Сижуревувшоке• 05 мая 2020
Алергія. АСІТ
Дівчата, всім привіт.
Питання до тих, хто в темі, хотіла би почути досвід інших і прийняти правильне рішення починати це чи не варто.
Дитині 5 років, виявлена алергія 4 класу на пилового кліща (2 види). Під час фізичних навантажень проявляється у вигляді кашлю, зранку часто нежить і трапляється кон´юнктивіт. Анамнез ускладнений БА у чоловіка, хоча дитина цим не страждає, пульмонолог у препаратах мунтелукаст не бачить необхідності. Зате дуже рекомендує АСІТ, зокрема сублінгвально, Оралтеком.
Відгукніться будь ласка ті, хто має досвід лікування алергії цим препаратом? Чи вдалось її подолати, як враження загалом від цієї терапії, які можуть бути підводні камені?
Хотілось би вивчити питання досконало, оскільки лікування тривале і дороговартісне.
Дякую всім, хто відгукнеться.
Сижуревувшоке
• 05 мая 2020
Ответ дляДобрая свекровь
Я вижу результат, но аллерген амброзия
А за скільки часу з´явився видимий ефект?
Зоя Жорівна• 05 мая 2020
Дочь как раз проходит Асит от пылевого клеща, но у нее инъекции. Результат доктор обещала что будет месяца с третьего, вроде становится полегче.
Сижуревувшоке
• 05 мая 2020
Ответ дляЗоя Жорівна
А чому обрали ін´єкції , якщо не секрет ?
Дякую
Зоя Жорівна• 05 мая 2020
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую
Во первых так удобнее, раз в месяц и все. Первый месяц раз в неделю. Если болеет то спрей нужно прекращать, и плюс всегда хранить в холодильнике. Мы уезжаем часто, возить не удобно
Хитрушка-чекушка• 05 мая 2020
Сын проходит асит от кошки, у него астма. Последние месяцы ремиссия, честно, я не ожидала, но впереди еще амброзия. Асит начали полгода назад, инъекции. В планах еще амброзия, но уже осенью, этой весной пролетели.
всемВсёИмного• 05 мая 2020
Ответ дляСижуревувшоке
Підводні камені - щеплення. Якщо вам не дадуть медвідвід від щеплень, самі пишіть відмову від щеплень. Обходьте стороною тих лікарів, які будуть наполягати зробити щепленя.
Сижуревувшоке
• 05 мая 2020
Ответ длявсемВсёИмного
У дитини жодного щеплення. Не роблю і не збираємось
всемВсёИмного• 05 мая 2020
Ответ дляСижуревувшоке
Це найкращий вибір. Вашій дитині пощастило з мамою. На мою скромну думку, це найкраще що ви могли зробити для дитини. І пробу Манту теж не варто робити.
Сижуревувшоке
• 05 мая 2020
Ответ длявсемВсёИмного
Дякую)
Звичайно, НІ, ніяких щеплень, манту, це виключено. Я_кончєний_антивакс))))))))
От якось інтуїтивно відчувала, що нам це не потрібно, навіть шкідливо. А тепер от алергія ’вилізла’ і розумію, що відчуття мене не підвели
Добрая свекровь• 05 мая 2020
Ответ дляСижуревувшоке
В первый же сезон цветения