч долгов на кредитках, работы нет, жена пилит, и вообще он считает что по правилам ездят только лохи, а то напринимают законов, сами воруют а он значит законы должен соблюдать.
Въехали в Киев, он начал рассказывать как дочка хочет тут жить, а он ей говорит "зачем? Официанткой работать?" Тоесть мужику даже в голову не приходит что можно получить образование, профессию.
Короче я в лёгком шоке. Ты в 37 лет без профессии, нифига не умеешь, нифига не знаешь, с 75 тысячами долга (как?!) И неработающей женой. И разочаровал тебя при этом Зеленский! А сам ты классный пацан! К себе у тебя нет вопросов)
Вот до этого так у меня к мужу накопилось. А теперь понимаю что мой то ещё ничего, со всеми своими приколами)
Это ж такие 80 процентов украинцев, правда?
Дедуськина бабуська• 05 мая 2020
Ответ дляЧучело сосны
Нічого подібного. Стільки,с кільки нагребла в борг ТИмошенко і стільки, скільки набрали у борг Азаров і Янукович, не брав ніхто. ПРи тому під кінські проценти. А вже коли у тебе великі борги, які треба віддавати, то треба їх віддавати. І при Порошенку якраз частину боргів реструктуризували, частину нам навіть скостили і велику частину ми віддали. Так, уряду часів Порошенка також доводилося брати у борг, але зовсім під інший процент. при тому, що йшла війна. і при тому, що вдалося навіть наростити ЗВР.
І зараз нам МВФ може дати гроші під 3%, а не під 15-17% ОВГЗ.
більше того, ви, мабуть, знаєте, що МВФ - це гарант для інвесторів. якщо в країну інвестує МВФ, то приходять і інші вкладники, приносять з собою технології і ноу-хау, створюють робочі місця і конкуренцію для олігархату.
Звичайно, за часів Порошенка УКраїна просила допомогу, бо на нас напала країна з яедрною зброєю і країни-гаранти Будапештського договору були зобов´язані нам допомогти. і вони допомагали, і могли б більше допомагати.
Забула сказати, що за свою допомогу МВФ вимагає реформ, тому що не хоче, щоб гроші були розікрадені, а хоче, щоб вони повернулися назад з процентами. і це теж великий плюс, тому що у нас і почалися реформи - децентралізація, наприклад. яку теперішня влада зупинила.
а тепер, якщо нам МВФ не дасть грошей, у нас взагалі може початися незворотна криза і навіть дефолт. а це гіперінфляція і це повна ЖОПА. і те, що зекоманда планує включити друкарський станок, ситуацію тільки погіршить.
а могли б просто видати коломойського в США і жити спокійно.
після чого вступити в НАТО на правах стратегічного парнера і відкараскатися нарешті від кремля.
але ні. яєць нема.

і притомні українці це розуміють. а виборці зеленського, описані автором - звичайно, ні. 1+1 про це ж не розказує.
Ви така фантазерка. Ви десь побачили результати реформ, на які бралися кредити МВФ? А про ’відкараскатися нарешті від кремля’ згадайте новини часів Порошенка типу ’Путін з Обамою обговорили ситуацію в Україні’ , де доля України вирішувалася без України. Згадайте про перших добровольців в АТО (не мобілізованих, а саме добровольців), сім´ї яких не могли отримати допомогу, тому що тато загинув від ’пневмонії’. Перегляньте новини за 2014 і згадайте, що єдине, що спромігся зробити головнокомандувач, коли колона сепаратистів вирушила на Донецьк - це розпорядитися вивісити прапор у Краматорську і Слов´янську. І більш НІЧОГО, щоб зупинити ворога. Згадайте стурбованого Порошенка у 2014, що сидів поруч з типу знайденим ним лідером автомайдану, якого типу кілька тижнів розпинали вороги, але неозброєним оком було видно, що навіть триденної щетини на ньому не було. Згадайте бренд ’революція гідності’, вигаданий, щоб зняти вершки з патріотичного підйому, оскільки ні з революцією (перехід влади від однієї групи олігархів до іншої), ні тим більше з гідністю (зубожіння, остаточне знищення свободи слова, яке і Януковичу не снилось, медицини і т.д - яку при цьому гідність мають на увазі?) ні з чим таким події 2014 року не пов´язані. Згадайте ’свободу слова’ при Порошенкові, коли всі, хто обурювався, ставав агентом Кремля. Каюсь, я теж голосувала за ’АТО за 2 тижні’, але більш цинічної брехні у такий надважкий час горя і крові важко й уявити. Після цього на вибори не ходжу взагалі, так як обирати кращий сорт лайна не маю бажання.
Чучело сосны• 06 мая 2020
Ответ дляДедуськина бабуська
Як мінімум децентралізація була, так само, як і багато іншого.
І навіть якщо Порошенко припускався помилок, це не значить, що треба тепер плюнути на все і хай всякі Коломойські і Єрмаки тепер вирішують, долю країни і як мені жити. Я хочу жити в цивілізації, а не в Мордорі. і МВФ, ЄС, НАТО - це цивілізація, а тристоронні групи, здача інтересів України, прощення боргів Газпрому, заглядання в очі путіну - це шлях до Мордору.